Şimdi Ara

Xbox tan film izleme.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternetten film izleyeceğim zaman hdmi kablosunu bilgisayara takıp öyle izliyorum. XBox tan film izleme sitelerine girince izleyemiyorum çünkü açmıyor. Flash player yok diye sanırım.

xbox ta bu tür videoları açmanın bir yolu var mı ?

• Takip. Veya izleyebilcegimiz siteleri yazan biri cikarsa super olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 720pizle.com u deneyin html5 oynatici kullaniyorlar iphone dan bile aciliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmuyor denedim ben gercekten nasil dizi ve film izlicez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben xbox dan sadece usb yardımıyla film izleyebildim ama kendi tarayıcısından izleyebilirsek süper olur takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: B&LueMans

Ben xbox dan sadece usb yardımıyla film izleyebildim ama kendi tarayıcısından izleyebilirsek süper olur takipteyim

usb ile nasıl izledin? pcden filmi atınca xboxda kullanmak için formatlamanı istiyor
  • Hesabı amerikan hesabına çevirdim. Her haftasonu ücretsiz film veriyor ve anasayfada filmler diye ayrı bir sekme çıkıyor. Buradan film satın alınabiliyor. Televizyon bölümü de var, buradan da televizyon programları ve dizileri izlenebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çılgın Bir Denizci

quote:

Orijinalden alıntı: B&LueMans

Ben xbox dan sadece usb yardımıyla film izleyebildim ama kendi tarayıcısından izleyebilirsek süper olur takipteyim

usb ile nasıl izledin? pcden filmi atınca xboxda kullanmak için formatlamanı istiyor

Yok hocam bende öyle bir şey olmuyor bildiğiniz usb ye filmi atıyorum sonra xbox'a takıp izliyorum. Öyle çok film izlemişliğim vardır format olayını hiç yapmadım ama
  • beyler amerika storeda 4k kiralayabileceğim filmler var. Fakat kredi kartı kabul etmiyor malesef. O filmleri nasıl kiralayabilirim yada satınalabilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.