Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (786. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
76.320
Cevap
788
Favori
3.748.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
71. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: d41mon

Ps alanlar en azından 599 tl den alma opsiyonuna sahip, yeni God of war veya Spiderman gelince bazılar cama ekmek bancak, terafloplar havada uçuşacak...
    599 liradan oyun alma opsiyonuna sahip olmak istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox ve Xbox 360 döneminde çıkan exc hikayeli oyunlar ve bunlara benzeyen başka oyunlar yeni X box döneminde de çıkarılabilir.Mesela Ninja Gaiden 3, sadece bu konsola özel ,gizliliğin ,hikayenin ,grafiğin tavan yapacağı yeni bir Splinter Cell oyunu,bu konsola özel Prince Of Persia oyunu vs çıkarılabilir.
    Zamanında 2 kere 3 k hatasından dolayı sıkıntı yaşamama rağmen Xbox 360 vazgeçemediğim konsollardandı.Şimdi hikayeli oyunlarından dolayı Ps4 tarafındayım.Halo vb oyunları oldum olası sevemedim.
    Yukarda saydığım tarzda oyunlar çıkarsa ve exc oyun olursa X box ‘a yeniden şans verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 9 Ağustos 2020; 20:15:45 >
  • AT&T, WB Games’i satmaktan vazgeçmiş.

Kaynak: Eurogamer

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-02177D6B6

AT&T, WB Games’i satmaktan vazgeçmiş.

Kaynak: Eurogamer
    çok iyi oldu hocam bu. en sonra EA almak icin cok istekli, kesenin agzını acacak haberleri dönüyordu zaten
  • Samsungun yeni telefonu note 20 reklamlarinda gördügüm kadariyla, game pass ile xbox oyunlarini telefon üzerinden oynayabileceksiniz.
    Microsoft su konsolu gereksiz hissetirmek icin elinden gelen her seyi yapiyor yine.
    Sonra niye sonynin gerisinde kaldik diye aglamasinlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neco6791 -- 9 Ağustos 2020; 20:40:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Ps alanlar en azından 599 tl den alma opsiyonuna sahip, yeni God of war veya Spiderman gelince bazılar cama ekmek bancak, terafloplar havada uçuşacak...
    God Of War, Spider-Man delisi olsaydım zaten ps tercih ederdim. Ekmek banmaya gerek yok :) Siz oynayın iyi oyunlar.. Ve iyi 599 lar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 9 Ağustos 2020; 20:49:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzledim, iyice kafam karıştı statik ışın daha başarılı görünüyorsa neden o kadar gücü çok da iyi görünmeyen ve sorunları olan gerçek zamanlı Işın takibine harcıyorlar, grafiklere çok takılan biri değilim bu haliyle bile oynarım bu oyunu, ama o kadar güçlü şu bu diye hype yaratıp beklenti oluşturmaları saçma

• d41mon kullanıcısına yanıt
    Hocam linç yemezsiniz bu konuda merak etmeyin ama neden böyle bir iddiada bulundunuz anlayamadım. Konuyu da uzun zamandır takip ediyorum kimsenin böyle birşey iddia ettiğini görmedim.

Birçok arkadaşımız gibi ben de 3 yıla kadar gamepass üyeliğini halihazırda kullandığım 3 yıllık gold üyeliğimin üzerine 5 lira vererek bedavaya aldım. Bedavaya oynadığım oyunlardan da son derece memnunum.

Hadi sizin için gold üyeliğini de yok sayalım, diyelim ki 540 liraya 3 yıllık sadece gamepass üyeliğini aldık. Şimdi akıl var mantık var kendiniz söylüyorsunuz 1 oyunun fiyatı 500 lira, 3 yıl boyunca her Microsoft oyunu ilk günden sisteme ekleniyor ve her ay farklı stüdyoların kaliteli oyunları da sisteme dahil oluyor.

Bir de her yeni çıkan Rockstar, Cd Project Red, Ubisoft gibi büyük firmaların oyunlarının sisteme ilk günden eklenmesini beklemek nasıl bir mantıktır anlayamıyorum.İlerde fiyat güncellemesi yapılır, sistem içerisindeki oyunlara bakıp kararımızı gözden geçiririz.

Ama şu an bu sistemi, konsola çıkan firma farketmeksizin her yeni oyun ilk günden eklenmiyor diye eleştirmek bana hiç samimi gelmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• neco6791 kullanıcısına yanıt
    Microsoft aptaldı zaten düşünemedi bunu. Adamların konsol satmak gibi bir derdi yok hizmeti satıyorlar ve sen oyunu nerden oynarsan oyna ms zaten kazanıyor. Konsol zaten zararına satılan bir alet eğer sony konsol sattıracak exc oyunları yapmazsa hem servis gelirlerinden hem konsol gelirinden mahrum kalıyor o yüzden bu tarz oyunlar yapması şart.

• bersgurs kullanıcısına yanıt
    Konsol bu kadar gereksiz ise, siz niye sayfalarca bu konsol bunu döver diye tartisiyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kilinchaci

İzledim, iyice kafam karıştı statik ışın daha başarılı görünüyorsa neden o kadar gücü çok da iyi görünmeyen ve sorunları olan gerçek zamanlı Işın takibine harcıyorlar, grafiklere çok takılan biri değilim bu haliyle bile oynarım bu oyunu, ama o kadar güçlü şu bu diye hype yaratıp beklenti oluşturmaları saçma
    Belli ki oyun hazır değil, zaten başka firma daha oyunun geliştirilmesine katıldı. Belki virüs süreci geliştirmeye etki etmiş olabilir evden çalışmak falan sıkıntı yapmıştır.
  • neco6791 kullanıcısına yanıt
    Konsol satmak gibi bir derdi yok derken ms için konsol satışlarının bu kadar önemli olmadığını anlatmak istedim. Bu konuda şu konsolu alın diğeri çöp gibi bir yorum yapmadım. İsteyen tabi ki sevdiği oyunlara göre istediği konsolu alır.

• Şunlara bak şunlara heheytt be yeni nesilde çoşacağız, adamlar öyle bir konsol ve ekossitem yaptılar ki eksik bir tane tarafını bulamıyorum.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

https://twitter.com/klobrille/status/1292520724289249280

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 9 Ağustos 2020; 21:37:22 >

• Hocam siz az değil çok araştırım doğru yolu bulursunuz inşallah

• Söylentiye göre Xbox Series X Ps5'ten daha ucuz olabilir ayrıca multi platform oyunlarda daha iyi performans göstereceği söylenmiş. Söylentiden bir alıntı şu şekilde, çeviri Google translate'den yapıldı.

"Tamam, sanırım buraya temize çıkacağım ... Resident Evil Village'dan bahsediyorum. Oyunun PS5 tanıtım etkinliğindeki korkunç performansı, fragmanda bulunan korkunç kare hızı, birkaç ay önce PS5'teki oyunun mevcut durumu gibiydi. Mesele şu ki, görünüşe göre oyun Xbox Series X'te mükemmel çalışıyor, PS5'te kare hızını sabitlemek için bazı sorunlar yaşıyorlar (Sony'nin PS5'te PS5 etkinlik oyununu kaydetme kuralı olduğu için, garip çerçevenin gösterilmesine yol açıyor. o karavanda). Ancak RE Engine'de çalışıyor ve oradaki oyundan yararlanmak için daha fazla optimizasyon yapacaklar.

Fiyat meselesi farklı kaynaklardan geliyor, bunu daha önce söyledim ama burada açıklayacağız.

Diğer geliştirici arkadaşlarımdan anekdot olarak duyduğuma göre, Xbox Series X çoğu cephede çok platformlu oyunlar söz konusu olduğunda avantaja sahip. Ancak bu, bu konuda konuştuğum birkaç kişiden hala anekdot, ancak en azından PS5 ve Xbox Series X için oyun yapmakla konuştuğum herkesle tutarlı olduğu için bazı insanların buna hazır olması gerektiğini düşünüyorum."

Söylenti Resetera formundaki insider "Dusk Golem" nikli bir kullanıcıya ait bu arada.
    https://wccftech.com/ps5-to-cost-more-than-xsx-while-struggling-more-with-multiplatform-games-in-performance-says-insider/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 9 Ağustos 2020; 22:21:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Söylentiye göre Xbox Series X Ps5'ten daha ucuz olabilir ayrıca multi platform oyunlarda daha iyi performans göstereceği söylenmiş. Söylentiden bir alıntı şu şekilde, çeviri Google translate'den yapıldı.

"Tamam, sanırım buraya temize çıkacağım ... Resident Evil Village'dan bahsediyorum. Oyunun PS5 tanıtım etkinliğindeki korkunç performansı, fragmanda bulunan korkunç kare hızı, birkaç ay önce PS5'teki oyunun mevcut durumu gibiydi. Mesele şu ki, görünüşe göre oyun Xbox Series X'te mükemmel çalışıyor, PS5'te kare hızını sabitlemek için bazı sorunlar yaşıyorlar (Sony'nin PS5'te PS5 etkinlik oyununu kaydetme kuralı olduğu için, garip çerçevenin gösterilmesine yol açıyor. o karavanda). Ancak RE Engine'de çalışıyor ve oradaki oyundan yararlanmak için daha fazla optimizasyon yapacaklar.

Fiyat meselesi farklı kaynaklardan geliyor, bunu daha önce söyledim ama burada açıklayacağız.

Diğer geliştirici arkadaşlarımdan anekdot olarak duyduğuma göre, Xbox Series X çoğu cephede çok platformlu oyunlar söz konusu olduğunda avantaja sahip. Ancak bu, bu konuda konuştuğum birkaç kişiden hala anekdot, ancak en azından PS5 ve Xbox Series X için oyun yapmakla konuştuğum herkesle tutarlı olduğu için bazı insanların buna hazır olması gerektiğini düşünüyorum."

Söylenti Resetera formundaki insider "Dusk Golem" nikli bir kullanıcıya ait bu arada.
    https://wccftech.com/ps5-to-cost-more-than-xsx-while-struggling-more-with-multiplatform-games-in-performance-says-insider/
    PS5'in bir tane iyi çalıştırdığı oyun yok galiba :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

PS5'in bir tane iyi çalıştırdığı oyun yok galiba :)

Alıntıları Göster
    Insider diyorlar söylentiyi çıkartan arkadaşa ama bu tip haberlere temkinli yaklaşmak en iyisi bakalım zaman ne gösterecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 9 Ağustos 2020; 22:31:1 >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Halo oyununu gördükten sonra size hakverdim hocam rakibinin çok önünde bir konsol gerçekten

• 17 Ağustos ta etkinlik var diyorlar gerçek mi acaba.. Varsa bugün yarın resmi olarak açıklama gelir muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 9 Ağustos 2020; 22:55:12 >
  • 
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.