Şimdi Ara

Xbox Wireless Controller Mavi, 9. Nesil 545tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
5.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sağolun. Sizinde hayırlı olsun. Doğru hocam. İlginç bir şekilde seri no 15 haneli. Satıcı bir şey çıkarsa yazarsınız dedi. Kol güncelleme aldı, cihaz 9. Nesil diye gördü. sorunsuz çalışıyor. Şu an aktif kullanıyorum hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • @ssj @Lt00

Belki de konsolla birlikte verilen cihazların seri numaraları değişiktir? Bu satıcının yaptığını engellemek için. Bu durumda garanti tipik "ben burdayım abi bir şey olursa bana getir" garantisine dönüşebilir eğer ürün orjinal olsa bile.

Tabi bu ne kadar negatif bir şey indirime kıyasla, o da ayrı bir şey.

• Microsoft Xbox Wireless Controller Mavi, 9. Nesil: Amazon.com.tr

yeniden stoklara girmiş sipariş verdim bekliyorum

• İkisinide kullandım Gamesir G4 Pro bana göre daha kaliteli daha işlevsel

• https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07SDFLVKD/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&tag=web-desktop-forum-21&language=tr_TR&th=1

Bu kol ile xbox one s kol arasında ne fark var arkadaşlar ? Bilgisi olan bir arkadaş yazabilir mi ona göre alma planım var

• Selamlar, PC de dongle olmadan nasıl çalıştırabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanbal

Selamlar, PC de dongle olmadan nasıl çalıştırabiliriz?

Bluetooth adaptör ile. Selamlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaerdurmus

''Yurtdışından gelen gönderiler

Yurtdışından gelen gönderiler için, gümrük ve ithalat masrafları sizin adınıza ödenir. Ek bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. 

Sepetinizdeki yurtdışından gönderilen ürünün ithalatçısı, dağıtıcısı, satıcısı veya yayınlayanı Amazon Turkey değildir. Dolayısıyla, ithalatçı ve nihai kullanıcı olarak gümrük işlemlerinizin yapılabilmesi için TC kimlik numaranıza ihtiyaç duyulmaktadır.''

Açıklama bu yönde? Vergi çıkarsa bile amazon geri iade edecektir, o açıklamayı oraya koyup vergi ödettirmez diye tahmin ediyorum..

Hocam ürün geldi mi? Yine indirime girmiş (545 değil ama gideri var), gümrük vs. sıkıntı oldu mu merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanbal

Selamlar, PC de dongle olmadan nasıl çalıştırabiliriz?

Ben bir yerden sonra pil muhabbetine bıktım, 3 mt lik bir usb kablo alip kabloyla kullanmaya başladım.. Zira pil dayanmıyor merete.

• quote:

Orijinalden alıntı: JFM_

Hocam ürün geldi mi? Yine indirime girmiş (545 değil ama gideri var), gümrük vs. sıkıntı oldu mu merak ettim.

Alıntıları Göster

henüz gelmedi

• mustafaerdurmus kullanıcısına yanıt

Hocam seni yine rahatsız ediyorum, takipten görebildiğim kadarıyla pazartesi bana ulaşacak ama 25 lira gümrük ücreti var gibi duruyor. Acaba sende de durum böylemiydi, nasıl yaptın bi sormak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JFM_ -- 12 Haziran 2021; 20:10:13 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.