Şimdi Ara

Xbox Wireless Controller Mavi, 9. Nesil 545tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
5.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 20
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ssj (4 mesaj) Gökhan_Şimşek__ (4 mesaj) mustafaerdurmus (3 mesaj) TheCapedCrusader (2 mesaj) daquied (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (1 mesaj) (5 mesaj) (3 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Xbox Wireless Controller Mavi, 9. Nesil 545tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    399 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Son nesil controller, PC de çalışıyor. Amazon.com.tr de, satıcı shop4world ,ingiliz. Gümrük yok, denemeye değer. Stok 5. Akakçe fiyatı 730tl

35B087VMGP5G (Baştaki 35i sil)

• Teğmen
    104 Mesaj

Sağolasın hocam aldık bakalım ne olacak

|
    |
  • Teğmen
    121 Mesaj
    tsk aldık ama kargoluyan amazon mu pek göremedim.. gelirken kargo gümrük istemesinler
    |
    |
  • Binbaşı
    1856 Mesaj

Normalde amazondan alınan ürünlerde gümrük çıkmaması lazım ama shop4 kendi sitesinde satıp gönderdiği ürünlerin gümrüğünü karşılamıyor genelde göndericide amazon değil shop4 gözüküyor vergi çıkması olası ama yinede tr fiyatından ucuz

|
    |
  • Yarbay
    4246 Mesaj

gümrük olacak arkadaşlar haberiniz olsun. ptt ile gönderiyor shop4, ptt kapıda gümrük parasını alacak. benim şansıma sadece gümrüğe sunma ücreti çıkmıştı 10 lira mı ne.

|
    |
  • Yüzbaşı
    491 Mesaj

shop4world ile alanlarda 80 liraya kadar bir gümrük çıkmıştı haberiniz olsun

|
    |
  • Teğmen
    104 Mesaj

''Yurtdışından gelen gönderiler

Yurtdışından gelen gönderiler için, gümrük ve ithalat masrafları sizin adınıza ödenir. Ek bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. 

Sepetinizdeki yurtdışından gönderilen ürünün ithalatçısı, dağıtıcısı, satıcısı veya yayınlayanı Amazon Turkey değildir. Dolayısıyla, ithalatçı ve nihai kullanıcı olarak gümrük işlemlerinizin yapılabilmesi için TC kimlik numaranıza ihtiyaç duyulmaktadır.''

Açıklama bu yönde? Vergi çıkarsa bile amazon geri iade edecektir, o açıklamayı oraya koyup vergi ödettirmez diye tahmin ediyorum..

• Yarbay
    4779 Mesaj

Amazonun gönderdiği ürünlerde gümrük vergisini fiyata dahil edip sizden alıyor ve başka ücret ödemiyorsunuz ama farklı satıcı gönderiyorsa ödeme ekranında vergi çıkmaz çünkü ürün geldiğinde siz ödersiniz.

• Binbaşı
    1004 Mesaj

Kesin mi bu bilgi hocam?
    |
    |
    apollonx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    562 Mesaj

Açıklama net, vergi kesilse bile her türlü Amazon'dan geri alınır.
    |
    |
    mustafaerdurmus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    440 Mesaj
    Müşteri hizmetlerine sorulabilir
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj

Sonuncuyu da ben aldım hadi bakalım.

• Yarbay
    7142 Mesaj

kaç gündür indirimli fiyat bekliyordum şimdide stok bitmiş

• Yüzbaşı
    440 Mesaj

Sizden önce baktım muhtemelen ama bulamadım. Arkadaşın verdiği kodu falanda yazdım kendim de arattım bulamadım. Benim yorumdan önce aldıysanız olabilir
    |
    |
    pich_mimar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    749 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

kaç gündür indirimli fiyat bekliyordum şimdide stok bitmiş

https://www.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/microsoft-xbox-wireless-controller-beyaz-9-nesil-kutusuz_pdp_692798585

Hocam bende gezinirken şunu buldum. Fiyat uygun aldım. Satıcı ile görüştüm. Yurtdışından 2 kollu cihaz getirtiyorlar. Kolun birini çıkarıp o şekilde satıyoruz dediler.
    1 sene uluslararası garantisi var dediler. Bonus kampanyası + sepette %5 indirim ile 512 tl geldi.
    Gelince göreceğiz

• Yüzbaşı
    289 Mesaj

Geldi mi hocam cihaz ?

|
    |
    ssj kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    749 Mesaj

Kargoya verilmiş. Yarın gelecek inşaallah.
    |
    |
    Lt00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    749 Mesaj

Hocam geldi.
    Test ettim. Güncellemeyi aldı. Sonrasında salondan teste devam ettim. Gayet güzel ve stabil çalışıyor. Garanti bankasıda 25 tl çip para vermiş. 490 felan geldi sanırım. Şu an fiyatı yükselmiş hocam.

|
    |
    Lt00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    33 Mesaj

Hocam acaba orjinalliğini test ettiniz mi seri numarasıyla vs?

|
    |
    ssj kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    289 Mesaj

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın, güncelleme işini nasıl yaptınız?

Bir de arkadaşın dediği gibi garantiyi sorgulayabildiniz mi? Ben de almıştım ama kod sorgulama yapamıyorum, kontrolcüde 15 haneli seri numarası var ama kontrol edilecek sayfada 14 haneye izin veriyor. Satıcı ile iletişime geçtim ama onların da bilgisi yok sanırım, microsofta yazdım dedi, bir şey çıkar mı bilmiyorum. Garanti işi nasıl olacak dedim, 1 yıl içinde sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz dedi.

@Gökhan_Şimşek__

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lt00 -- 27 Mayıs 2021; 14:32:18 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Gökhan_Şimşek__, ssj kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
valorant vp
Sohbet
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,239
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.