Şimdi Ara

XGIMI CC Aurora Mini Taşınabilir Projektör LED

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
4
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Xgimi CC de bakalım geldi, 720P ve 350 ansi lümen olduğu sizi asla yanıltmasın. Netlik muhteşem

1-2 resim atalım video içinden :

XGIMI CC Aurora Mini Taşınabilir Projektör LED XGIMI CC Aurora Mini Taşınabilir Projektör LED XGIMI CC Aurora Mini Taşınabilir Projektör LED XGIMI CC Aurora Mini Taşınabilir Projektör LED XGIMI CC Aurora Mini Taşınabilir Projektör LED XGIMI CC Aurora Mini Taşınabilir Projektör LED XGIMI CC Aurora Mini Taşınabilir Projektör LED XGIMI CC Aurora Mini Taşınabilir Projektör LED XGIMI CC Aurora Mini Taşınabilir Projektör LED
    XGIMI CC Aurora Mini Taşınabilir Projektör LED

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 25 Şubat 2019; 11:1:26 >

• Güzel cihaz yerimizi alalım
  • war3z kullanıcısına yanıt
  • Hocam "XGIMI" yi "MI" firması satın mı aldı.

Daha önce xgimin bağımsız bir firma olduğunu biliyordum ama yeni ürünlerinde xiaomi ve xgimi ismini yanyana görmeye başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNeXiEtY

Hocam "XGIMI" yi "MI" firması satın mı aldı.

Daha önce xgimin bağımsız bir firma olduğunu biliyordum ama yeni ürünlerinde xiaomi ve xgimi ismini yanyana görmeye başladım.
    Aynen bende şaşkınım o duruma
  • Ben en baştan beri xiaomi diye biliyordum :)
  • En başından beri Xiaomi idi Xgimi'nin sahibi fakat sadece sahibiydi yani Xiaomi ekosisteminin içinde olan şirketlerden birisi.
  • Olgu hocam xgimi h2 bizim için pahalı xgmi cc aurora da pahalı ama alfawise yide beğenmedim.butceyi zorlarsak bunu almak istiyorum.bu ürünü alırsak ekran perdesinin ölçüsü ne olmalı.en büyük ne kadar görüntü veriyor ve ne kadar uzağa koymak gerekiyor bu ürünü.birde bunu sürekli elektrikle çalıştırmak sıkıntı yaratirmi?
  • TV ile yanyana koyulduğunda karanlık ortamda TV kalitesinde görüntü veriyor mu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkostu

Olgu hocam xgimi h2 bizim için pahalı xgmi cc aurora da pahalı ama alfawise yide beğenmedim.butceyi zorlarsak bunu almak istiyorum.bu ürünü alırsak ekran perdesinin ölçüsü ne olmalı.en büyük ne kadar görüntü veriyor ve ne kadar uzağa koymak gerekiyor bu ürünü.birde bunu sürekli elektrikle çalıştırmak sıkıntı yaratirmi?

Ben sürükli enerji veriyorum sıkıntı yaratmıyor. Cihaz 2 metre uzaklıkta 70" ekran veriyor.

Pahallı değil ucuz aslında, bizim ekonomi perişan. Aslknda perdeye bile gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkostu

TV ile yanyana koyulduğunda karanlık ortamda TV kalitesinde görüntü veriyor mu.
    Daha iyi bile veriyor,

Bu videoda çok güzel çekmiş adam görüntüyü. Bendekinden daha iyi profesyonel bir kamera ile çekilmiş

https://youtu.be/D0RJ-Ozs3yE?t=168

Tv almak saçmalık artık, böyle bir cihaz varken. 70" tv şu an 8000 tl bu ürün indirim kodları vergiler ile 2900 e geliyor.

Satın Almak için :https://goo.gl/4AoyLS
    here is the coupoon: 64b855

Tam satın alırken masaüstü bilgisayardan bu link ile eklenmeli. İş bankası kartı da asla kullanmayın.

Facebooktan bana yazabilirsiniz ; Olgu Erhan

• Fiyat performans konusunda çok başarılı bir perdeyi inceledim, ayrıca indirim koduda aldık

Gamma Perdeler için İndirim kodumuz: GaMMactc6A1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.