Şimdi Ara

XBOX SLİM ALCAM YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HERKESE iyi akşamlar dilerim bu hafta sonu allah kısmet ederse xbox 360 slim alacagım ama aklımı kurcalayan 1 2 soru var bana yardımcı olursanız çok sevınırım .

benim aklımda olan XBOX 360 SLİM 4 GB lık model acaba 4 gb lık slim ile 250gblık slim arasında KASA VE HDD boyutundan başka bir fark varmıdır acaba ?
    yani açık soracak olacaksam yani oyunlarda bir performans farkı gibi bir sıkıntı yada oem parça farkı varmıdır ? beni bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim
    şimdiden sizlere çok tesekkur ediyorum haaaa bu arada ben black ops alcagım bu oyun hdd ye yuklenmyor dımı yane ps3de ki gibi cdyi taıp oynuyoruz bir hdd işgali gibi bir durum söz konusu değil dimi dostlar ??

• HDD kapasitesinden başka bir farkı yok. Herhangi bir performans farklılığı da söz konusu değil.
    Dilersen Xbox'ta oyunları hdd'ye atabilirsin; fakat, oyunları oynamak için her zaman dvd'ye ihtiyacın var.
    HDD'ye yükleme, oyunların daha hızlı çalışması (Ara videoların yüklenmesi vs.) ve dvd'nin daha uzun ömürlü olması için mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Porksoda -- 22 Nisan 2011; 21:09:18 >
  • Dostum hdd farkından başka aralarında başka hiç bir fark yok gönül rahatlığıyla alabilirsin.Performans içindeki malzeme herşey aynı.
    He oyunu yüklemeden oynayabilirsin.Ama bu durum sana bir miktar ses olarak geri gelir.Diski okurken hem ps3 hemde xbox 360 ses çıkarıyor biraz.Birde hdd büyük olmasının tek avantajı Xbox Live dan oyun indirirken paranda varsa hiç yer problemin olmuyo başka bi nane yok yani.
    Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: porksoda

HDD kapasitesinden başka bir farkı yok. Herhangi bir performans farklılığı da söz konusu değil.
    Dilersen Xbox'ta oyunları hdd'ye atabilirsin; fakat, oyunları oynamak için her zaman dvd'ye ihtiyacın var.
    HDD'ye yükleme, oyunların daha hızlı çalışması (Ara videoların yüklenmesi vs.) ve dvd'nin daha uzun ömürlü olması için mevcut.

usta 4gblık slim alsam black opsu hdd ye atamazmıyım (korsan işine bulaşmayacagım )
  • 4GB'lık Slim makinede hafıza tüm bu tarz donanımlarda olduğunu gibi tam 4GB değil.Yani Slim'e oyun yükleme şansınız olmuyor.Kinect bundle vs almayacaksanız 250GB Slim alıp rahat etmek en iyisidir.
  • bana istanbul içi ucuz 250gb slim nerde bulabılcegımı soylermısınız 500 550 tl arası garantili
  • @Tinúviel, Kesinlikle!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Porksoda -- 22 Nisan 2011; 21:19:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi2ophrene

bana istanbul içi ucuz 250gb slim nerde bulabılcegımı soylermısınız 500 550 tl arası garantili

Ancak 2.el alabilirsin o da ya garantili olur ya da garantisiz ... 600 liraya Kahraman elektronikte 1 yıl garantili sıfır 250 gb var.
    Ayrıca 250 gb ve 4 gb'lıklar arasında HDD farkı ve 4 gb'lık modellerden Headset'de çıkmıyor yani live'da kulaklık ile oynayacaksan ayrıca headset alırsın..
  • tüm hayellerim suya düşüyor sanırım bu pazar media marktda buyuk indirim diyorlar acaba xbox 250gb da indirime girermi ve media mark da şimdiki fiyatı ne karar ?
  • 4 AYLIK GOLD PC GARANTİLİ X BOX 250 GB BULDUM onu yarın alcam sizce uygunmu ? alayımmı birde 1 yer kesfettim 12 aylık gold uyelık 50 tlye al yorumlar
  • 12 aylık gold 50 tl mi ? Nerede buldun hocam normalde 70-80 arası satılıyor 12 aylık gold üyelikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trane1

12 aylık gold 50 tl mi ? Nerede buldun hocam normalde 70-80 arası satılıyor 12 aylık gold üyelikler.

istanbul eminönunde son2 dane kalmıstı gırını ayırttım :::::::::::::::D
  • Bende bugun ps3 e kardes gelecek bir XBOX 250 gb slim alacagım Gold dan.Kampanya var bonus carda 12 taksit aylık 55 tl ye geliyor.
    Bilgin olsun.
  • Sana tavsiyem 250gb versiyonunu al ben golddan bu hafta aldım indirimli 666 tl kampanyası bitmemişse kaçırma(bonus dışındaki kartlara 6 taksit var)
  • Gold'da nakit alımlarla 666 TL oluyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: owL ®

Gold'da nakit alımlarla 666 TL oluyor mu acaba?

Orda bi kolaylık yapıyolar sanırım..Bende az once Forum Istanbul'daki Gold'dan aldım 250 gb versiyonunu..
  • bende 2.elden gold forum ist. garantili 4 ay kullanılmıs makına almaya gidiom 550 tlye sirkecidende 50 tlye 12 gold uyelik hade bakalım hayırlısı :D
  • Fark olmaz. Ancak HDD çok önemli mesela ben bütün oyunlarımı HDD ye atarım yükleme süreli kısalsın vs. diye...

Tek fark HDD ve 4 GB ların 250 GB gibi Piano Black renginde olmaması, 4 GB lık modeller mat.
  • aldım ustam 250gb slim aldım cod black ops ve 12 ay lık gold aldım :D sevincten ucuyommmmmmmmmmm BLACK OPS DA LAG FALANDA DA YOK İYİKİ PS3DEN KURTULDUM MAKINAYI ORGINAL KULLANCAM FW FALAN BANA GELMEZ İŞİM OLMAZ

COD BLACK OPS OYNAYAN KARDESLER GAMERTAG IMI EKLEYİN LUTFEN

gt : SchizophreneTR
  • Hayırlı olsun arkadaşlar herkesin XBox'ı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.