Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.067
Cevap
77
Favori
171.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen stokları güncellenmiş. Ekran koruyucu, kordon vb. aksesuarlar falanda getirmiş ama hepsinin fiyatları uçuk. 5-6 dolarlık kordona 60 tl fiyat yazmışlar.

https://www.hepsiburada.com/ara?q=amazfit+bip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim ürün Türkiye'ye giriş yapmış ama..baktigimda geri gönderiliyor gibi anladım..bir bakabilirmisiniz?

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaanim kullanıcısına yanıt
    Bende başta geri gönderiliyor sandım hocam aynı şeyi okuyunca ama başka posta merkezine gidiyor anlamına geliyormuş. İki ihtimal var, ya bulunduğunuz ilin postanesine yollandı ya da kontrol edilmesi için ukim'e yollandı. ukim'e yollandıysa vergi çıkacak büyük ihtimalle.

Buyurun benim ürün biraz daha önden gidiyor sanırsam, gelecek aşamaları takip edersiniz; RF526398481SG

Birde takip için gonderitakip.ptt.com'u kullanın direk hocam. Diğerleri gecikmeli oluyor ve vergi çıkmışsa ne kadar çıktığını göremezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 10 Mart 2018; 13:29:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah öyledir hocam..vergi çıkacağını zannetmiyorum..faturaya baktım 20 USD yazmışlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    PTT fatura bedelini ciddiye almıyor hocam. Kendisi araştırıyor ürün fiyatını veya size soruyor dekont gönder diye. Tüm Çin'liler her şeye 20 dolar altı yazınca kontrol ediyorlar mutlaka.

• Neyse artık..vergi çıkarsa gearbest'ten geri alırız..

Geri göndermesinlerde vergi falan önemli değil dediğiniz gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanim

Neyse artık..vergi çıkarsa gearbest'ten geri alırız..

Hocam 5 liralık bir açma kapama ücreti alabilirler. Malum Simkart içerip icermedigine bakmak için. Umarim daha fazla vergi cikmaz.

• Return item from customs yazıyor gümrükten sorunsuz geçmiş diye anlıyorum ben. Torba kapandı demek bulunduğunuz ilin posta işleme merkezine gönderiliyor demek. Bugün yarın sürekli güncelleme olur gönderildi ulaştı torbaya eklendi falan diye. Pazartesi sabahta dağıtıma çıkar.

Hocam şimdi gonderitakip.ptt'den kontrol ettim. İstanbul'da oturuyorsunuz sanırsam sizin ürün dağıtım yerine ulaşmış. Ukim'e uğramamış. Bundan sonra vergi çıkmaz büyük ihtimalle. Hafta içi alırsınız elinize. Güle güle kullanın :)

• İnşallah hocam..sizinki geldimi?

Yok hocam, sizden önce PTT iş yerine sevk edildi ama hala öyle kaldı benimki. Kayseri'deyim demek ki benimkini de Kayseri'ye yollamışlar bu kadar uzun süredir değişim olmadığına göre. Büyük ihtimalle bende yırttım UKİM(Vergi)'den. Gearbest vergiyi geri ödüyor falan iyi güzel ama gümrüksüz geçip hiç uğraşmamak daha sevindirici tabii ki. Hafta içinde elimizde olur artık hayırlısıyla.

• Ben dediğiniz gibi İstanbul'da yaşıyorum.. teslim adresim isyerim..bizim bölgeye bakan postacı ile gayet samimi olduk bu çin alışverişleri sayesinde..arada bir bu çorba parası atarım kendisine..

Önce eBay paypal çıktıktan sonra AliExpress. Son zamanlarda da gearbest'ten bir çok ürün aldim.

Nadirde olsa geekbuying ve everbuying'ten alışverişim olmuştur..

Çok şükür bugüne kadar sadece bir tane ürünüm gelmedi..oda çok maliyetli bir şey değildi..

100 den fazla alışveriş tek çok düşük bir oran..

Şu anda yaklaşık 15 kargo bekliyorum..

Galiba bağımlılık oldu bende..

• Yaklaşık bir aydır ürünü kullanıyorum. Beni de gruba ekleyebilirsiniz (siyah)

• Arkadaşlar AliExpress ten aldığım skai koruyucu yasaklı madde diye gerimi gönderilmiş?benmi yanlış anladım acaba?

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanim -- 11 Mart 2018; 20:22:15 >
  • furi kullanıcısına yanıt
    Eklendiniz hocam, güle güle kullanın cihazınızı.

Arkadaşlar bu arada 2. mesaja WatchFace editleme nasıl yapılıyor diye soran arkadaşlar için küçük bir rehber hazırladım. Biraz karışık gibi ama en azından nereden başlamanız gerektiğini görürsünüz istedim. Daha anlaşılablir olması için video hazırlayacağım en kısa zamanda ama biraz yoğunum kusura bakmayın.

• 52$'a 17 Şubat'ta Gearbest'ten sipariş verdiğim saat bugün Bursa'da teslimata çıkmış. Vergi yok.

• Hangi renk aldınız hocam, kulüp listesine ekleyeyim sizi de.

• Arkadaşlar az önce yakaladığım bir sıcak fırsat ile saati aldım (175,48 TL) sizleride bilgilendirmek istedim.

https://www.dhgate.com/product/english-version-original-xiaomi-huami-amazfit/409652942.html#s1-1-1b;searl|2021468731

9$ daha indirimli almak için;

DHGATE (Aliexpress’in rakibi) sitesinde Türkiye için kupon fırsatı var.

İki çeşit kupon var: Birincisi 30 dolarlık alışverişe 9 dolar diğeri 15 dolarlık alışverişe 5 dolar indirim sağlıyor.

Üye olurken şu adımları izleyin:
    1) Üyelikwww.dhgate.com/khl adresinden anasayfaya giriyorsunuz. Yeni üyeliğe tıklıyorsunuz.
    2) Üye tipini “SATICI” veya “BAYİ” seçiyorsunuz.
    3) Üye olduktan en fazla 3 gün içerisinde kupon kullanmanız lazım.

30 $’A 9$ İNDİRİM. KUPON KODU: tr2018tr
    15 $’A 5$ İNDİRİM. KUPON KODU: tr2018

• kk1903 kullanıcısına yanıt
    çok iyi fırsat yalnız bu siteyi ilk defa duydum güvenilir midir siz daha önce alışveriş yaptınız mı ?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.