Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.426
Cevap
285
Favori
755.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 EURO verip SmartİPTV alabilirsiniz kesinlikle verilen ücreti sonuna kadar hak eden bir uygulamadır sitesinden APK sını indirip 7 Gün test edebilirsiniz.
    https://siptv.app/howto/android/
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

Orijinalden

Alıntıları Göster
    bu istatistiklere nerden ulaşabiliyoruz netflix uzerinden mi?
  • yakamoz01 Y kullanıcısına yanıt
    Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 2:3:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Almaya karar verdim gibi son kez ihtiyaclarimi adım adım yazıp sizden son bir kez yorum almak istiyorum.

Netflix 4k
    Iptv
    Turkcell tv+
    Harddisk ten 4kya kadar film dizi
    Tarayıcı dan veya terrarium tarzı uygulamalardan film dizi izleme

Bunların hepsini sanırım gerceklestirebiliyorum tek bilmediğim son madde o konuda açıklığa kavusursa siparişi geçeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de alıyım diyordum ama son güncelleme ile yaşanan sorunlar kafamı karıştırdı.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Ben aliexpress ten aldığım ugreen marka USB 3.0 RJ45 usb hub kullanıyorum, sorunsuz internet hızının tamamını alabiliyorum.

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi

• livefreestyle kullanıcısına yanıt
    o da 100lira ya, makineyle birlikte 550lirayı buluyor total
  • Arkadaşlar mouse ve klavye kullanan var mı? Nasıl daha rahat sizin için kendi kumandasıylamı yoksa mouse ve klavye? Ve bu arada bugün PUBG yükledim mi boxa,fakat PS 4 gamepadıyla çalışmadı. Acaba sade gamepad alsam mı çalışır.

• arkadaşlar netflixten 5.1 destekli bi film açtğımda mi boxun kumandasındaki ses tuşları işlevini kaybediyor neden acaba ? aynı sorunu yaşayan var mı ? avr ye bağlı cihaz.
  • unplogyourself kullanıcısına yanıt
    avr'ye passtrough ediyor olmalı. avr ekranı diyelim normalde lpcm gösterirken 5.1 ve dd,dts gibi bir şeye dönüyorsa passtrough ediyor olmalı
  • Merhaba,
    Bugüne kadar sorunsuz kullandığım üründe son haftalarda sorun yaşayamaya başladım.

TTnet den türknete geçerken modem(zyxel vmg3312-b10b) fabrika ayarlarına geri döndüm.
    -Xiaomi Box : ExpressVPN hariç tüm vpn programlarında(Melon, ip vanish, windscribe, ghost vpn)vb. internet yok hatası alıyorum. Telefonlarda almıyorum.
    -Telefondan Xiaomi Box'a ChromeCast bazen bağlanmıyor.

Konu hakkında bilgisi olan var mı ?
  • yeni güncelleme lazım bize...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • designr kullanıcısına yanıt
    Tarayıcı programı olarak puffin tam uyumlu çalışıyor.
    Terrarium programı kapatıldı.
  • OxfordBlue kullanıcısına yanıt
    bu korsan dizi film sitelerinde sıkıntı çıkıyor mu puffin ile ?
  • Peki bunlara birden fazla sunucu ekleyebiliyor muyuz?

@faruktml @Tugayy

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khiron K kullanıcısına yanıt
    Birden fazla sunucu derken m3u linkinden mi bahsediyorsunuz eğer m3u linkinden bahsediyorsanız 10 tane ekleyebiliyorsunuz.Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugayy -- 29 Ocak 2019; 15:18:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastFaded

Bu mesaj silindi.
    Tebrikler, güzel ve detaylı bir inceleme videosu eklemenizi bekliyoruz.
  • Merhabalar,
    Cihazım mi box s

Supeonline 255s fiber modemde 5ghz 20/40 mhz olarak sorunsuz bağlanıyor cihaz ancak 5ghz ve yalnızca 80mhz seçildiğinde ağı görmesine rağmen kesinlikle bağlanmıyor, şifreyi kabul etmiyor.

Epey araştırdım ancak bu konuda net bir yanıt bulamadım.

Genelde kablosuz sorunu varsa kanal değiştirme öneriliyor, 10’dan düşük kanal seç deniliyor ancak 80mhz’de kanallar zaten 36 ile başlayan farklı bir aralıkta.

Bu cihaz wifi ac desteklemiyor ve bu nedenle mi bağlanmıyor yoksa ben mi bir şeyi atlıyorum.

Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim..

• bugraco kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu bende yaşıyorum ve aynı modemi kullanıyoruz. Ne yaptıysam 5Ghz'den bağlayamamıştım. 2-3 gün sonra baktığımda kendi kendine 5 Ghz'den bağlandığını görmüştüm ve 2-3 hafta bu şekilde kullandım. Geçen gün modemi kapatıp yeniden açmam icap etti ve bir daha 5 Ghz'den bağlanmadı. Şu an 2,4'ten bağlı ve ne yaptıysam olmadı.
    Çözümü bulursanız banada lütfen haber verin.

• autebay A kullanıcısına yanıt
    Modem arayüzünden 5ghz ayarını 20/40 mhz olarak değiştirip denediniz mi? O şekilde sorunsuz bağlanması gerekir. Yani bendeki sorun 5ghz bağlanmaması değil 5 ghz 80 mhz olarak bağlanmaması.
    5ghz kısmı default 80mhz modem arayüzünde, değiştirip deneyin bir bence

• 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.