Şimdi Ara

Xbox Series X [ANA KONU]Dünyanın En Güçlü Oyun Konsolu| [FPS BOOST EA GAMES]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: OnLiNe MaNaGeR , shinji mikami Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü5 Mobil
5 sn
41.994
Cevap
412
Favori
1.845.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1709
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 315
  • Ortalama Mesaj Aralığı 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 177
  • Favoriye Eklediklerim 416
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-AEF248198 (1978 mesaj) Periah (1147 mesaj) kaan0101 (1139 mesaj) BlackTower_35 (1087 mesaj) SultanApex (937 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21656 mesaj) Mobil (11380 mesaj) Mini (3490 mesaj) Uygulama (3917 mesaj) (278 mesaj) (1273 mesaj)
  • @
110 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> Xbox Series X [ANA KONU]Dünyanın En Güçlü Oyun Konsolu| [FPS BOOST EA GAMES]
Giriş
    14966 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Bu ince göndermeyi nasıl anlamadığını anlamadım.

Alıntıları Göster
    çok sıkı takip etmiyorum hocam piyasayı. series x ps5 'in rakibi olarak çıkacak model olarak biliyordum

@MERNEPTAH teşekkürler hocam açıklama için.
  • Yüzbaşı
    890 Mesaj
    Lockhart'ı ilk başta istemiyordum ama çok iyi bir proje olur Microsoft için. Sonuçta artık amaç Gamepass aboneliği satmak. Düşük bütçeli oyun konsolu isteyenler Lockhart alır hem 4K TV için masraf yapmaz hem de Gamepass ile MS oyunlarını ilk gün, 3. parti oyunlarını da belli bir zaman sonra oynar. Fiyatı ise yıllık 1 AAA oyun parası. Halo Infinite, Hellblade II, Fable gibi yapımların geleceğini düşünürsek Lockhart çok iyi satış rakamları yakalayabilir. PS5'in yanına Xbox oyunlarını oynamak isteyenler için güzel bir tercih de olur.

PS5 550 dolar, Series X 500 dolar, Lockhart da 400 dolar olur. 400 doların aşağısını beklemiyorum.
  • Yarbay
    13273 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

çok sıkı takip etmiyorum hocam piyasayı. series x ps5 'in rakibi olarak çıkacak model olarak biliyordum

@MERNEPTAH teşekkürler hocam açıklama için.

Alıntıları Göster
    rica ederim
    |
    |
  • Teğmen
    240 Mesaj
    elimde xbox one x 1 tb var 3 yıl türkiye garantili. 2 kol. Neredeyse hiç kullanılmadı hediye geldiği için tertemiz. 4bin tlye veriyorum ilgilenen olursa dm atabilir İzmirdeyim
    |
    |
  • Yarbay
    2884 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BlackTower_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    794 Mesaj
    Bence haziran bitmeden yani yarına kadar temmuz sunumunun tarihini duyuracaklar, bekliyoruz

|
    |
  • Yarbay
    3105 Mesaj
    Sunum temmuzun ikinci yarısında olacak arkadaşlar kendinizi ona göre hazırlayın
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Sunum temmuzun ikinci yarısında olacak arkadaşlar kendinizi ona göre hazırlayın
    Yav olmasın ya beklemekten gına geldi.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Geri dönüş böyle başladı.

|
    |
  • Yarbay
    18400 Mesaj

Series X 400 Lockhart 200 Euro.

Haydi cümbüşe.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    runge kutta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6050 Mesaj

O kadar ucuz olmaz, piyasada üretimi devam eden ve 2 yıl destek sözü verilen OneX var.
    Onex 200 USD'a iner, SeriesS 300USD'a satılır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    382 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

O kadar ucuz olmaz, piyasada üretimi devam eden ve 2 yıl destek sözü verilen OneX var.
    Onex 200 USD'a iner, SeriesS 300USD'a satılır.
    One x in uretimi durduruldu

• Yarbay
    18400 Mesaj
    Microsoft'dan sürpriz bir fiyat bekliyorum ben. Adamlar bu kez fena bilendiler. Oyunların Pc ye çıkması ayrıca gamepass aboneliği bu konsol zararını karşılayacaktır. Bu sebeple konsol fiyatlarında ben sürpriz bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    15774 Mesaj

Bu olursa ortalık çok fena karışır, ardından Xbox bir de Dünya çapında sağlam reklam kampanyaları yaparsa bu nesil xbox coşar...

|
    |
  • Yarbay
    6050 Mesaj

OneX üretimi durdurulmadı, Cyberpunk2077 son "custom" OneX olacak dendi. Bilmiyorum belki durdururlar. Farzet durdurdular, 300USD yine de çok ucuz. SeriesX de 400 USD'a satılamaz.
    En agresif fiyatlandırması;

*Series X 500 USD
    *Series S 400 USD olur.

Bence daha ucuza satılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 29 Haziran 2020; 17:21:36 >
    |
    |
    Agulec40 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6050 Mesaj
    Biz söyleyince Xbox düşmanı oluyoruz. Yahu kendiniz söylüyorsunuz Halo nun maliyeti 500M USD, yeni stüdyoda AAAA oyun yapıyormuş, oda 500M USD. Ettimi sana 1 Milyar. Bak daha Forza, Hellblade2 saymıuprum. Bu ilk günden sisteme sokuyorsun yani satıştan para da kazanmıyorsun. Sonrada diyorsun ki konsol donanım zararını servis satışları karşılayacak. Yahu servis önce oyun maliyetlerini karşılasın. Basit hesap yapalım, 10M kullanıcısı var diyelim gamepassin, 10 USD abonelik olsa ortalama 1.2 milyar USD yıllık kazanç demek. Bu sistemin sunucuları su mu yakıyor, oyun yapımcılarına lisans bedeli olarak öpücük mü veriyor MS? Parayı kazanan servis Gold, onu da entegre ettiler sisteme. Yani sonuçta servisler ancak kendi maliyetlerini kurtarır. Bu Microsoft un ne çok parası varmış, saça saça bitiremediniz. Keşke dediğiniz olsa, işime gelir ama olmaz hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    3598 Mesaj

Hiç bir şey anlamadım.

MS, zarar mı ediyor diyorsunuz?
    |
    |
    broodofqueen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6050 Mesaj

MS donanımı 400 USD a satar zararı servis satışlarından karşılar gibi bir şehir efsanesi dolaşıyor ortalıkta. Ona cevaben, servisler önce kendi kıçını kurtarsın minvalinde bir yazıdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    SultanApex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9931 Mesaj
    Series X : 500 $ €
    Series S : 300 yada 250 $ €

Konu kilit üye ban fazla düşünmeyin Sony fiyat açıklamadan Ms fiyat vermez
    |
    |
  • Yarbay
    3598 Mesaj

Servisler hayli hayli kurtarıyordur...

Ancak MS çok zararına konsol satmaza katılıyorum. Maliyet için optik ses çıkışının kaldırıldığını Phil Spencer kendi açıklamıştı.

Bence MS ve Sony neslin başında zararına donanım satabilir, ancak iki firmanında bunu rekabette bir silah olarak kullanıp çılgınca rakamlara ineceğini düşünmüyorum. Bu zarar, çok büyük rakamlar olmaz; iki firma içinde sürdürülebilir olmaz.

İki firmada konsollarını yakın fiyattan çıkarır; xsx ve Ps5'in 500USD altına inmesi benim için sürpriz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SultanApex -- 29 Haziran 2020; 18:34:16 >
    |
    |
    broodofqueen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.