Şimdi Ara

Xclio Propeller ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.xclio.com/products/case-propeller.htm#details

Bu kasa Türkiye'de satılmıyor bunu getirmenin bir yolu var mı ya da alınabilecek bir yer tavsiyesi ? [yurtdışı hariç]

Biliyorum daha iyi modeller var ama fazla pahalı ve tipsiz kasalardan nefret ediyorum benzer bir model de Windtunnel var ama o kasada hoşuma gitmedi Türkiye'de çoğu yer deli gibi pahalı satıyor. Propeller Amazon'da vs. çok ucuza fakat yurtdışına güvenmiyorum.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xinu -- 13 Mayıs 2011; 17:44:30 >

• Merhaba, öncelikle yurt dışından getirtilen ürünlerde belli miktardan sonra vergiye tabii oluyor bu yüzden astarı yüzünden pahalıya gelebilir. Hatta distribütörlerde kasanın dünya çapındaki satış ortalamasını ve popüleritesini baz alarak ürün ithal ederler bu yüzden ithal edilerek gelmesi yönünde pek umutlu olmayın. Bu arada bu kasanın sizin için albenisi nedir? Eleştirmek yada yermek içi değil gerçekten merak ettiğim için soruyorum, resimlere bakınca ben pek hoş bulmadım ama bilmemiz gereken teknik özellikleri var ise lütfen anlatın merakımız gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Merhaba, öncelikle yurt dışından getirtilen ürünlerde belli miktardan sonra vergiye tabii oluyor bu yüzden astarı yüzünden pahalıya gelebilir. Hatta distribütörlerde kasanın dünya çapındaki satış ortalamasını ve popüleritesini baz alarak ürün ithal ederler bu yüzden ithal edilerek gelmesi yönünde pek umutlu olmayın. Bu arada bu kasanın sizin için albenisi nedir? Eleştirmek yada yermek içi değil gerçekten merak ettiğim için soruyorum, resimlere bakınca ben pek hoş bulmadım ama bilmemiz gereken teknik özellikleri var ise lütfen anlatın merakımız gitsin.

Cevap için teşekkür ederim. Bu kasayı özellikle istememin sebepleri şunlar :

1- Ev kalabalık ve soğutması iyi olsada motor gibi ses yapan (yüksek RPM fanlı) kasalardan bıktım.
    2- Wind Tunnel ile A380 Advanced önceden kullandım ve memnun kaldım.
    3- Kapak fanının gayet sessiz çalıştığını ve performansının parasına göre fazla olduğunu iddia ediyorlar.
    4- Birde görünümü sade ve sağa sola gece kulübü gibi ışık saçmayan kasalar hep hoşuma gitmiştir.

Bunun dışında özel bir sebebi yok 150-170TL arası bir kasa bakıyorum dediğim özelliklere uyan bir kasa biliyor isen sen söyle bide ben bakayım :D

• Tam olarak sizin isteklerinize hitap eder mi bilmiyorum fakat alttaki kasalar söylediğiniz segmentteki en iyi kasalardır. Kablo saklama yuvaları var, kaliteli malzemelere sahip, iyi derecede soğutmaya sahip olmaları gibi seçenekleri var. Haf 912 ön ve üst bölümde büyük fanlara sahipdirler, dolayısıyla sessiz çalışırlar, arka ve yan bölümde 140mm fan yuvaları var. 140mm fanlar sessiz çalışırlar, fan seçiminde biraz özen gösterirseniz 140mm fanlardada aradığınız sessiz performansı bulabilirsiniz.

http://www.teknobiyotik.com/donanim/pc-kasa/cooler-master-haf-rc-912-plus-performans-kasasi.html

http://www.teknobiyotik.com/donanim/pc-kasa/aerocool-sixth-element-mid-tower-beyaz-kasa.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.