Şimdi Ara

XCOM 2 (2016) [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
5
Favori
7.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • plati.ru da 15 dolar vpn açıp oynarsınız. Single player oyun nasıl olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norse -- 22 Ocak 2016; 1:17:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norse

plati.ru da 15 dolar vpn açıp oynarsınız. Single player oyun nasıl olsa

Benim oyuncum işini bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norse

plati.ru da 15 dolar vpn açıp oynarsınız. Single player oyun nasıl olsa

X-Com da MP var.Buyuk ihtimal X-Com 2 de daha kapsamli ve daha guzel MP modlari olur diye dusunuyorum.
  • G2A'den 115 liraya ön siparişini verdim.
  • Gençler, bu XCOM vb. oyunları seviyorsanız, ve da hala oynamadıysanız, Valkyria Chronicles %75 indirimde Steam'de. Harika bir oyundur, tavsiye ederim.
  • Ambargo kalktı incelemeler için ve puanlar ve görüşler iyi baya şu an için. PC gamer (meh) 94 verdi mesela.

http://www.pcgamer.com/xcom-2-review/
    https://www.rockpapershotgun.com/2016/02/01/xcom2-review/
    http://www.eurogamer.net/articles/2016-02-01-xcom-2-review

Şu teyzede canlı yayınlıyor. Spoiler önemsemeyen göz atabilir.

http://www.twitch.tv/miss_jamball
  • IGN 9.3, Gamespot 9.0 vermiş. Ne kadarı reklam ne kadarı gerçek göreceğiz bakalım.

XCOM EU gayet iyiydi aslında. Bu XCOM 2 kafadan Long War gibi bir mod ile çıktıysa her türlü oynanır.
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    Long War modunu yapanlarla birlikte çalıştılar bu sefer zaten, oyun çıktığı gibi Long War umsu bir kaç modla birlikte çıkacak ve baya bir modlanabilir olacak bu sefer. PC ciye yatırım yapılıyor ilginç bir şekilde, sanırsın 90lı yıllar.
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Hah işte tam demek istediğim böyle bir şeydi. Iron Man gibi en başta seçtiğimiz mod'lar arasında Long War ya da benzeri bir şey olursa harika. Oyna oyna bitmez.

Forumdan alan arkadaşlardan inceleme bekliyoruz. Steam'den direk o kadar para verilmez elbette ama G2A'da falan 115 TL gibi bir rakama almak mümkün görünüyor. Tamam olmuş diyorsanız bir yerlerden kısıp alacağız mecbur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

2015'in en iyi oyununu (Witcher 3) 10% indirim ile 72 TL'ye aldık. Ne yiyip içiyorsa artık bu adamlar 200 küsür TL'ye oyun satmaya çalışıyorlar bize.

Bak buraya yazıyıyorum, 50% indirim görmeden alırsam kutup ayıları kovalasın beni.

Bu tür firmalar Türkiye'yi takmıyorlar, bu yüzden bu tarz fiyatlandırmalar oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

2015'in en iyi oyununu (Witcher 3) 10% indirim ile 72 TL'ye aldık. Ne yiyip içiyorsa artık bu adamlar 200 küsür TL'ye oyun satmaya çalışıyorlar bize.

Bak buraya yazıyıyorum, 50% indirim görmeden alırsam kutup ayıları kovalasın beni.

Bu tür firmalar Türkiye'yi takmıyorlar, bu yüzden bu tarz fiyatlandırmalar oluyor.

Türkiyeyi takmayan oyun üreticileri değil, türkiye oyun piyasasında tekel olmuş aaaa firması bence. tek gerçek varsa o da ülkedeki distribütör nasıl yönlendirirse üretici firma ya ülkeden çekilir yada distribütörü dinler.

dağıttım ama şu erken sipariş ne kardeşim. fırından mı geliyor bunlar? sıcak olması şartmı? hani cemaatin önünde namaza durunca arkadakilerin sevabı kadar da sana ekleniyor anladıkta oyunu önce alınca da nırvana ya mı eriyorsunuz? bisakin olun. bu sene 200e alıyorsunuz seneye size özel 350lira yaparlar ona göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 3 Şubat 2016; 6:32:01 >
  • Ön indirme açıldı bu G2A ne zaman yollayacak keyi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Smiley.

Ön indirme açıldı bu G2A ne zaman yollayacak keyi acaba?

G2a secure ile aldiysan cek parayi geri baska yerden al. Bir Xcom u cok oynadigini gordum, birde cs . Seviyorsu bu oyunu smiley kardes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    Oyunun çıkışıyla birlikte gelecek modlar belli olmuş aslında, bugün gördüm yazısını. 3 tane mod geliyor.

-SMG ekleniyor silah çeşidi olarak. Assault rifle lardan menzil ve hasar olarak daha geride bu silahlar ama kısa menzilden vuruş şansı daha yüksek, hareket kabiliyeti artıyor hafif olduğu için ve daha az ses çıkarıyor. Bu sayede sinsi saldırı seven gruplar için ideal olacak gibi.
    -Muton Centruionlar eklenecek düşman çeşidi olarak. Normal mutonlardan biraz daha güçlü ve etrafındanki arkadaşlarını güçlendirebiliyor, destek sağlıyormuş.
    -Liderlik eğitimi son modumuzda. Üstte verebileceğimiz bu eğitimin sonucu 10 özellik arasında 5 ini öğretebileceğiz lider seçtiğimiz elemanlarımıza. Görevlere sadece 1 tane lider gönderebileceğiz.

http://www.techtimes.com/articles/129902/20160202/xcom-2-will-come-with-three-launch-day-mods-submachine-guns-muton-centurion-and-special-leader.htm
  • Napalım alalım mı bilemedim ki. 115 tl bile fazla geliyor. Ne diyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az buz bir fiyat değil, bir kaç yama ve indirim bekleyin derim ben eğer çok zor durumda değilseniz oyun açısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Howard Stark

Napalım alalım mı bilemedim ki. 115 tl bile fazla geliyor. Ne diyorsunuz?

1-2 ay bekleme niyetindeyim ben. Hem patchler / modlar gelir, hem de 100 TL altına iner diye umut ediyorum.

Ama çok da emin değilim kendimden, bir anlık gazla alır mıyım bilemiyorum.
  • İsteyenler yapımcıları alabilirler takıma :D

https://xcom.com/news/en-recruit-the-developers-of-xcom-2-in-the-character-pool

Oyun açıldı bu arada ama Avusturalya taraflarında, VPN ve benzeri yöntemler ile oynanabiliyor ve başlamış bir kısım. Klasik olarak optimizasyondan ağlayanlar var ve onlara gülenler var 5-6 yıllık makinalarıyla.
  • 219 tl güzel fiyat politikası 2k
  • Oyun 40gb değil miydi? Hatta modding tool ile 100gb olucak falan diye saçmalıklar okumuştum redditte. 25gb indirme yapıyor Steam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.