Şimdi Ara

xfx 7600GT 12pp@16pp oluyormu??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppleWolf -- 10 Temmuz 2007; 1:19:45 >

• olmaz malsef
  • HW masked olan yok malesef.. o yüzden olmaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: StrangerXT

HW masked olan yok malesef.. o yüzden olmaz...

HW masked da yes yazması lazım... benimde dikkatimi cekmişti ama acılanlarda o kısımda yes yazmalı bizde
    N/A var yani ( No Acamazsın) diyo
  • Yalnız çok dehşet ya N/A=No Açamazsın çeviriye koptum
  • quote:

Orjinalden alıntı: oyuncu71

HW masked da yes yazması lazım... benimde dikkatimi cekmişti ama acılanlarda o kısımda yes yazmalı bizde
    N/A var yani ( No Acamazsın) diyo

• Nayıır/Açamazsın olmasın... (Umarım arkadaş şu gergin günlerde yaptığımız espriye alınmaz)
  • BEnce sen bunu açmayı çok merak edion

Dene bence ama herşey olabilir
  • olmaz ama sen bıyıne dusun ole dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: bkalaz

yaw arkadaşlar ben o tik işaretini seçsem ve bilgisayarı yeniden başlatsam ne olur kart açmaz mı??

ayrıca espiriden alınılmaz. alınanın espiri anlayışı kısıtlıdır

ben denedim bişey olmuyor 12 pp açılıyor geri
  • Olmuyor sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: bkalaz

yaw arkadaşlar ben o tik işaretini seçsem ve bilgisayarı yeniden başlatsam ne olur kart açmaz mı??

ayrıca espiriden alınılmaz. alınanın espiri anlayışı kısıtlıdır

o tikleri kaldırıp yeniden başlatınca olacakları söyleyeyim...

başlatıcaksın ve kartta aşırı ısınma hissedeceksin,açar açmaz ekranda da bi gariplik farkedeceksin.Çeşitli renkler birbirine geçecek,mouse hareketlerine verilen tepkisellik aşırı düşecek ve hemen restart etmezsen veya kapamazsan aşırı ısınmadan kart zaten kendini kapatıcak veya eline alıcaksın

ben de yaşamıştım ,elimde 6600LE vardı , düz 6600lerde 8 pipe varken bunda 4 idi, o 4ü açılırmı acaba demiştim de ordan biliyorum Sonra nasıl eski haline döndürdüm,format mı attım,ne yaptım hatırlamıyorum yalnız.1 sene geçti

Hadi benimki LE sürümü , kısıtlanmış iş hattı vardı,açılsa belki bi umut açılırdı da sen de demeye deniyosun ki Zaten nvidia o yongayı 12 pipe olarak tasarlamış.

• yok ben yaptım
    2hafta kadar kullanabildim anca.o rivatuner da ayarlar kısmına girince 16pp gösteriodu!
    fakat 2 hafta sonunda oyunlardan atmaya başladı hatta bi ara oyunları açmayıp hata veriodu.hata da ekran kartınız 3d desteklemiyo tarzında bişeydi
    daha sonra tekrar 12pp ye alınca hiç bi sorunla da karşılaşmadım...
    Denemeye gerenk yok bence...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.