Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (3810. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.375
Cevap
786
Favori
3.753.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38083809381038113812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. Herhangi bir fiziksel darbe olmamasına rağmen gamepadin iki tetik tuşu da basılı kalıyor. Siyah Series X 9.nesil kontrolcü. Aşağıya ekran görüntüsü ekliyorum. Önerisi/daha önce başına gelen var mıdır?

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • zaomss kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/153187642

Kolayca düzeltiliyor. 1 dakikada düzeltebilirsiniz.

Garantisi varsa gönderebilirsiniz de.

• PC'de FO76'yı bitirmiştim konsolda yeniden başladım oyunun içerik anlamında sürekli olarak zengin kalması harika bir olay. Ayrıca bu oyunda diğer Fallout oyunlarında olmayan bir tat var oynarken sıkmıyor.

https://www.gamesradar.com/riding-the-success-of-the-fallout-tv-show-fallout-76-teases-a-hugely-popular-newly-expanded-map-in-its-next-update/
  • Caped 117 Crusader kullanıcısına yanıt

zaten vardı yıllardır yeni bir şey değil satıştan kaldırıldı bu tip oyunlar mesela deadpool.

asıl gelişme Spyro reignited trilogy windows store'a geldi.

• Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

25 gün sonra zam

• Fallout 4 yeni nesil update alana kadar ben de bıraktığım Fallout 76 hesabıma devam edeceğim. 4-5 gün akalım.
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt

Akşamdan beri oynuyorum ekranın sağ tarafı quest kaynıyor wasteland zorluğunu bu oyunda nedense daha fazla alıyorum önceki oyunlarda olmayan bir şey var.

Fallout 4 u mod yardımıyla Türkçe yapabiliyor muyuz hala ? Biraz bakındım ama bulamadım
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt

Zekice iş yaptılar 3-4 dolara indirerek şimdi popüleritesi artarsa yeni oyuna katkısı olur demek istiyorum ama yeni oyun 4.sezonda falan anca gelir herhalde Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• Akşam ilginç bir sorun yaşadım, gamepass 3 yıllık almıştım bir ara vermişti herkes aldı neyse ben giriş Xbox im yaptım hesabı 8 aydır kullanıyorum p2 de arkadaşımda, gamepass indirdiğim oyunlarda ünlem işareti çıktı oyuna girince aboneliği Uzat diyor ama gamepass kütüphanede baktım çok az oyun var ve online girebiliyorum EA Play'de gözükmüyor bende hesabı tekrar giriş Xbox yaptım sorun yok ilk defa başıma geldi,bazen ara ara ünlem işareti de çıkıyordu sonra duzeliyordu neydi sorun acaba bir türlü anlamadım
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Hocam bu mesaj bumper tuşları için. Benim sorunum triggerler. Ve tuş fiziksel olarak basılı kalmıyor. Kol basılı olduğunu düşünüyor
  • zaomss kullanıcısına yanıt

Mesaj bumper değil tetik tuşları için. Bir çok kez yaşadığımız bir sorun. Mesajı yaşan RT ve LT yazmamış. Bumperların altında sünger yok. Plastik direkt kırılıyor. Sünger olan kısım RT ve LT.

Sizin sorununuz elektronik arıza olabilir. Yine de yan kapakları açıp kontrol edebilirsiniz. Vida yok sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 20 Nisan 2024; 14:5:43 >
  • oguzhan78 O kullanıcısına yanıt

Mod arama kısmına " turkish " yazınca çıkıyor.

• Bahsedilen fallout 4 güncellemesinin tarihi belli mi
  • batdunyabat kullanıcısına yanıt
    konsol üzerinden de yükleyebiliyor muyuz?
  • baskaningundemi kullanıcısına yanıt

Evet, ben xbox üzerinden indirdim.

• erulu kullanıcısına yanıt

25 nisanda geliyor.

• batdunyabat kullanıcısına yanıt
    Şu an 35 gb oyunu harici harddisk üzerinden oynuyorum. Yeni nesil güncelleme geldiğinde oyun sadece dahili üzerinden mi oynanabilecek?

Öyle olursa yeni nesil versiyonunu kaldırıp eski Xbox one sürümünü yükleyebiliriz sanırım di mi?
    Dahili hdd gerekiyor mu harici hdd den oynayabiliyor muyuz biliyo musunuz? 100gb malum.
    Çıktığında beğenilmemiş ama güncellemelerle Fallout 76 da iyi diyorlar.
  • Caped 117 Crusader kullanıcısına yanıt
    A plaque tale 1 game passten silinecekti. Konsolu offline yapıp oyunu bitirdim. Tekrar internete bağlandığımda sildi tabi oyunu. Hikayeyi oynamış oldum. Sadece başarımlar eklenmedi. %10 oynamış gözüküyordun.
    Game passten silinmeden bitirmek için güzel taktik.
  • 
Sayfa: önceki 38083809381038113812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.