Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (2042. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Spartan 117
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.318
Cevap
789
Favori
3.748.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
51. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 20402041204220432044
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Sessiz sedasız çıkmış hiç haberimiz yok, akşam indirip deneyeceğim.

Alıntıları Göster

Ben başladım oynamaya, belki denk geliriz.

NOT: Tüm kontroller Fifa için ayarlanmış yada oyun direk o ayarlar ile xbox'a gelmiş. Koşma, pres yapma gibi tuşları oyuna girmeden mutlaka ayarlayın.

Geçen yıl RT olan kalkan tuşu bu yıl LT olarak ayarlanmış.

LT ile manuel şut atma yok sanırım.

Klasik start'a basıp ekran geçme yerine Fifa'daki gibi a tuşu ile geçiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 24 Haziran 2021; 12:21:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Ben Fifa 2004-2014 arasındaki tüm oyunları (SNES, Playstation, PC) ve 2000 yılı sonrası da Winning Eleven yani şimdiki adıyla PES'i de 21 yıldır oynamış bir oyuncuyum. Her yıl Fifa serisini de indirip oynuyorum ama arcade olmasından ötürü bana zevk vermiyor. Herhalde 10-15 maçtan fazla oynamıyorumdur.

Sizin aksinize ben simülasyon seviyorum ve kadro yada formalardaki eksikleri göz ardı edebiliyorum. Çevremde tanıdığım gençler yad ayaşıtlarım da Pes tutkunu. Yani insanlar simülasyon istemiyor diye yargıya varmak yanlış. Gamepass sayesinde 2 oyuna da erişebiliyoruz. Bu yüzden karşılaştırmak yerine oyun oynamanın zevkine varmak daha mantıklı.

Alıntıları Göster

Dediklerinizi ben de oynadim zaten internet cafe kulturu sayesinde bu ulkede herkes once Pes i biliyordu ama internet aleminin buyumesiyle Pes disarida kaldi. Cogu fikir Fifadan once Peste vardi hatta Master Lig veya become a legend cok daha iyiydi bir zamanlar. Ne turnuvalar duzenledik Ps1 ve 2 de ama su an Pes in durumu NFS gibi her sene ciksriyorlar ve daha kotu hale geliyor. 3-4 sene oyun cikarmayip guzel bir oyun yapmalari lazim.

Son yillarda Pes in dunya capinda satisi 600-700 bin. Bir zamanlar bunun 10-15 kati satiyordu. Bir o kdar da korsan oyun satmistir.

Su da bir gercek ki Twitch yayincilari ne oynuyorsa genelde moda o oluyor ve yayincilar da bu izlenmedwn vazgecemedigi icin Fifa ya devam ediyor. Bir kisir dongu var.

Bana kalirsa Pes ten hicbir sey olmaz baska firmalarin bu rekabete girmesi lazim. Dedigim gibi olay sadece oynanis degil. Oyuna 60 dolar veriyor millet points e 100 dolar ve binlerce dolarlik points aliyor 1 kisi. Bunu yenmek cok zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AugKunzee

Sonunda RDR 2 geldi ya süper oldu. İyiki muammada kalmışım ve sonunda XBox almışım

nereye geldi

• RDR Online ı normal oyun mu sandı acep?

• quote:

Orijinalden alıntı: yerel oyun kulübü

nereye geldi

Alıntıları Göster

Sabah gördüm indirmeye başladım. RDR online olarak değilde Direkt Red Dead Redemption 2 Yazıyor. acaba benmi yanlış düşünüyorum şüphelendim şuan

• AugKunzee kullanıcısına yanıt

Gamepass teki Rdr 2 online olan versiyon

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Ben başladım oynamaya, belki denk geliriz.

NOT: Tüm kontroller Fifa için ayarlanmış yada oyun direk o ayarlar ile xbox'a gelmiş. Koşma, pres yapma gibi tuşları oyuna girmeden mutlaka ayarlayın.

Geçen yıl RT olan kalkan tuşu bu yıl LT olarak ayarlanmış.

LT ile manuel şut atma yok sanırım.

Klasik start'a basıp ekran geçme yerine Fifa'daki gibi a tuşu ile geçiliyor.

Alıntıları Göster

Ben 2 oyunu da nerdeyse eşit oynadığım için tuş kombinasyonu benim için çok sıkıntı değil :) Merak ettiğim betadaki bağlantı kalitesi açıkcası, son yıllarda Pes'de bağlantı kalitesi iyi olsa da hala Fifa standartında değil. Unreal Engine ile hem bağlantı hem de animasyon kalitesi umarım daha da yükselir.

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt
  • Selamlar

Kodiyi Xbox da kullanan arkadaşlara sorum olacak.
    Kodi de 4K içerikleri izleyebiliyor musunuz ?
    Bende link tıkladığımda açıyor ekran kararıyor ve ana sayfaya atıyor

18.9 sürümünden dolayı mı yapıyor ? 19.1 çıkmış ama yükleyemiyoruz sanırım daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt

2 sene boyunca bunu mu geliştirmişler hay allahım

• Arkadaşlar pes 2022 açık beta oynuyorum gördüğüm en kötü pes olmuş 2 yıl boyunca buna mı uğramıştır fifanın yanından bile geçemez pes 20 daha iyi bundan bu kadar kötü oyun olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mucahid_06 -- 24 Haziran 2021; 15:30:44 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mucahid_06 M kullanıcısına yanıt

Gördüğünüz demo oyunun demosu değil, daha oyunun %10 u bile değil hatta. Sadece multiplayerdaki bağlantı sorunlarını vs giderip daha iyi bir mp deneyimi sunmak için bağlantıları vs test ediyorlar.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • Pes 2018 dede aynı bağlantıları test etmişlerdi ve önümüze aynı oyun gelmişti bence yine ayni oyun gelecek top fizikleri oyuncu hareketleri hep kütük çimler bildiğin halıyı andırıyor oyuncu çarpışmalar desen hattından fazla bana pes 2014 faciasından sonra konami pes 2022 faciasında yaptı eaya muhtacız yine bu konamide düzelmez artık iyi bir futbol oyunu yine fifada kotunun iyisi olacak inş dediğiniz gibi olur ümidim yok ama bu oyun böyle çıkar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNNL

Gördüğünüz demo oyunun demosu değil, daha oyunun %10 u bile değil hatta. Sadece multiplayerdaki bağlantı sorunlarını vs giderip daha iyi bir mp deneyimi sunmak için bağlantıları vs test ediyorlar.

%10'u bile değil? sen de buna inandın? her kötü çıkan beta ya da demodan sonra bu oyunun son hali değil gibi şeyler söylenir sonuç olarak aynı oyun çıkar. istisnasını görmedim. adamlar neden oyunlarının yarım yamalak halini öne sürüp kötü reklam yapsınlar.. eğer ellerinde düzgün birşey varsa.

• Yeni PES'in çıkmasına yaklaşık 2-3 ay var ve bu büyük ihtimalle %10'dan fazlası. Unreal 5 ile bunu ortaya koyuyorlarsa vallahi helal olsun. Playstation 2 oyunu deseler yadırgamam. Fifa fersah fersah daha fazla zevk veriyor ve her oyunda biraz daha üstüne koyuyorlar.

Yani umarım bu başka bir oyundur ve sadece online kısmı deniyorlardır falan Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• PES 22 değilde New football game yazmışlar. Bide online performans test yazmışlar. formalar oyuncu yüzleri falan 360p de gözüküyor. online yada oyunun bu şekilde olması imkansız bence. pes 21 (pardon 20 diyecektim) bile şu oynanış ve grafikten daha iyi.

Eğer oyun buna benzer çıkacaksa piyasaya Konaminin amacı kalite değil online modda para kazanmak olacaktır.

İnsanlar para verip alacak bu oyunu, öncesinde bu şekilde yayınlamaları onlar için eksi bir olay olur o yüzden bence oynanış böyle olmayacak.

Oyunun demosu için bile tarih verilmedi daha.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kollaps kullanıcısına yanıt

Ben adamın yazdığını çevirip özetlemişim inandım veya inanmadım diye bir şey demiş miyim? Banane isterse senin dediğin gibi çıksın. Sen tatmin olcan diye bilgi de mi paylaşmayalım?

• Bence 20 ay yatıp , son 4 ay ara ara oyunu oluşturmuşlar

• Arkadaşlar merhaba temmuz sonu yurtdısından konsolum geliyor 500 euroya. Daha önceden 360 ve one x kullanmıştım sonrada satmıştım seneler önce. Yurtdısından getirebilirsen şunuda aldır dediğimiz var mı? Baktım kulaklık ve de kol aynı para.

Ayrıca game passı 2 kişi beraber satın alabiliriz dimi kardeşlik ile unuttum tekrardan nasıl yapılır bilmiyorum. Arkadaşla beraber alacağız çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur989 -- 24 Haziran 2021; 18:42:31 >
  • Arkadaşlar ben bi PS5 kullanıcısıyım; Oturup comparasion videoları izlemek yerine direkt size sormak istedim; Game Pass'de sunulan oyunların PC ve Xbox Series X arasındaki grafik farkı ne durumdadır?

Ben PC'imde 4K oynar kalitede Series X ile aynı deneyimi yaşayabilir miyim?

Ciddi ciddi PS5'imi satmayı düşünüyorum bu soruma gelen cevaplarla.

• 
Sayfa: önceki 20402041204220432044
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.