Şimdi Ara

XBOX TA SCREENSHOT ALMA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar xbox ta screen shoot nasıl alınır ve pc me nasıl atabılırım bılen varsa yardım etsın lutfen. PC vs. XBOX karsılastırlalarını yapacagım bır konu acmada kullanacagım.

• Valla benim bildiğim bir tek Viva Pinata'da SS alma vardı. Diğer oyunlarda hiç denk gelmedim...
  • Gears Of War 2'nin multisinde de screenshot alma var.
  • Konsolları kaliteli bir TV kartına falan bağlayacaksın. Hatta HD destekli bir kart olursa daha iyi olur. Bilmiyorum öyle bir kart var mı ama genelde ekran görüntüleri benzer şekilde alınıyor. AVIVO ekran kartları da olabilir. Bazı TV'lerde de USB bağlantılarına flash bellek takıyorsun ve tek tuşla ekran görüntüsü alabiliyorsun. Philips'lerde mi LG'de mi ne vardı o özellik. Hangi model bilmiyorum.
  • Benim kullandığım LCD TV'de USB bağlantısı var ama ekran görüntüsü alabiliyormuyuz bilmiyorum...
  • Murat abinin demesi gibi ekran kartı olayı işini görür sadece, hatta kayıt falanda yaparsın güzel kliplerde oluşturabilirsin. HD kartlar bir hayli pahalı ama SD kartlar alıpda yapabilirsin 45-50 YTL'lik kartlarda işini görebilir görüntü çok kötü olmaz inan.

Örnek olarak DH'nin oyun incelemelerine bakabilirsin HD olmayanlara, SD olanların aynısını alırsın zaten. İster SS isterde Video olarak

Bu arada benimde bildiğim oyunlar SS alınabilicek online olarak;

Midnight Club: Los Angelas
    FIFA 09
    NHL 09
    NFS: Undercover
    NBA 09
    GTA IV
  • benim monitor samsung t240 usb giriş ve cıkısı var aletın belkı kendınden vardır ozellık kullanım klavuzuna bı goz atayım herhangı ektra bısey almadan yapabılecekmıyım dıye.

Mirror's Edge
    Saints Row 2
    GTA 4

basta olmak uzere PC vs. XBOX karsılastırması yapacagım. bu konudada tavsıye dusmak iyi olr
  • Eğer bulursan yöntemi buraya yazarsan sevinirim bende de T260 var
  • hani şöyle dashboard dayken alınsa da depolama kaynağına atılabilse güzel olur.
  • screen shot modu olan oyunlarda,ss leri live üzeri oyunların resmi web sitelerine uplaod edebilirsiniz.
    PGR serisi ve Forza 2 bildiğim oyunlar.
  • ya bu undercoverın ss lerine nereden bakıyoruz
  • bende undercover ekranlarını alıyorum ve live üzerinden web sitesine upload ediyorum ama web sitesine giriş yaptığım halde bu resimleri bulamıyorum. ama başkalarının upload ettiği resimler görünüyor
  • PS3'te direk HDD kaydediyor. Xbox360'ta var mı bilmiyorum. Sanırım live sitesine update ediliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.