Şimdi Ara

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU) (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.719
Cevap
176
Favori
725.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sana mı dedim kardeşim lafı niye oturma organınla anlıyorsun

Akşam akşam la havle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt

Pardon. Arkadaşın gazıyla altta da adımı görünce kandime anladım. Kusura bakmayın  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep bu microsoft. Çıkardı uygun konsolu, bizim gibi üçüncü dünya ülkesindekiler birbirlerine girdiler.
    Yok 4k yok 8k. Birileri oyun keyfinin dibine vururken birileri de 8 milyon pikselim var ne güzel diye pikselleri sayana kadar konsol nesli biter

• Arkadaşlar herkes konsoluyla mutlu olsun. Kimsenin canınızı sıkmasına müsaade etmeyin. Series S'i küçümseyen arkadaşın herhangi bir sipariş bile vermemesini bırakın girişimde bile olmaması boş salladığını gösteriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu sahibinin bilgilendirme yapması gerekiyor ben küçümsemedim ve artı ilk günden beri almaya çalışıyorum.Belki de bu konularda ilklerdenim ve çok katkım oldum gruba gerek bilgiledirme gerek series x sohbet stok grupları olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur5 -- 14 Ekim 2020; 1:42:8 >
  • Series s ile ilgili kimi kırdıysam özür dilerim engelleyenler açarsa sevinirim ilerde bol bol iyi vakitler harçarız daha düşünçeli hareket ederim.Çok pahalı benimde param yok kimsenin üzülmesini istemiyorum amaçım kötü değildi teşekkürler

• Özür dilemekte erdemdir, benim açımdan sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 14 Ekim 2020; 2:1:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim umudum kalmadı artık, Amazon mevcut ön siparişlerini bile zamanında yetiştiremeyebileceğini söylüyor 10 kasımdan önce ikinci bir ön sipariş dalgası almak istemezler :/

• Markasor kullanıcısına yanıt

10 kasımda alsan da kar çünkü 20 gün içinde gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Markasor

Benim umudum kalmadı artık, Amazon mevcut ön siparişlerini bile zamanında yetiştiremeyebileceğini söylüyor 10 kasımdan önce ikinci bir ön sipariş dalgası almak istemezler :/

Aynı şekilde düşünüyorum. Zaten çıkacağı zamana yakın stok gelir bol bol tekrar o zaman planlı şekilde yapılır bu iş. Ön sipariş tekrar açılacak olsa bile Xbox tarafından açıklama gelir 2 3 gün önceden günde 87217323 kere girip kontrol etmemize gerek yok gibi :) Bir ihtimal siparişini iptal eden arkadaşların ürünleri tekrar ön siparişe açılabilir 3 5 tane.

• ozbeybugrasaglam kullanıcısına yanıt

Paranoyak oldum psikolojim bozuldu tüm dünya amazonlarına girip bakıyorum her dakika bu süreç beni çok yordu :( ama bak yine umut verdin bakmaya devam  

• waleur5 kullanıcısına yanıt

Herşeyi bilir kişi gene esmiş...

• Arkadaşlar daha önce Amazon’dan hiç alışveriş yapmadım. Sadece Amazon tr prime aboneliğim var. Kredi kartım vb. tanımlı konsol için Amazon uk de veya başka bir yerden sipariş verirsek iptal olur mu? İlla ufak çaplı bir alışveriş yapmam gerekir mi önceden kartta sorun yaşayıp yaşamayacağımı öğrenmek açısından

• denemek için 0.10 pound gift card alabilirsin 1tl ediyor. Ben öyle yaptım kart sorunsuz çektide biraz fazla çekti 1.02tl çekmesi lazımdı 1.06tl çekti inşallah ürünü aldıktan sonrada bu farkla çekmez.

• cingene C kullanıcısına yanıt

Aman hocam dur. Dün karıştırdık ortalığı biraz. Bugün de karışmasın. Özür diledi zaten arkadaş.

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.