Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1402. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
18 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.326
Cevap
788
Favori
3.749.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14001401140214031404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DrawFps

Arkadaşlar cihazı Microsoft hesabında kaydettirdim. 2023’e kadar garantisi var ancak bu garanti Türkiye’de geçerli mi?

Dostum slm,benimkinde 2 sene gözüküyor senınkınde neden farklı?nereden aldın yav?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuklacini kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam,biraz daha bekliyeceğim bi hareketlilik olmazsa alıcam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrawFps

Arkadaşlar cihazı Microsoft hesabında kaydettirdim. 2023’e kadar garantisi var ancak bu garanti Türkiye’de geçerli mi?

evet Türkiye'de geçerli

• Optimize edilmiş oyunlar 60-70 gb upgrade aldığı için onları bu akşam deneyeceğim ancak hiç upgrade almamış oyunlarda bile fark hissediliyor hemen. Bf5'i ve Halo 5'i denedim dün, BF5 muhtemelen native 4K-60 veriyor ama bahsettiğim grafik de değil, aynı TV'yi kullanmama rağmen oyundaki response time çok azaldı, anında ateş edip öldürebiliyorum rakipleri, sanki PC'den oynuyormuş gibi bir hissiyat var. Şu ana kadar konsolda hep lag'lı oynadık sanırım biz bu oyunları, bu nesil bu değişmiş PC gibi response time gelmiş.

• SonatKayahan S kullanıcısına yanıt

2 Senede biraz uzun, 1.5 ay kadar fazlası. Benim amazon.de series X'te böyle göründü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Optimize edilmiş oyunlar 60-70 gb upgrade aldığı için onları bu akşam deneyeceğim ancak hiç upgrade almamış oyunlarda bile fark hissediliyor hemen. Bf5'i ve Halo 5'i denedim dün, BF5 muhtemelen native 4K-60 veriyor ama bahsettiğim grafik de değil, aynı TV'yi kullanmama rağmen oyundaki response time çok azaldı, anında ateş edip öldürebiliyorum rakipleri, sanki PC'den oynuyormuş gibi bir hissiyat var. Şu ana kadar konsolda hep lag'lı oynadık sanırım biz bu oyunları, bu nesil bu değişmiş PC gibi response time gelmiş.

Aynisini dun Warzone icin bu basliga yazdim. Input lag azalmis, sadece fps artisi degil getirisi. Saga sola hareket ederken bugune kadar olandan cok daha hizli bir sekilde tepki veriyor kumandaya.

• Modern warfare ve warzone pcnin ultra ayarlarina es deger calisiyor. 5-6 saat aralik siz calisma ve Ultra sessiz. Ses pcnin gercek 7+1i gibi hassasiyeti artmis. Dusunmeden alinabilir.

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt

Oyun kumandalarının yanıt verme sürelerini daha da kısalttılar , birde dli tam kullanılsın input lag sıfıra yakın olur , gears taki gecikmeye bak nvidia reflex ten daha da iyi üstelik kablosuz olarak , konsol yanına vrr, allm destekli bir monitör veya tv ile yağ gibi akarsın Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • Hayırlı olsun beyler konsollarınız.

Baya iyi çıkış yapmış xbox kullanıcılar memlun.

şimdi çıkacak oyunları bekleme zamanı.

• 28 Ekim tarihinde hepsiburada dan ön sipariş verdiğim XBOX Series X konsolumu hala kargolamadılar. Defalarca ulaştım müşteri temsilcilerine ama ezberledikleri kelimeleri kullandılar. Hiçbiri yardımcı olmadı. Şikayet var'a yazmam sonucu güç bela siparişimi iptal edip paramı alabildim. Şikayet var'a yazmasaydım siparişide iptal etmiyorlardı.(Hazırlık aşamasına geçtiği için)

Herkese bilgilendirme olsun diye yazıyorum. Bu firmadan uzak durmanızı tavsiye ederim. Göstermelik gece sipariş teslimatıyla reklam yapmayı biliyorlar ama insanları mağdur etmeyi de ihmal etmiyorlar! Yazıklar olsun başka birşey demiyorum.

Ön sipariş olmamasına rağmen 11 Kasımda teknosa siparişim aynı gün kargolandı ve teslim aldım. Bu kadar zormuydu yani...

• Bugün oyunlar yüklensin daha iyi inceleyeceğim ama Xbox series x güzel cihaz olmuş. Daha önce hep playstation tarafındaydım menüleri felan çözmem lazım. Bu arada bir güncelleme lazım gibi bazen uygulamalarda hata kodu verebiliyor. Cihaz çok sessiz sıfır ses. Quick Resume güzel bir özellik ama Gears 5 te çalışmıyor. Assasins Creed 5 te çalışıyor. Dediğim gibi oturması için 1-2 ay geçmesi gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterlux -- 13 Kasım 2020; 10:47:1 >
  • scalebor90 S kullanıcısına yanıt

Gerçekten saçmalamışlar. Ben de önce Hepsiburada'dan 22 Ekimde ön sipariş etmiştim Series X'i. Daha sonra buradan iptal edip başka bir yerden aldım. İptal eder etmez param iade edilmişti benim, çünkü çıkmasına zaman vardı. Kim bilir beni de bekleteceklerdi belki de. Çok sinirlenirdim. Ben peşin almıştım hepsi iade edildi. Bir de taksit taksit alınca geri ödemesi de taksit taksit oluyor, para afedersiniz boka dönüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: scalebor90

28 Ekim tarihinde hepsiburada dan ön sipariş verdiğim XBOX Series X konsolumu hala kargolamadılar. Defalarca ulaştım müşteri temsilcilerine ama ezberledikleri kelimeleri kullandılar. Hiçbiri yardımcı olmadı. Şikayet var'a yazmam sonucu güç bela siparişimi iptal edip paramı alabildim. Şikayet var'a yazmasaydım siparişide iptal etmiyorlardı.(Hazırlık aşamasına geçtiği için)

Herkese bilgilendirme olsun diye yazıyorum. Bu firmadan uzak durmanızı tavsiye ederim. Göstermelik gece sipariş teslimatıyla reklam yapmayı biliyorlar ama insanları mağdur etmeyi de ihmal etmiyorlar! Yazıklar olsun başka birşey demiyorum.

Ön sipariş olmamasına rağmen 11 Kasımda teknosa siparişim aynı gün kargolandı ve teslim aldım. Bu kadar zormuydu yani...

Ben de ordan alacaktım bir satıcı satıyordu ama son anda dedim mediamartdan alayım.

Xbox daha piyasaya çıkmadan kargolamayı akşam yaptılar. Çıktığını günün sabahı 9 da kargo ulaşmıştı.

• vatan bilgisayardan iki gün önce (11.11) sipariş verdim teslim tarihi 5 aralık diyor sayfada henüz onaylanmadı sipariş. daha erken gelme gibi bir durum olurmu yoksa tam 5 aralık mı?

• PS Türkiye yine milletle alay etmiş. Spider Man Türkçe falan gelmeyecekmiş. Yeni neslin ilk skandalı geldi. Neden PS'ten vazgeçtim işte bundan. Türkiye ekibi amatörlüğün ve küçük esnaflığın sözlük anlamı.

• Yurtdışından elde getiren oldu mu hiç arkadaşlar? Gümrükte kutulu tek ürün için sorun çıkmaz diye düşünüyorum ama emin olamadım. Birde US cihazlarda voltaj farkı yok değil mi?

• Faydalı bilgi;

• SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Ben de Amazon.fr den aldım 2 ocak 2023 görünüyor garanti bitiş tarihi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neverwinter81 kullanıcısına yanıt

Hocam bende peşin almıştım yoksa gerçekten para hiç olacaktı. İyiki iptal etmişsiniz

• 
Sayfa: önceki 14001401140214031404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.