Şimdi Ara

XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
834
Cevap
36
Favori
68.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır root atmaya gerek yok. direk global yazılım oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Ps4 pro var aynı zamanda Denon 2500 4K hdr destekli ses amfim var bunlarla kullanmak istiyorum

• ikomaz İ kullanıcısına yanıt
    Size shield gerekli değil bence, mi boxS yada Apple Tv 4 iş görür.

• dediğiniz cihaz bumu

XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR

Neden gerekli değil 😄

• digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Bu arada root atarak da yapılabilir. Android, adb, komut bilgisi gerekiyor. Yapabilirim derseniz İngilizce apklari gönderebilirim.

• Xgimi H21080p 4K projector olarak geçiyor, bu tam olarak ne demek?

Basitçe şunu soruyorum, benim Onkyo 656 model AVR'm var, buna bağlı olarak da Apple 4K cihazım var.

Şimdi ben Apple 4K da 4K bir film açarsam H2'ye bu film 4K mı gidiyor 1080p mi? H2 de oynatılmakta olan medyanın INFO'sunu görebiliyor musunuz mesela?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikomaz

dediğiniz cihaz bumu

NVIDIA SHIELD TV Gaming Edition | 4K HDR Streaming Media Player with GeForce NOWhttps://www.amazon.com/dp/B01N1NT9Y6/ref=cm_sw_r_cp_api_i_5rgoCbVWZZ4E2

Yani cihaz Tv box ve oyun platformu. Oyun cihazınız varsa, sadece mi box tv box yeterli gelecektir.

Gerçi xbox Kinect baya eğlenceli oluyor bu cihazda. Evde pinpon oyunuyorum :)

Kineck + Xgimi H1 Pinpon zamanı 😁
    https://youtu.be/N2BeguGM8IE

• eozen81 kullanıcısına yanıt
    1080P veriyor her türlü ama 1080P çok çok yeterli bir netlik. 4K aktarım size 200" 300" gibi ekranlara yansıtacaksanız gerekli olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

1080P veriyor her türlü ama 1080P çok çok yeterli bir netlik. 4K aktarım size 200" 300" gibi ekranlara yansıtacaksanız gerekli olacaktır.
    Teşekkür ederim, çift çıkışlı AVR'lerde 2 cihaz varsa (birisi TV ve diğeri projeksiyon) iki cihazdan birisi bile 1080p ise diğerini de otomatik olarak düşürüyor, o nedenle sordum.

Bu şu demek, sizin 4K TV'niz varsa ve TV izlerken H2 de bağlı ise (stanby'da olması ve HDMI kablonun baglı olması yeterli) TV'ye sinyal 4K gitmez, yani TV izleneceği zaman H2'in kıçından HDMI sökmek gerekir
    Anladım. Aslında Apple TV almayı düşünüyordum yeni nesilde usb girişi bile yok. Sizce en mantıklı olanı hangisi yani mi box s mi yoksa nvdia shield mi ? Teşekkür ederim ilginiz için

Apple Tv düşünüyorsan Kabus gibi pahallı zaten, nakit derdi yoksa Alemin kralını al geç derim Shieldi

Ben aldığımda Amazon.com vergiler kıl tüy içinde kargosu 1.2 ye gelmişti. Şimdide o seviyelerdedir tahminen. Zam geldiyse bilmiyorum ama.

Tabi oyun konsolum var gerek yok dersen 0.4 e tr den amazon.com.tr den 2 günde teslim mi box s iyi gider. Bende evde apple tv 4 te var ama usb girişi yok çok zorluyor bazen bi usb bile taktırmaması insanı sinir ediyor.

Vay anasını 0,4 ten almıştım bunuda 0,45 olmuş yuhh

XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR

• Karakarrga K kullanıcısına yanıt
    hocam bu banggood'dan alan arkadaş kim acaba? cihazı eline ulaşmış mı bi sorsak, gümrükten ekstra ücret falan çıkmış mı diye?
    Son olarak nvdia shield Türkçe dil desteği varmı?
    Apple tv den vazgeçtim 😄
    Dediğiniz gibi oyun konsolum var ve hatta sıkıldım oyun oynamaktan çokta önemli değil. benim için Netflix ve USB’den film oynayabilecek bose sinema sisteminde kullanacağım sağlam dts desteği olan bir cihaz gerekli aslında

Türkçe zaten, en sağlamı bu ötesi yok

İlginiz için çok teşekkür ederim

• digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Burdaki yorumları okuyabilirsiniz
    https://www.facebook.com/groups/528798634167040?view=permalink&id=733008690412699

yok hocam root'la falan uğraşmak istemiyorum, en kolay nasıl yapılıyor, paylaşırsanız seviniriz.
  • çince versiyonu ingilizceye çevirmek mümkün, isteyen olursa paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakarrga -- 15 Ocak 2019; 15:18:58 >
    Global versiyonu da Herşey Dahil kapıya teslim edilebiliyordu, siz belirtmiştiniz sanırım. Neden Çince almış ki?

Global versiyonu burada:https://www.banggood.com/Original-XGIMI-H2-DLP-1350-ANSI-Lumens-Home-Theater-Projector-Global-Version-p-1403663.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.