Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1735. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Rolentooo , Rolentooo
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 18 Misafir - 19 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.321
Cevap
788
Favori
3.748.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17331734173517361737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Media marktta mı bu fiyat ?
  • Arkadaşlar kısmetse bugün ikinci el bir series x alacağım yardımınıza ihtiyacım var.

1- Alırken dikkat etmem gereken bir konu var mı?

2- Cihazın aktivasyonu farklı bir account ile yapıldıktan sonra kendi açacağımız yeni account a cihazı tekrar kayıt edebiliyor muyuz?

3- Cihaz için sıfır bir account yaratıp gamepass vs üyeliklerini tamamen oradan halletmeyi düşünüyorum. Doğal olarak satın aldığım oyunlar o account a eklenecek. atıyorum 2 sene sonra cihazı bu account ile beraber satabilirim değil mi? yoksa account satışı sıkıntılı mı boşuna yeni account açma mı dersiniz? (tabi ki account u satarken bağlı bulunduğun mail accountu vs ile satacağım)

• FM 21 çok güzel olmuş,hem oyun hızı hemde oynanış çok rahat,nintendoda oynarken sinir hastası oluyordum 👍🏻
  • Blackkk kullanıcısına yanıt

Evet ama bugün 6.999 TL olmuş yeniden. Düne özeldi sanırım.

• Şu cihazda Xbox One S kollarının çalışması kadar büyük bir nimet yok. Microsoft Sony gibi yenilikçi bir kol yapmamış, Haptic feedback benzeri özellikli bir kol çıkarmalarını çok isterdim ancak kol dizaynını çok ufak değişiklikler yapıp bir önceki jenerasyonla aynı tutarak eski aksesuarlarla tam uyum sağlamaları da bir o kadar harika bir olay.

İkinci kola tek kuruş vermeme gerek kalmadı, direkt One S cihazımı satıp kolu bunda kullanmaya başladım, kardeşimle sabahlara kadar Halo oynuyoruz, müthiş keyifli cidden.

Microsoft destek vermeseydi katiyen gidip yeni bir kola 800 TL bayılmazdım ama tam geriye uyumluluk mevzusu cidden müşteri odaklı bir hamle ve bana kalırsa Xbox hanesine kocaman bir artı puan ekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YunusPhp kullanıcısına yanıt
    Kapanıyor
    Şaka bir yana. Tesisatiniz sorunluysa kaliteli kesintisiz güç kaynağı almanızda fayda var.
  • Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    Fiyat düşüşü beklemeyin. Kur yine yükselişe geçti. Alabiliyirsananiz ertelemeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: süsse

tam kapat yapıldığında cihaz çok azda olsa güç tüketiyor,ben usb hdd kullanıyorum tam kapat dediğimde cihaz kapanıyor, fakat usb de hala güç var usb hdd üzerindeki led ışığı yanıp sönmeye devam ediyor,buda yatarken beni rahatsız ettiği için anahtarlı priz kullanıyorum,tam kapat sonrasında anahtarla gücü kesiyorum.açıcağım zaman anahtarı açıp sonrasında koldan cihazı açıyorum.

Harici 500GB USB 3.0 HDD takıp xbox için biçimlendirdim. Eski oyunları oraya taşıdım ve sürekli takılı duruyor. Tam Kapat yapınca ve enerji tasarruf modunda ışığı sönüyor.

Yalnız enerji tasarrufu modundayken kapanıp açılıyor ara ara. Tam kapat yapınca bu olmuyor.

Yalnızca Hızlı açılış modundayken çalışamaya devam ediyor.

Kullandığınız disk ile alakalı bir durum olabilir belki.

Diski multimedia ve oyun kaydı için kullanıyorsanız bu durum da oluşuyor olabilir. Bende öyle bir sıkıntı yok.

Genel-Açma-kapama modu ve başlatma ayarlarında "Xbox kapalıyken, depolamayı kapat" seçeneği bende işaretli duruyor. Siz de bu ayarı kontrol edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 9 Mart 2021; 12:18:0 >

• Forza horizon 4 Steam e Türkçe dublaj şeklinde çıkıcak şekilde gözüküyor. Acaba tanıtım hatası mı gerçekten çok Türkçe dublaj varmı? Varsa konsollara gelir mi bilgisi olan var mı
  • okanka18 O kullanıcısına yanıt
    Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanka18

Forza horizon 4 Steam e Türkçe dublaj şeklinde çıkıcak şekilde gözüküyor. Acaba tanıtım hatası mı gerçekten çok Türkçe dublaj varmı? Varsa konsollara gelir mi bilgisi olan var mı
    Oyun Türkçe zaten dublaj olsa ne olacak kaç tane diyalog geçiyorki oyunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Teşekkürler kardesim sağolasın
  • speedy kullanıcısına yanıt
    1- Cihazlar yeni çıktığı için hepsinin garantisi mevcut, mümkünse faturasını da isteyin.

2- Evet

3- Evet hesabı ayrı olarak bile satabilirsiniz.
  • speedy kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin için de sıkıntı değilse kaça alacaksınız?
  • https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_m%C4%B1crosoft-xbox-oyun-ve-%C5%9Farj-kiti-siyah-9-nesil-1211854.html Bu ne oluyor. Usb ile xbox'a bağlayıp şarj mı ediyoruz. Pil taktığımız yere mi takılıyor? Şarj edip kablosuz ne kadar süre kullanılabiliyor ortalama. Series x'i destekliyor mu?

• pil taktığımız yere takıyoruz. kontrolcü aynı dualshock gibi bataryalı oluyor, şarjı azaldığında kablo ile konsola bağlayıp şarj ediyoruz. şarj ederken oyun da oynayabiliyoruz bir yandan. series x destekliyor. ben alalı 2 hafta oldu 1 defa şarj ettim. o zamandan beri 7-8 saat destiny 2 oynadım hala bitmedi şarjı ki titreşimi yoğun kullanan bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 9 Mart 2021; 13:57:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

FM 21 çok güzel olmuş,hem oyun hızı hemde oynanış çok rahat,nintendoda oynarken sinir hastası oluyordum 👍🏻

Oyun çok güzel de fena bağımlılık yapıyor ya, eskiden PC'de çok oynardım, konsolda o kadar bağlamaz bir deneyim dedim nerden dediysem yine bağladı kendine ..Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• kollaps kullanıcısına yanıt

Ben şarjlı pil aldım. Şarj cihazıyla şarj edip edip kullanıyorum. Ama çabuk bitiyor. Gün içerisinde bitiyor. Dirt 5 de titreşimi kapattım artık çok çabuk bitiyor diye. Bilemedim bu mu verimli olur şarjlı piller mi? Şarjlı pil çabuk bitiyor. Şarj aleti vartanın pilleri takıyorum doluyor işareti çıkıyor. Çok kısa bir süre sonra sanki %100 dolmuş gibi gösteriyor. Ama pili çıkarıp tekrar şarj cihazına taktığımda yine doluyor simgesi çıkıyor. Dolup dolmadığını bilmiyorum artık.1-2 saat tutuyorum şarjda. Kaç saatte şarj oluyor belli değil. Titreşimi çok kullanan dirt 5 gibi yarış oyunlarında hemen bitiyor. 3-4 saati bulmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05BCBF09E

Ben şarjlı pil aldım. Şarj cihazıyla şarj edip edip kullanıyorum. Ama çabuk bitiyor. Gün içerisinde bitiyor. Dirt 5 de titreşimi kapattım artık çok çabuk bitiyor diye. Bilemedim bu mu verimli olur şarjlı piller mi? Şarjlı pil çabuk bitiyor. Şarj aleti vartanın pilleri takıyorum doluyor işareti çıkıyor. Çok kısa bir süre sonra sanki %100 dolmuş gibi gösteriyor. Ama pili çıkarıp tekrar şarj cihazına taktığımda yine doluyor simgesi çıkıyor. Dolup dolmadığını bilmiyorum artık.1-2 saat tutuyorum şarjda. Kaç saatte şarj oluyor belli değil. Titreşimi çok kullanan dirt 5 gibi yarış oyunlarında hemen bitiyor. 3-4 saati bulmuyor.

ben de daha önce duracell'in şarjlı pillerini kullanıyordum. 1 hafta kadar yetiyordu ama bu daha konforlu geldi, şarjı azaldığında tak kabloyu oyuna devam et. pilleri şarj etmem 5-6 saat sürüyordu mesela bunda öyle dert yok. ve daha uzun süreli dayanıyor gördüğüm kadarıyla.

• kollaps kullanıcısına yanıt

Hocam bilmediğim den bir şey soracağımda . Bende bu seti düşündüm ama pil daha kolay geldi pile yöneldim. Sizce avantajı nedir yani şarjı azalınca tak oyna demişsiniz mesela pillerde de şarj aletine koyup , cihazın içerisine pil takmadan kablo ile xboxta oynayabiliyorsunuz. Buna göre avantajı nedir bu setin ? Bir ara ciddi olarak düşünüyordum almayı ama tam olarak aklıma yatmadı o sebeple sordum sizde eski şarjlı pil kullanıcısı olarak bir merak ettim.

• 
Sayfa: önceki 17331734173517361737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.