Şimdi Ara

★★★ XBOX STORE İNDİRİMLERİ [ OYUN İNDİRİMLERİ | HAZİRAN 2023 GOLD OYUNLARI] | ANA KONU | ★★★ (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
153
Favori
158.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. PSN'de bahar indirimleri olurdu. Xbox'ta bahar indirimi oluyor mu veya ne ara oluyor?

Herkese iyi oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BiyikliJedi kullanıcısına yanıt
    https://www.xboxdynasty.de/news/xbox-one/xbox-spring-sale-start-termin-in-dieser-woche

yarın başlıyor

• Hani indirimler
  • saat 21:00 da başlayacak diyor haberde.

sanırım geçen yılda 11 nisanda başlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phurba -- 11 Nisan 2019; 14:29:9 >
  • bugün yeni hesaplara ve devam eden üyeliklerde özel indirimler tanımlanmış.

gold yoktu ben 1 aylık 5,90 dan aldım.

game pass yeni üyelere 3 aylık 5,90.

mayıs 1 de bitecek game pass aboneliğim ama bir hesap açıp alıcam muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phurba -- 11 Nisan 2019; 16:56:32 >
  • phurba kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler.

içerisinde game pass olan hesabıma yinelenen, 3 aylık şeklinde arka arkaya 3 defa game pass alabildim. Geçen 6 aylık 87 tl olduğunda kaçırmıştım bu iyi oldu. Kampanyayı erken bitirmezlerse aynı şekilde 2-3 defa almak güzel olur.

Malum oyun fiyatları yükseldi, game pass tarafına güzel oyunlar geliyor umarım bu şekilde devam eder.
  • nighthood kullanıcısına yanıt
    Teklif, her hesap için 1 adetle sınırlıdır. Diyor, siz nasıl 3 kere aldınız?
  • Bahar indirimleri bugün başlıyor mu kesin arkadaşlar ? Umarım RDR’de iyi fiyatlar görürüz gerçi 300’ün altına ineceğini sanmıyorum.

• HAJAJ80 H kullanıcısına yanıt
    Gold icin dogru
    ama game pass icin alinabiliyor. aldiktan sonra aboneliklerden yinelemeyi kapatip, sonrasinda game pass alim sayfasinida tekrar yeni sekmede actigimda karsima 3 aylik teklif cikti. ayni sekilde 3 defa aldim. hem mobil uygulamadan hem bilgisayardan kontrol ettim mart 2020 ye kadar game pass abonelik gozukuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighthood -- 11 Nisan 2019; 18:37:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nighthood kullanıcısına yanıt
    Dediğinizi yaptım kesinlikle olmuyor. 3 aylık aldıktan sonra uzatma ekranında sadece 1 aylık var ve fiyat 59₺ sanırım sistemlerinde bir açık vardı şuan düzeltmişler. En fazla 3 aylık alınıyor.

• Gold kampanyası bana da çıktı. Temmuzda bitiyordu. 6 aylığı 76₺ çıktı. Arkadaşla ortak aldık. Seneye ocağa kadar rahatım. Hatta 6 ay daha almayı düşünüyorum. Pass ve Gold 2020 Ocakta biticek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ay için 43,50 tl teklif çıkmaya devam ediyor. İlk alımı yaptıktan bir kaç saat sonra tekrar denedim. Yapılması gereken tüm abonelikler bölümünden game pass için yinelenen aboneliği kapat seçeneğinin seçilmesidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighthood -- 11 Nisan 2019; 21:9:22 >
  • Ben iki kez aldım teklif hala aktif.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Ben iki kez aldım teklif hala aktif.
    Bana aldırmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Ben iki kez aldım teklif hala aktif.
    İkinci kez alamadım. Farklı bir yolu var mı?

• arka arkaya 4 defa 3 aylık gold aldım.yıllık 155 TL oldu hala indirimli teklif çıkıyor.yapamayanlar yinelenen ödemeyi kapatıp tekrar uzatsınlar yoksa indirim çıkmıyor
  • Bu indirimlerin son tarihini bilen varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mbaydogan

İkinci kez alamadım. Farklı bir yolu var mı?

Alıntıları Göster
    Aldıkdan sonra yenilemeyi kapatın tekrar bakın.
  • 2 kez 3 aylık aldım ben 43,50'ye. Böylece Mart 2022'ye kadar uzatmış oldum aboneliği ama hala 3 ay 43,50 seçeneği çıkıyor. 3 yıldan fazla abone olabiliyor muyuz?

Gold indirimi görünmüyor bende hiç, ona da bir ayar çekseler de bir iki senelik alsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyulanemeth -- 11 Nisan 2019; 21:5:5 >
  • Hocam ortak golda almak isteyen varsa pm atsın p2 olabilirim.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.