Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1602. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Spartan 117
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
76.313
Cevap
790
Favori
3.747.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16001601160216031604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Senin sorunun donanımsal olabilir. Ben 6-7 oyun denedim sadece fifa 21 de kapanma sorunu oluyordu. İnsider yükledikten sonra düzeldi. İnsider'ı indirip denedin mi hiç, bu son çıkan sürüm ayın 11 inde çıkmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Series X veya S de Warzone oynayan varmı? Ücretsiz versiyonu indirdim ama XS iyileştirme logosu yok oyunun üstünde? Ve 60 fps'de çalışıyor.. Yanlış bir şey mi indirdim diyeceğim ama başka indirilecek bişey de yok..

Oyun Xbox Series X'te 120 fps'de çalışıyor. İçeriden bir ayarı yok.

• iyi günler arkadaşlar Microsoft müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Xbox kolum ile ilgili yardım almam lazım ne telefonla ne de web ulaşabildim. Bunun bir kısa yolu var mı ?

• vatan bilgisayardan sipariş verdim bugün acaba benden başka veren var mı? ne zaman gelir acaba.

• Merhabalar,

Bende de şöyle birşey oluyor. Konsolun fişinin takılı olduğu uzatma kablosu var. Konsol buna takılı. Bu uzatma kablosunu kapatıp açtım düğmesinden konsolun fanı çalışmaya başladı. Konsol açık değil ama bu sırada. Sanki fiş takılı bile olsa arka planda çalışıyor gibi kapatsak bile. Ayarlardan mı konsolu kapatmamız gerekiyor. Xbox home tuşuna basılı tutup konsolu kapat dediğimizde dinlenme modunda çalışıyormuş sanırım. Ben hep öyle kapatıyordum...
  • cokomayi kullanıcısına yanıt

En kısa zamanda gelir Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Senin sorunun donanımsal olabilir. Ben 6-7 oyun denedim sadece fifa 21 de kapanma sorunu oluyordu. İnsider yükledikten sonra düzeldi. İnsider'ı indirip denedin mi hiç, bu son çıkan sürüm ayın 11 inde çıkmış.

Insider yüklemeyi düşünmüyorum geçen nesil One X’in hdd cortladı her allahın günü update yapa yapa bir daha tövbe insider üye olursam...

Public update çıkınca güncelleriz acelem yok.

• ciways kullanıcısına yanıt

Bunu ben de merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ciways

Merhabalar,

Bende de şöyle birşey oluyor. Konsolun fişinin takılı olduğu uzatma kablosu var. Konsol buna takılı. Bu uzatma kablosunu kapatıp açtım düğmesinden konsolun fanı çalışmaya başladı. Konsol açık değil ama bu sırada. Sanki fiş takılı bile olsa arka planda çalışıyor gibi kapatsak bile. Ayarlardan mı konsolu kapatmamız gerekiyor. Xbox home tuşuna basılı tutup konsolu kapat dediğimizde dinlenme modunda çalışıyormuş sanırım. Ben hep öyle kapatıyordum...

Ayarlarlar kısmının içinden TAM kapat yapamadığınız sürece çalışmaya devam ediyor. Ben geceleri o şekilde kapatıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ben sana haksizsin demedimki dediklerin zaten bilinen seyler. Ama ortada kandirma gibi bir durum yok. Insanlar ozel oyun olmadiginin bilincinde olup bu konsolu aliyor zaten. Sence burda xbox'a ozel oyun olmadigi bilmeyen adam var midir?? Yada ayni oyunlarin PC'de de oynanabildigini bilmeyen? Microsoft bile her oyun pc'ye de gelecek diyor zaten. Kandirma bunun neresinde? Konsol senin beklentilerini karsilamiyor olabilir ama alan adama neden kandiriliyorsun diyorsun? Demekki xbox alan insanlarin konsol alma sebebi ozel oyunlar degil. Insanlarin bu konsolu almak icin baska nedenleri var. Senin icin konsol alma nedeni ozel oyunsa almazsin olur biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 14 Aralık 2020; 12:56:8 >

• ciways kullanıcısına yanıt

Konsolda iki ayar var. "Hızlı açılış" ve "Enerji tasarrufu". Hızlı açılış ayarında bırakırsanız, kapatınca konsol bekleme moduna geçer. Güncelleme veya indirme varsa bu konumda yapar. Enerji tasarrufu derseniz konsol kendini kapatır, her açılışta sıfırdan kendini açar.

Hızlı açılışta 10w tüketimi var, enerji tasarrufu 1-2w tüketimi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

Ben sana haksizsin demedimki dediklerin zaten bilinen seyler. Ama ortada kandirma gibi bir durum yok. Insanlar ozel oyun olmadiginin bilincinde olup bu konsolu aliyor zaten. Sence burda xbox'a ozel oyun olmadigi bilmeyen adam var midir?? Yada ayni oyunlarin PC'de de oynanabildigini bilmeyen? Microsoft bile her oyun pc'ye de gelecek diyor zaten. Kandirma bunun neresinde? Konsol senin beklentilerini karsilamiyor olabilir ama alan adama neden kandiriliyorsun diyorsun? Demekki xbox alan insanlarin konsol alma sebebi ozel oyunlar degil. Insanlarin bu konsolu almak icin baska nedenleri var. Senin icin konsol alma nedeni ozel oyunsa almazsin olur biter.

Alıntıları Göster

Hocam kandirma mevzusu 4k olayi 4k diyor sonrs dynamice donup 1080p ye kadar indiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Insider yüklemeyi düşünmüyorum geçen nesil One X’in hdd cortladı her allahın günü update yapa yapa bir daha tövbe insider üye olursam...

Public update çıkınca güncelleriz acelem yok.

Alıntıları Göster

Genel güncelleme gelince bende insider'dan çıkacağım, şimdilik sorunumu halletmek istedim.

• Merhaba arkadaşlar

Bende geçen hafta Xbox SX aldım ve aranıza katıldım. 1 haftalık süreçte çok memnun kaldım. 4K tv var ve onda oyun oynaması çok keyifli pc de oyun oynamak sarmıyor artık :)

Ama Rdr2 Online da pc deki arkadaşlarım ile online oynayamıyorum. Bunun bir çözümü var mı ? Yoksa Rockstar Games ten mi kaynaklı mı bir durum ? İlla konsol oyuncuları ile mi oynamak zorundayım

• Ayrıca bir sorunu daha farkettim internete kablolu bağlanınca bazen oturum açmada sorun çıkıyor ama wifi ile bağlandığımda sorun gideriliyor. Bikaç kere oldu

• OnurBatur kullanıcısına yanıt

Genel durum konsol-pc oynanmaz, izin veren oyunlar var ama az.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

Hocam kandirma mevzusu 4k olayi 4k diyor sonrs dynamice donup 1080p ye kadar indiriyor

Alıntıları Göster
    Haklisiniz ama bu kotu bir sey degil bence. Hatta iyi bir sey. Oyun fps'yi sabit tutmak adina cozunurlukten kisiyor. Fps dususu yerine tercih edebileceginiz bir durum. Fps dususu hemen insani rahatsiz ederken cozunurluk dususunu oyun oynarken fartketmiyorsunuz. Sabit 4k calisan oyunlar da var her oyun icin gecerli degil bu. Misal fifa oynuyorsunuz herhalde fifa sabit 4k veriyor. Talepkar oyunlarda 1080p'ye belki daha altina dusus oluyor. Ama 3090 bile native 4k'da sorun yasarken 500 usdlik alet alip her oyunu native 4k oynayacagim diyen biri varsa dediguniz gibi hayal kirikligina ugrar orasi acik. Pc master race kafadaysaniz bence hic bu konsolun yuzune bakmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 14 Aralık 2020; 13:40:23 >

• 
Sayfa: önceki 16001601160216031604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.