Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (872. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ASKERTUNGA , illfeel , illfeel , 21y
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 20 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü3 Mobil
5 sn
76.311
Cevap
790
Favori
3.747.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
63. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 870871872873874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Voltaj olayı sıkıntı olabilir mi acaba ? PlayStation da da dahili ama böyle bir durum yokta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    %20 gümrük + %20 ötv olarak alıyor Amazon vergiyi %50 uygulanmıyor nedense. Düşmesi bir şeyi değiştirmeyecek yani Amazon için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Hesap hatası yapıyorsunuz. Önceki mesajda amazonun kendi hesaplama miktarını ek'te gösterdim.

Ben anket çözerek kazandığım tüm amazon kuponlarını amazon.it'e yüklüyorum. Black Friday'de belki indirim de olur. 65 euro'luk hızlı gönderim, 1 haftada teslim. Eğer amazon geciktirmez ise Aralık ayında oynamaya başlarım diye düşünüyorum. Benim için her türlü 250 euro ucuza gelmiş olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 11 Eylül 2020; 16:3:13 >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Cihaz çıktığı zaman öğreneceğiz. Dün youtube videolarında gösterilen kasalar bile prototip, hiç bir bilgi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

%20 gümrük + %20 ötv olarak alıyor Amazon vergiyi %50 uygulanmıyor nedense. Düşmesi bir şeyi değiştirmeyecek yani Amazon için.
    Gümrük işlemlerini amazon yaptığı zaman, hemen hemen işlemlerimin %90'ında iade aldım. Amazon.de'den Tv box aldım yeni vergilerden sonra, alınan tüm gümrük vergisi iade oldu. Ayakkabı aldım aynı şekilde bir kısmını iade aldım.

Yalnız 1 ay öncesine kadar 180 euro olarak görünen vergi 90 olarak hesaplanıyordu, yeni vergiyi ilave etmiş olmalılar ki 180 olarak çıkıyor.
    Konsollara ÖTV geleli 1 yıl falan oldu, gümrük %50 olarak hesaplansa %70'den fazla vergi olur. %20+%20 olarak alıyor Amazon hala.

Ön sipariş vermeyi düşünüyorum da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam sen Avrupa'dan bahsediyorsun ben Amerika'dan. Avrupa'da ürünün kdvsi silinir ödeme yaparken, liste fiyatının %18 eksiğinden işlem yaparsın yani. Amerika'da ise vergi eyaletlere göre sonradan alındığı için $500 üzerinden alacaksın. .com da sepete ekleyip deneyebilirsin .

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Blog'lardan birinde bir bilgi var, sorun olmaz gibi görünüyor ancak final'de ne olur belli olmaz diye not düşmüşler.

Just like Xbox One X, the PSU module we saw for the Series X (which - we stress - may not be final) supports multi-voltage and for 50Hz electrical supplies, the spec is 200-220v at 2.2A up against 200-220v at 1.3A for Xbox One X. That's a ballpark 70 per cent increase in power delivery.

Kaynak:https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2020-just-how-big-is-xbox-series-x-really#:~:text=Just%20like%20Xbox%20One%20X,cent%20increase%20in%20power%20delivery.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

499 dolar oradaki satış fiyatı ve vergiler dahil.

Amerika dışından alacağınız zaman 410 euro+ 180 euro gümrük vergisi + 65 euro civarı kargo 655 Euro.

Yalnız Amerika'dan alırsanız voltaj sorunu olabilir. Series X dahili güç kaynağı ile gelecek ve yalnızca güç kablosu takılacak. 110V olma ihtimali çok yüksek. Haliyle voltaj regülatörü gerekebilir. Ekstra masraf.

Avrupa'dan alırsanız voltaj regülatörü almak zorunda kalmazsınız. Ancak fiyat 655 Euro olacak yani 772 dolar.

Alıntıları Göster
    Order Summary
    Items: USD 499.00
    Shipping & handling: USD 63.96
    Total before tax: USD 562.96
    Estimated tax to be collected: USD 0.00
    Import Fees Deposit: USD 182.84
    Payment Total: USD 745.80

Ben ne demişim;

Avrupa'dan fiyat 655 Euro olacak yani 772 dolar.

Yani Avrupa Amerika çok bir şey değişmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Bu mesaj silindi.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 17 Ocak 2021; 15:15:27 >
    Bunu okumuştum bende. Umarım sıkıntı olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Beyler Xbox Series X konusundayız :) TLOU 2 icin ayrıca bir ana konu var PS5 bolumunde, orada konuşmak daha cok ilginizi çekebilir
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 17 Ocak 2021; 15:13:25 >
    ee hata nerede, $750 dedim işte. verginin normalde $200~ olması lazım ama bize zararı olmayacak farkı onlar ödüyor nasılsa. avrupa vergi avantajından dolayı bizim için uygun ama parite 1.19 olduğu için .com ile aynı oluyor şu durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 11 Eylül 2020; 16:27:57 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Ben Avrupa'dan alınması taraftarıyım. 2 ay sonra Dolar da fırlar ise parite yine 1.08'e gerileyebilir. YTD.
  • microsoft aslında series s 300 dolar ile

orta seviye oyun pclerinide vurmuş oluyor

maliyeti fiyatına veriyorlar kar etmeden

insanlar çözünürlükle yeni nesil grafiği birbirine karıştırıyorlar
  • FIFA için gameplay var mı acaba?
  • Eyvallah hocam sen dediysen.Microsoft falan halt yemiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 870871872873874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.