Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.123
Cevap
43
Favori
87.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

İnceleyip cevap vereceğim size
    Sağolun hocam. Ekleme yapayım bir de :)
    Ekran sürekli açık olarak ayarlayınca günlük şarj azalması ne kadar oluyor (Kısaca ne kadar dayanıyor böyle)

• Buna hemen vevap vereyim.normal kullanım.saat başı nabız ölçumü.devamlı telefona bağlı.tum bildirimler acık.titreşim açik.yaklaşık yüzde 9 ...10. düşüyor sarj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 7 Ekim 2019; 13:14:47 >
  • Ben iphone kullanmiyorum.iphone a custom watchface yükleme anlatımı aşagiya atiyorum.

Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU]

Buda link....
    https://amazfitwatchfaces.com/forum/viewtopic.php?f=14&t=783

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 7 Ekim 2019; 14:21:55 >

• Bir diger sorunuza cevap.
    Ekranı açmak için hareket şekli atanmiyor.
    Kolu kaldırınca açıliyor.
    Açık veya kapalı seçeneği var sadece

Yapabilecek ayarlar bu sekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 7 Ekim 2019; 14:20:36 >
  • Hocam sağolun cevaplar için.

• Bisey değil...rica ederim
    Bide pil tasarrufu modunda iken telefona bağlıı kalmaya devam ediyor bt ile.
    Aynı zamanda adım sayar ve uyku takibi olarak iki uygulama da çalısmaya devam ediyor

• emrullahavukatlık E kullanıcısına yanıt
    Dostum senin için ozel olarak denedim
    Maalesef gelen arama saat üzerinden açılamıyor.
    Reddetme ve sessize alma var.çağrıyı kabul etme yok...

• Paslanmaz çelik kordon yakıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 8 Ekim 2019; 13:4:22 >

• Arkadaşlar İOS için custom watchface yüklemenin daha kolay yöntemi var. Muhtemelen android içinde aynı uygulama geçerli olacaktır.

Öncelikle App Storedan AmazTools uygulamasını indirip saatinizle eşleştirin.
    https://amazfitwatchfaces.com sitesinden istediğiniz arayüzü telefonunuza indiriniz. (Firefox ile indirme yapabilirsiniz)

Akabinde AmazTools uygulamasını açıp install Custom File sekmesinden indirmiş olduğunuz dosyayı saatinize yükleme yaparak kullanabilirsiniz. İndirdiğiniz dosyanın boyutuna bağlı olarak 1 ila 10 dk arasında saate yükleme zamanı sürebiliyor.

Ben bu şekilde indirdiğim yada kendi düzenlediğim custom watchfaceleride yüklüyorum sıkıntısız ve daha rahat yükleme yapılıyor.

Amazfit GTR ve Amazfit Bip için İOS 12.4.1 de denenmiş sorunsuz çalışmaktadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: omerfatin

Arkadaşlar İOS için custom watchface yüklemenin daha kolay yöntemi var. Muhtemelen android içinde aynı uygulama geçerli olacaktır.

Öncelikle App Storedan AmazTools uygulamasını indirip saatinizle eşleştirin.
    https://amazfitwatchfaces.com sitesinden istediğiniz arayüzü telefonunuza indiriniz. (Firefox ile indirme yapabilirsiniz)

Akabinde AmazTools uygulamasını açıp install Custom File sekmesinden indirmiş olduğunuz dosyayı saatinize yükleme yaparak kullanabilirsiniz. İndirdiğiniz dosyanın boyutuna bağlı olarak 1 ila 10 dk arasında saate yükleme zamanı sürebiliyor.

Ben bu şekilde indirdiğim yada kendi düzenlediğim custom watchfaceleride yüklüyorum sıkıntısız ve daha rahat yükleme yapılıyor.

Amazfit GTR ve Amazfit Bip için İOS 12.4.1 de denenmiş sorunsuz çalışmaktadır.
    Android de calısmiyor dostum.sadece bip,core,core2,arc modellerinde çalısıyor.
    Uygulama sahibi böyle bilgi vermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 8 Ekim 2019; 20:50:51 >

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Zaten arkadaş iOS için yazmış

• Androidde deneme şansım yok malesef net birşey söyleyemeyeceğim. Ben iOs için uyguladım ve çok kolay bir şekilde yükleme yapıyor. Daha önce Bip ve Band 4 için de aynı uygulamayı kullanıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isikayhan

Zaten arkadaş iOS için yazmış
    Yazının başinda muhtemel androidde de işe yarar demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 8 Ekim 2019; 21:22:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Paslanmaz çelik kordon yakıştı.

Cok iyi olmus. Bir iki fotograf daha atmaniz mumkun mu acaba

• Buda siyah s3 frontier kordonu

• Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU]

• Arkadaşlar,bildirim gelen uygulamanınikonu mihand 4 te gözüküyordunamamburda sadece App diye mavi bir logo çıkıyori
    Mesela ınstagram dan bildirim gelice ınstagram ikonunun çıkması için ne yapmalıyız?
  • besiktas kullanıcısına yanıt
    Şimdilik bu sekilde geliyor.ikonlar çıkmıyor.sadece arama mesaj ve mail ikonları çıkıyor.
    Belki guncelleme ile değişir ileri zamanlarda.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Eğer öyle bir güncelleme gelirse hakikaten çok şık olacak..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.