Yüzbaşı
13 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ARKADASLAR BIR TEST SITESINDE COMMANDONUN CIN VEDE TAYVAN OLDUGUNU GORDUM VEDE FZIZIKSEL OLARAK COK FARK WAR KATI KAPASATORLER DEN DE COK FARK WAR KUTUSUNDA 1333 YAZIYOR DAHA DEGEISIK SIZCE HANGISI TAYVANMI CINMI BURDAN BAKABILIRSINIZhttp://www.manivero.com//content/view/258/1/
m-a-n-i-v-e-r-o.com olucak ****** lar site bu ama aralarında - yok eger cızgı koymasam **** oluyordu
arkadaslar boad ım 1.4 rev olup vıstada 4 cızgıde boot etmektedır ama bugun xp de kurdum tam 17 cızgı de boot edıyo neden olabılır arkadalar sureklı mavı ekrana dusuyor son donemlerde vıstada da yapmıstı xp yukledım camera veya bı dosya acınca sureklı mavı ekrana dusuyor 20 50 100 dıye sayıyor kapanıyor sızce neden olabılır arkadaslar yardımlarınız ıcın sag olun arkadaslar
arkadaslar quick vc-518 web cam vista driverı nı nerden bulabılırım acıl yardım lutfen yukleyen varsa link veya dosya atabılırmı luften yardımcı olun tesekkurler
arkadaslar vatan bılgısayardan corsair flah memory aldım su su gecırmez darbelere dayanıklı olanlarından hd tach ta 8 aldım sonucu kutusunda 16 mb okuma hızı dıyodu goturdum kı artık corsair marka komple el deiştirdi dedi ram flan tum her seyı el deıstırmıs ve flah memory hemsı arızalıydı anlıyacagınız yanı corsair de ısı bozdu sonun da
arkadaslar vatan bılgısayardan corsair flah memory aldım su su gecırmez darbelere dayanıklı olanlarından hd tach ta 8 aldım sonucu kutusunda 16 mb okuma hızı dıyodu goturdum kı artık corsair marka komple el deiştirdi dedi dogrumu acaba bu
arkadaslar vatan bılgısayrda rev 3.3 dq6 lar geldı yaklasık 15 tane kutulu gordum ısteyenlere gıdın alabılırısnız aradıgınız geldı vatan bılgısayara ds3 bunların hepsı vatan bılgısyarda mevcut 3.3 rev ları
Arkadaşlar vistayı yükledim herşeyini halletim ama tek bir şey canımı sıkıyo

İlk yüklediğimde problem yoktü resim görüntüleyicide ama sonradan resim görüntüleyicinin tabanı sarı renge dönüştü.
Ve resimlerin renkleri sarımtrak ve karanlık oluyor sizce nedendir_?
Bi cözümü olması lazım benim icin cok önemli

Resimde daha acıklayıcı olurum inşallah...

Yardımlarınızı bekliyorum arkdaşlar, şimdiden teşşekürler...
Arkadaşlar vistayı yükledim herşeyini halletim ama tek bir şey canımı sıkıyo

İlk yüklediğimde problem yoktü resim görüntüleyicide ama sonradan resim görüntüleyicinin tabanı sarı renge dönüştü.
Ve resimlerin renkleri sarımtrak ve karanlık oluyor sizce nedendir_?
Bi cözümü olması lazım benim icin cok önemli

Resimde daha acıklayıcı olurum inşallah...

Yardımlarınızı bekliyorum arkdaşlar, şimdiden teşşekürler...
arkadaslar eskı rev 1.3 asus p5b anakartım formlarda dedigim gibi xp acılıs cubugunu 17 cızgıde acıyolarlardı yenı 2007 2 ıncı ay cıkıslı anakart verdıler 0 6 cubukta acıyo sorunlar duzeldı uv 1.4 daha iiii su an ses kartını denemedım onuda deneyınce haber etcem arkadaslar ne sorunları var 0 kartın dıye
ARKADASLAR ASUS P5B DE VISTA ISLETIM SISTEMI DENEYEN VAR MI SORUNLAR ORTADAN KALKIYOR MU XP CUBUK CIZGISI DUZELIYOM MU 20 LERDE GEZIYOR MU NASIL PERFONMASI TESEKKURLER
Hakkında
Forum İmzası:
ıntel core e 6400-asus p5b-asus eax1600pro-asus ta231-asus 300 w pcu-lg dvd-kıngstoon 2gb gb 667 mhz ram-lg 17 flat-phılıps 2+1 ses sıstemi-wester dıgıtal 160 gb sata 2 dısk+40 gb extornal
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 469
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 14.975 (Bu ay: 44)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.