Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit GTS kullananlar (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
156
Cevap
11
Favori
15.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kalıyor ama o zamanda şarjı çabuk bitiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dragontool D kullanıcısına yanıt
    Ne kadar çabuk bitiyor. ?
    1 hafta gidiyorsa sıkıntı olmaz.

• hakan2200 kullanıcısına yanıt
    5-6 gün

• dragontool D kullanıcısına yanıt
    5-6 gün çok iyi bir süre değil, ama çok kısa bir süre de değil.

• merhaba bip lede kıyaslarsak bağlantı mesafesi ne kadar iyi kopma oluyor mu?
  • Arkadaşlar merhaba. Bende bir haftalık amazfit gts kullanıcısıyım. Cihazla çok haşır neşir olamadım ama tecrübeli arkadaşlardan pil süresiyle ilgili bilgi almak istiyorum. Always on özelliği kapalı, telefondan gelen çağrı ve bildirimler açık otomatik nabız takibi 30 dk da bir olacak şekilde açık ekran parlaklığı otomatikde ilk şarjdan sonra saatin pili yaklaşık 4,5 günde bitti. Doğrusu ben daha uzun pil performansı bekliyordum. Bu saati tercih etmemin bir nedenide uzun pil performansı idi. Sizin yapdığınız ayarlara göre elde ettiğiniz süreler nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ashil

Arkadaşlar merhaba. Bende bir haftalık amazfit gts kullanıcısıyım. Cihazla çok haşır neşir olamadım ama tecrübeli arkadaşlardan pil süresiyle ilgili bilgi almak istiyorum. Always on özelliği kapalı, telefondan gelen çağrı ve bildirimler açık otomatik nabız takibi 30 dk da bir olacak şekilde açık ekran parlaklığı otomatikde ilk şarjdan sonra saatin pili yaklaşık 4,5 günde bitti. Doğrusu ben daha uzun pil performansı bekliyordum. Bu saati tercih etmemin bir nedenide uzun pil performansı idi. Sizin yapdığınız ayarlara göre elde ettiğiniz süreler nedir?
    Nabız ölçümü o kadar sık yapmanız şarjı emiyor hocam. Onu kapatın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tst-

Nabız ölçümü o kadar sık yapmanız şarjı emiyor hocam. Onu kapatın isterseniz.

Alıntıları Göster
    O zaman kendi sitesinde iddaa ettiği süreye asla ulaşamıyacağız;
    "Daily use mode: 14 days
    Heart rate always on, sleep monitoring; 150 pushed notifications lighting-up the screen, lift the wrist to see the time 30 times, and 5 minutes for other operations every day; exercise 3 times a week for 30 minutes with the GPS on."
    Saatin aktivite kısmını daha kullanmadım. Birde bir kullanıcı aldığı saatin %33 şarjla geldiğini söylemişti yanılmıyorsam bu forumda. Benim saat geldiğinde pili boştu. Umarım saatte pille alakalı bir problem yoktur. Bir tane de eşim için sipariş vermiştim. Bu hafta içinde gelecek. Onunla karşılaştırma fırsatım olur.
  • Bir de ios da çalışabilecek saate arayüz yükleyebileceğim bir uygulama biliyormusunuz. Ben amazfaces ı denedim. Ama ordaki arayüzleri yükleyemedim. Zaten kalite bakımından çokda bir şeçenek sunmuyor bence.
  • fiyatı nihayet biraz da olsa düşmüş,şahsen bu şekil tasarım klasik yuvarlak tasarımlı akıllı saatlere göre bence daha şık duruyor,huawei watch gt2 ile bunun arasında kalmıştım,ama gt2 bile şu an 1300-1400 civarı,ki bence o kadar para vermek mantıksız geldi ve bu modele yöneldim,kullanan arkadaşlardan yorumları bekleriz.
  • slonderatkh S kullanıcısına yanıt
    GTS kullananlar ile konuşmuştum saatin bir problemi yok gayet memnunlardı.Eğer beklentiniz akıllı bilekliklerin sunduğu spor takip özellikleri ve bildirim takibi vs. için büyük bildiğimiz bir saat ekranı ise, akıllı özellikleri de olan bir kol saati ise mantıklı tercih. Eğer tasarım detayı önemli değilse bileklikler ile arasında bir fark yok fakat piyasasını takip ediyorsanız zaten farkları biliyorsunuzdur. Nisan-Mayıs aylarında 750-800 lira arasına satılıyordu aslında fiyatı bir tık artmış denebilir
  • Dr John H. Watson kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler hocam,fiyatı şu an 850-950 arasında değişiyor,özellik olarak bileklikle bir farkı yok ama tasarımı hoşuma gittiği için akıllı saat tercih ediyorum bileklik yerine,gts beklentilerimi karşılar o yüzden muhtemelen.Sadece bir kaç incelemede ekran geçişlerinde fps düşüşü ve kasma donma vs gibi şeyler farketmiştim o yüzden sordum.
  • Saati bugün aldım. Henüz daha bildirim alamadım nedense. Telefon mi9t, ayarları tamam, uygulamayı indirdim tüm güncellemeleri yaparak kurdu. Saat yüzü değiştirebiliyorum, telefon gelince gösteriyor, reddetme çalıştı. Ama hiçbir bildirim gelmiyor.

• Arkadaslar bende saati yeni aldım emoji leri göstermiyor fakat notify fitness programında font yükleyince oluyor, düğme ye görevler atıyorsunuz. Çok değişiklik yapılıyor, Google harita açınca telefon ekraninda da çıkıyor gibi şeyler. Fakat hangi fontu yükleyeceğim karar veremedim forum da bu saat açısından zayıf malesef.

• Neyse emoji olayını hallettim hepsini gösteriyor artık

• quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

Saati bugün aldım. Henüz daha bildirim alamadım nedense. Telefon mi9t, ayarları tamam, uygulamayı indirdim tüm güncellemeleri yaparak kurdu. Saat yüzü değiştirebiliyorum, telefon gelince gösteriyor, reddetme çalıştı. Ama hiçbir bildirim gelmiyor.
    Aynı telefonu kullanıyoruz ,sizinde telefonun şarjı çok çabuk bitiyor mu ? Saatin pili neredeyse bitmiyor,telefon aşırı tüketiyor,

• quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Aynı telefonu kullanıyoruz ,sizinde telefonun şarjı çok çabuk bitiyor mu ? Saatin pili neredeyse bitmiyor,telefon aşırı tüketiyor,

Alıntıları Göster
    Evet var öyle birşey. Birkaç defadır %100 yapamadım yapınca bakıcam.
    Saatide iade ettim bu arada.

• Nedeniyle iade ettiniz? Yerine baska saat mi aldın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 11 Haziran 2020; 23:58:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Nedeniyle iade ettiniz? Yerine baska saat mi aldın
    Yok almadım. Bende sony smartwatch 3 var. Emektarla şimdilik iyiyiz.

• merhaba harici arayüz yükleyebilen varmı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.