Şimdi Ara

★★★ XBOX STORE İNDİRİMLERİ [ OYUN İNDİRİMLERİ | HAZİRAN 2023 GOLD OYUNLARI] | ANA KONU | ★★★ (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Ufkrkmz , emrahkaplan5534
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
1.632
Cevap
154
Favori
157.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Brazilya gift kartı en ucuz nereden alabiliriz? Mtc çok fazla komisyon almakta.
  • %35 komisyon ile Brezilya gift card temin edebilirim. İstenirse Brezilya oyun kodu da aynı komisyonla temin edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazankkaya -- 19 Nisan 2020; 6:16:54 >
  • Merhaba arkadaşlar. Ps4'ten xbox a geçmeyi düşünüyorum. Bu live gold oyunlarına üyelik yaptırdığımız anda daha önce verilen oyunlara sahip olabiliyor muyuz yoksa sony tarafında olduğu gibi üyelik başlangıcından itibaren verilen oyunlara mı sahip olabiliyoruz.
  • promedyumx P kullanıcısına yanıt
    Sony gibi.
  • Funder kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Assasins creed odyssey deluxe markette fiyat artırmış 200 lira 😶
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barkın Kaya

Assasins creed odyssey deluxe markette fiyat artırmış 200 lira 😶
    düzelir tekrardan. daha öncedende oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

Merhaba arkadaşlar. Ps4'ten xbox a geçmeyi düşünüyorum. Bu live gold oyunlarına üyelik yaptırdığımız anda daha önce verilen oyunlara sahip olabiliyor muyuz yoksa sony tarafında olduğu gibi üyelik başlangıcından itibaren verilen oyunlara mı sahip olabiliyoruz.
    Xbox gold üyeliğiniz başladığı andan itibaren hesabınıza aldığınız oyunlar hep sizin hesabınızda kalmaya devam ediyor.
  • Call of duty modern warfare en son ne zaman indirime girdi ve ne zaman girer?
    Bi denk gelemedim.
  • Jadura-CA kullanıcısına yanıt
    https://xbox-store-checker.com/tr/game/compare/Call-of-Duty-Modern-Warfare-Digital-Standard-Edition/9nvqbq3f6w9w

Aşağıda fiyatın ne zaman düştüğünü görebilirsiniz. En son 10 mart-24 mart arasında fiyat düşüşü yaşanmış.
  • Onrush 15 lira çok iyi fiyat bu oyun için.
  • Kalemistik kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler deluxe versiyonu 17 lira onu aldım.Ps3 teki blur a benziyor sanırımhttps://www.microsoft.com/tr-tr/p/onrush-digital-deluxe-edition/bthf10l8svd7/0001?activetab=pivot:overviewtab
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

Teşekkürler deluxe versiyonu 17 lira onu aldım.Ps3 teki blur a benziyor sanırımhttps://www.microsoft.com/tr-tr/p/onrush-digital-deluxe-edition/bthf10l8svd7/0001?activetab=pivot:overviewtab
    second satıyor musun?
  • Kalemistik kullanıcısına yanıt
  • hiç aklımda yokken onrush a bakar buldum kendimi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

hiç aklımda yokken onrush a bakar buldum kendimi :)
    Ben de aldım. İnanılmaz grafikleri var ve keyifli bir oyun.
  • Xbox'ta indirimler başlamış. Resident Evil 7, Dark Souls 2 gibi Japon menşeili oyunlar indirimde.
  • Arkadaşlar konu ile alakasız olacak ama bir sorum olacak sizlere. Oğlum için Xbox one s alacağım. Araştırırken bu konsolu TV'ye bagladigimizda play store daki uygulamaları da indirip tv box olarak da kullanabildigimizi öğrendim. Doğru mudur acaba?

Eğer doğru ise play store da olmayan uygulamalarin APK dosyasını indirip flash bellek ile kurabiliyor muyuz?
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.