Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.123
Cevap
43
Favori
87.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: siyasiyabend

Türkçe inceleme çıksa da izleyebilsek, 42 mm neden stoklarla girmiyor anlamadım.active 44 mm la arasında kaldım, ikisi arasında 800 lira da fark var tabi ki
    Amazfit gtr 42 ve watch active 2 nin 40 mm si boyut olarak benzer.active 2 nin 44mm olan gtr nin 47 mm olana denk geliyor.
    Küçük kasa olsun istiyorsan active 2 nin de 40mm olani tercih etmelisin.
    Amladiğım kadarıyla kücük kasalar fazla tercih edilmiyor.bu yüzden active 1 fazla tutmadı.simdi 44mm buyuk versiyonu ile cıktı active2.
    Gtr ninde fazla kücuk diye 42mm olanı Turkiye ye belki gelmez diye düsünüyorum.

Bu arada active 2 44mm olan on siparişle 1800 tl alana, 330 tl değerindeki 10000 mah lık kablosuz hızlı sarj ozelligi olan powerbank hediye veriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 26 Eylül 2019; 11:35:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Amazfit gtr 42 ve watch active 2 nin 40 mm si boyut olarak benzer.active 2 nin 44mm olan gtr nin 47 mm olana denk geliyor.
    Küçük kasa olsun istiyorsan active 2 nin de 40mm olani tercih etmelisin.
    Amladiğım kadarıyla kücük kasalar fazla tercih edilmiyor.bu yüzden active 1 fazla tutmadı.simdi 44mm buyuk versiyonu ile cıktı active2.
    Gtr ninde fazla kücuk diye 42mm olanı Turkiye ye belki gelmez diye düsünüyorum.

Bu arada active 2 44mm olan on siparişle 1800 tl alana, 330 tl değerindeki 10000 mah lık kablosuz hızlı sarj ozelligi olan powerbank hediye veriliyor.

Alıntıları Göster
    40 mm boyutunu beğeniyorum ama bileğim de biraz küçük duruyor , 42 mm tam oluyor. Samsung un 44 mm de olur diye düşünüyorum, ancak 47 mm bileğim de çok büyük durur yoksa gtr yi alırdım hemen.gtr nin 42 mm gene en mantıklısı duruyor. Normal de bip kullanıyorum, amoled Ekrana da çok sıcak bakmıyorum da bakalım artık hangisini alırım.

• quote:

Hepsiburada dan geldi cihaz.
    Tama tahmin ettigim gibi mukemmel bir cihaz.
    Kisaca Huawei Watch Gt nin tum eksiklikleri giderilmiş hali olmuş bu saat.
    Yani artı olarak 1.medya kontrolu var.spotify dahil.2.Custom watchface yuklenebiliyor.3.Bildirimler gayet guzel geliyor.

Gumuş paslanmaz çelik 47 mm aldım.geecekten cok begendim.5 beş saat kurcaladım.yuzde 67 sarj ile gelmisti şu an 62 ye düstü.yani tahminen bir hafta sarj olmadan gider.
    En sevdigim yanı amazfit watchfaces.com sitesinden istesiginiz custom watchfaces yuklenebilmesi.
    Bana spor yasak oldugu için egzersiz ozelliklerini kullanmiyorum.sadece kalp ve adımsayar denedim .onlarda mukemmel.
    22mm bütün kordonlar uyumlu.yani daha once kullandıgım samsung s3 frontier uyumlu 10 tane kordon vardı metal,silikon,deri....hepsi birebir uydu.
    Hocam cihaz nasıl sizce alınır mı ? Ölçümleri doğru yapabiliyor mu ?

• karus99 K kullanıcısına yanıt
    Bana sağlık sebebiyle egzersiz yapmak yasak.bu yuzden sadece adimsayar ve kalp ritmi olcumünü kullaniyorum.
    Bunkarda problem yok.
    Benim alma sebebim çok şık görünülü ve akllı saat ozellikleri olması.yani bildirimleri almak,degisik saat arayüzleri ike kullanmak,medya kontrolu ike spotyfy dinlemek v.b......

• quote:

Bana sağlık sebebiyle egzersiz yapmak yasak.bu yuzden sadece adimsayar ve kalp ritmi olcumünü kullaniyorum.
    Bunkarda problem yok.
    Benim alma sebebim çok şık görünülü ve akllı saat ozellikleri olması.yani bildirimleri almak,degisik saat arayüzleri ike kullanmak,medya kontrolu ike spotyfy dinlemek v.b......
    Tamamdır hocam bazı yabancı sitelerde gps probleminden bahsedilmiş ondan sordum

• karus99 K kullanıcısına yanıt
    Linki paylaşabilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir Mi band 4 etkisi yapmadı ya. Hepsiburada haricinde gittigidiyorda 1278,77 tl den bir ilan var. Koca ülkede 2 yer satış yapıyor. Nasıl iştir anlamadım...

Herhalde yanlış ürün bakıyoruz :D
  • MuKeVa kullanıcısına yanıt
    Resmi satıs yok galiba.mi store larda satılmıyor.çalışan elemanların bilgisi yok ne zaman satılacagına dair.
    Ben takip ediyordum.hepsiburada da gorünce hemen aldım.kafaya takmıstım.en kötü aliexpres ten alacaktım.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Valla bu şekilde olması beni bu saatten vazgeçirmek üzere... mi band 4 kadar olmaması ilginc

• Arkadaşlar cehaletimi bağışlayın
    Ben de Active 2 ile GTR arasındayım..Active 2 800₺ Daha pahalı olsa da ,powerbank hediyesi var ve çağrılara cevap verme özelliği olduğundan bir adım önde fakat size sorum şu..

Eski bir miband kullanıcısıyım ve şu an amazfit Bip kullanıyorum..Yaklaşık 1,5 yıllık verilerim Mi Fit uygulamasına kayıtlı..Şimdi gider watch active 2 alırsam bu mi fit uygulaması bu Samsung saati referans alarak aynı program içinde uyku,nabız vs verilerimi kaydeder mi yoksa Amazfit türevi olan başka bir program yüklemem mi lazım? telefon iPhone Teşekkür ederim

• https://www.youtube.com/watch?v=bDDWrboBEmw&app=desktop

Saatin Türkçe yapılan bir incelemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seran -- 28 Eylül 2019; 13:3:9 >
  • quote:

Resmi satıs yok galiba.mi store larda satılmıyor.çalışan elemanların bilgisi yok ne zaman satılacagına dair.
    Ben takip ediyordum.hepsiburada da gorünce hemen aldım.kafaya takmıstım.en kötü aliexpres ten alacaktım.
    Kardeşim, bir çok videoda ekrandaki geçişlerde böyle donma demeyeyim de yavaş geçişler gördüm. Bir süredir kullanıyorsun sende öyle bir durum söz konusu oldu mu?
    Birde pil süresi hakkında düşüncelerin nedir? Fİrmanın belirtmiş olduğu süre bence biraz fazla geliyor açıkcası kullanımların nelerdi ne kadar süre sürdü pil paylaşırsan sevinirim :)

Saygılarımla...
    Ekran yağ gibi kayiyor.performans olarak bir sıkıntı yaşamadım.
    Inanilmaz ama saat 5 saniye icinde açiliyor.nerdeyse piyasadaki butün akillı saatleri kullandim boyle bişey gormedim.
    Saati bir kere tam sarş ettim.geceleri kapatiyorum.uyaninca aciyorum..4 gunde yüzde 50 ye düstü.yani tahminen 8 gün rahat gider.ama çok yogun kullandım yeni diye.butun bildirimler geliyor ve titriyor.
    Ayrica yarım satte bir custom watchface yükluyorum.AOD açık.parlaklık ensonda.normal bir kullanımla 10 gün gider gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 28 Eylül 2019; 22:54:9 >
    Miband4 ile ne yonden karşilastırma yapiyorsun tam anlamadım.lansman olarak diyorsun galiba.yakinda resmi olarak satışa başlar.
    xaomini yaptığı tum saatleri kullandım.verge,stratos,miband4.şu an en üst düzey gtr.
    Bende miband4 de var kenara attım duruyor.cunkü saati göstremek dısında hiçbirseyi düzgüjn yapmiyor.herşey yarım yamalak çalısiyor.bildirimler düzgün gelmiyor.adimları yanlış sayiyor.30 dolarlık cihaz ancak bukadar olur diye kabullendim artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 28 Eylül 2019; 22:47:1 >
  • besiktas kullanıcısına yanıt
    Iphone olmasiyla alakası yok.verileri senin xaomi hesabinda sakliyor.yani.mifit veya amazfit uygulaması haricinde ulaşman imkansız.gtr yi amazfit uygulaması ile kullanacaksin ve bilgilere ulaşacaksın.
    Amazfit gtr gayet guzel ve yabana atilacak bir saat degil.
    Öte yandan active 2 amiral gemisi kalitesinde bambaşka bir guzellik.
    eski bilgileri bir yere yazarak kaydedip,active 2 ile kaldiğin yerden devam edebilirsin. Buda bir seçenek.

• quote:

Orijinalden alıntı: seran

https://www.youtube.com/watch?v=bDDWrboBEmw&app=desktop

Saatin Türkçe yapılan bir incelemesi.
    1000tl harcamaktan kurtardınız teşekkürler. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

1000tl harcamaktan kurtardınız teşekkürler. :)

Alıntıları Göster
    Bu videoda görulen algılama zayıfliği ,kullanilan ekran korucu jelatinden kaynaklaniyor.kimbilir ne takmıslar.çunkü içinden orjinal ekran koruyucu falan çikmıyor.Zaten tanıtımı yapan kiside bundan bahsediyor.
    Ben ekran koruyucu falan kullanmıyorum yağ gibi kayıyor.hiçbirsey teklemiyor.
    Ben kullandiğım akıllı saatlerin hiçbirinde ekran koruyucu kullanmadım çünkü aynı alhilama zayıflıgına sebeb oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 28 Eylül 2019; 23:38:39 >
    Miband 4 tanıtımı ne yapıldı ama geldi her yerde satışı yapıldı vs vs bunda hiç öyle birşey olmadı. O manada dedim kardeşim. Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.
  • quote:

Bu videoda görulen algılama zayıfliği ,kullanilan ekran korucu jelatinden kaynaklaniyor.kimbilir ne takmıslar.çunkü içinden orjinal ekran koruyucu falan çikmıyor.Zaten tanıtımı yapan kiside bundan bahsediyor.
    Ben ekran koruyucu falan kullanmıyorum yağ gibi kayıyor.hiçbirsey teklemiyor.
    Ben kullandiğım akıllı saatlerin hiçbirinde ekran koruyucu kullanmadım çünkü aynı alhilama zayıflıgına sebeb oluyor

Alıntıları Göster
    Tek sorun ekran değil. Nabzı ölçsün diye o kadar sıkı bir saat ayarı kullanamam malesef. Normal sıklıkta nabız ölçemiyorsa spor sırasında ya da terlediğinizde problem daha da büyüyebilir.

İphone sahibi olarak şarjı günü zor çıkaran Apple Watch almak da istemiyorum.

En iyisi bu saat hevesine son vermek sanırım.

Yani demek istiyorsun ki Mifit uygulması başka bir cihazı referans alarak bilgi toplamıyor..Gerçi şimdi baktım,Apple Sağlık uygulaması tam da dediğimi yapıyormuş..Eskiden Applewatch’tan son 1,5 yılda ise MiBand ile Amazfit Bip ten verileri çekmiş..
    Ben aramalara da cevap vereceğim güzel bir saat arıyorum..Huawei in yeni saati ile Samsung Active 2 de bu var..Keşke bu Amazfit Gtr de de olsaydı..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.