Şimdi Ara

Xbox Series X'ten alınan Forza Horizon 5 görselleri paylaşıldı: Tek kelimeyle harikalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
8.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 63
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • victoribarbo (5 mesaj) pskillercheto (5 mesaj) kbere (4 mesaj) Programming Guru (4 mesaj) BéTo (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (40 mesaj) Mobil (22 mesaj) Mini (3 mesaj) (8 mesaj) (2 mesaj) (9 mesaj) (12 mesaj)
  • @
43 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Xbox Series X'ten alınan Forza Horizon 5 görselleri paylaşıldı: Tek kelimeyle harikalar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6509 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yayıncılığını Xbox Game Studios'n yaptığı, geliştiriciliğini ise Playground Games'in yaptığı yarış oyunu serisi Forza Horizon'ın yeni oyunu Forza Horizon 5'ten yeni görseller paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.FIFA serisinin olası yeni ismi ortaya çıktı: EA Sports FC

Oyun birkaç gündür yurt dışındaki basın tarafından ön incelemeye alınmış durumda. Büyük bir ihtimalle ambargo sebebiyle çok fazla yorumda bulunamıyorlar ancak genel olarak yorumlar oyunun başarılı olduğu hatta araç sürme ve grafik kalitesi olarak çok başarılı olduğu yönünde.

Paylaşılan görsellerde oyunun ön inceleme sürümünde Xbox Series X'ten alınan görseller. Muazzam durduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bahsi geçen görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz. Forza Horizon 5, 9 Kasım 2021'de Xbox Series ve PC için çıkış yapacak. Oyun ayrıca ilk günden Xbox Game Pass'e dahil olacak.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Xbox Series X'ten alınan Forza Horizon 5 görselleri paylaşıldı: Tek kelimeyle harikalar

• Malum konsol fanları ekrana ekmek banıyor. Çıktığı gün malum konsol fanlarının finanse ettiği xbox gamepassimle ücretsiz oynayacağım
    Sen hayallerinde ne görüyorsun bilmiyorum ama ben masanın üstüne bakınca bunu görüyorum.

Al bak sadece kolu aldın pcden oynuyorsun deme diye bunu da atayım:

Bir Apple Fanboylar bir de Sony Fanboylar. Aldığınız malın sizi ele geçirmesinden vazgeçin artık. Bütün bu bahsettiğin oyunları oynadım. Keyif de aldım çoğunlukla. Ama arkadaşa da katılıyorum. Dizi seyretmek istesem netflixi açarım.

Wolfenstein, Titanfall 2, Witcher, Rdr 2, Tomb Raider, Gears, DmC serisi, Yakuza serisi, Alan Wake, MGS, GTA V, FF 15, Resident Evil 2, 3. Bunların hepsi saydığın oyunlardan aşağı kalan oyunlar değil ve Game Pass ile bedava oynadı insanlar.

Ayrıca Ratchet and Clankin donunda sallayacak bir oyun olan Psychonauts 2 Game Passte var. Bu yıl da yılın oyunu seçilecek. Sen de artık bir 600 kağıt ateşleyip oynarsın.

guldurdun vre dzondzon.

belki insanlar sinematik oynamak degil de, kendilerinin karar verdigi oyunlar oynamak istiyordur? MS'un satin alimlari bunu gosteriyor zaten. Her saniye acaba simdi x'e mi basmam soylenecek yoksa o'ya mi seklinde kosturmak istemeyen insanlar vardir.

starfield, doom serileri vs. farki anlatabiliyor muyum vre?

Bir age of empires serisi, digital oyun dunyasi 2005 den sonra bile 15 yilda 25 milyon adet satmis! herhalde toplamda 30 milyon satmistir. Ama senin ovdugun god of war, toplamda 20 milyon bile etmiyor. nabaceik be?

bu biraz fakir edebiyatı gibi olmuş hocam :D parası olan istediği konsolu oyunu alır oynar çok kafanıza takmayın böyle şeyleri.

Konu Forza nasıl oluyorsa dönüp dolaşıp Sony oyunlarına geliyor. Madem Forza'yı beğenmiyorsun git Sony oyunlarının olduğu bölümde istediğin oyunu sabah akşam öv. Yahu bu nasıl bir kıskançlıktır. Adamlar işini bırakmış Xboxla ilgili konularda gezip çamur atıyor.

Ben bu fanboylar yüzünden psten nefret ettim. Nerde bi xbox haberi varsa karalama, b.k atma yarışındalar. Sanırım böyle hareket etmek zorundaymış gibi hissediyorlar. Parayla satın aldığı eşyanın kölesi olmuş, farkında değil  

Forumun zeka seviyesini anlamak isteyenler sadece konu altındaki yorumlarda birbirlerinin konsolunu boklayan ergenleri görüp anlayabilirler.
  • Yüzbaşı
    831 Mesaj
    Hayret XBOX'a harika diyen bir editör varmış DH'de.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj
    Malum konsol fanları ekrana ekmek banıyor. Çıktığı gün malum konsol fanlarının finanse ettiği xbox gamepassimle ücretsiz oynayacağım

• Binbaşı
    1068 Mesaj
    Forza horizon 5 haritasında battlefield 2042 oynayalım ??

• Yarbay
    5419 Mesaj

Hahahaha god of war, last of us, uncharted, spiderman, ratchet and clank. Bunlarin ne olduğunu bilmiyorsun evet bunlar sizin rüyanızda gördüğünüz oyunlar

• Yüzbaşı
    549 Mesaj

bu biraz fakir edebiyatı gibi olmuş hocam :D parası olan istediği konsolu oyunu alır oynar çok kafanıza takmayın böyle şeyleri.

victoribarbo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj

yok yav bildiğin sony finanse etti benim xbox gamepassi :D sony chrunryollu satın aldı. chruncyroll da ağustostan beri 3 aylık gamepass kodu dağıtıyor. kasımda bir tane daha kod etkinleştireceğim

|
    |
    KaplanGiray kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    araba oyunlarında zirve noktası olacak forza horizon 5 buna şüphem yok merakla bekliyorum series x'e

|
    |
  • Binbaşı
    1270 Mesaj

nasıl alıyorsun hocam bu kodları şartı nedir?

|
    |
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj
    Sabırsızlıkla beklemedeyiz…

|
    |
  • Yarbay
    8196 Mesaj

Hadi gel artık ya.. Yarış oyunu perhizime ara vereceğim çıktığı gün.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2399 Mesaj
    Gran Turismo 7

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    166 Mesaj
    Forumun zeka seviyesini anlamak isteyenler sadece konu altındaki yorumlarda birbirlerinin konsolunu boklayan ergenleri görüp anlayabilirler.

• Yüzbaşı
    709 Mesaj
    Konu Forza nasıl oluyorsa dönüp dolaşıp Sony oyunlarına geliyor. Madem Forza'yı beğenmiyorsun git Sony oyunlarının olduğu bölümde istediğin oyunu sabah akşam öv. Yahu bu nasıl bir kıskançlıktır. Adamlar işini bırakmış Xboxla ilgili konularda gezip çamur atıyor.

• Yüzbaşı
    440 Mesaj

Birde olup olmadığı bile belli değil :)))) yazmak üye olmak bedava olduğundan yazıp duruluyor işte heleki zeka seviyesi yüksek bir arkadaş sony giydirmekten başka gamepassini övmekten başka yapabilceği olmadan yazıp duruyor üzücü ama gülmek elde değil :))))

|
    |
    ss1984 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    265 Mesaj
    |
    |
    Pércussionist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj

Ağustos'tan beri dağıtılıyor ancak ölücü ahalisi yeni uyandı. https://forum.donanimhaber.com/ucretsiz-3-aylik-xbox-game-pass-ea-play-yaniyor--150808445

siz de alın siz de sony üzerinden gamepassle forza oynayın :d

ama konu asıl burada konuşuldu https://forum.donanimhaber.com/steam-ve-tum-dijital-pc-oyun-firsatlari-ana-konu--25478058-14044

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 12 Ekim 2021; 15:40:40 >
    |
    |
    tolgabjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1270 Mesaj

Ps kullandığım sonucuna nasıl vardın?

|
    |
  • Çavuş
    58 Mesaj
    Ölmeden şu oyunu full set ile oynamak istyorum😬

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.