Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1411. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
76.321
Cevap
788
Favori
3.748.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dürüstçe söylüyorum çok ufak farklar dışında hiçbir şey göremedim. Fps, grafikler çok yakın. Çok ufak anlarda 1 2 fps öne geçti ki ciddiye alınmayacak derecede düşük anlarda. Xbox oyunları geldiğinde Demons Souls ve Spiderman ile grafik kıyası yapılır ama. 3. parti oyunlarda ciddi ayrım olacağını sanmıyorum. Yakın yapıyorlar genelde birbirine.

• neco6791 kullanıcısına yanıt

Evet oyunu kapatmış olabilirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enis'inde dedigi gibi bu nesil 60fps nesli sanirim. 60 fps oynayanlar bir daha 30 fps oyun oynayamiyor

• SonatKayahan S kullanıcısına yanıt

Hocam evinizin kapısını da açık bırakabilirsiniz bu herhangi birinin kesin gireceği anlamına gelmiyor. Dediğim gibi UPNP açıksa modem gerekli portları kendi açıyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

Enis'inde dedigi gibi bu nesil 60fps nesli sanirim. 60 fps oynayanlar bir daha 30 fps oyun oynayamiyor

OneX te bağlı TV ye halen. Forzayı Series X te oynadıktan sonra OneX te açtım ve aman Allahım biz bu oyunu nasıl oynamışız böyle dedim... 60 FPS i bir kere görmek yetiyor , geri dönüş mümkün değil.

• Ölü taklidi yaparlar bunu göremezsiniz başka yerde

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

hocam exc yok denme sebebi xbox a cikacak oyunlarin hepsinin pc ye de cikacak olmasi. Yani her insanin evinde pc oldugunu farzedersek evet exc oyun mantigi yok xbox tarafinda. Bunu xbox ve ps kullanicisi olarak yaziyorum hemen linc etmeyin.

Hocam “her insanın evinde PC var” bence çok boş bir argüman. Benim evimde bilgisayar olarak sadece MacBook var, ne yapayım, onda Elder Scrolls mu oynayayım? Tanıdığım herkes sadece dizüstü bilgisayar kullanıyor ve bu bilgisayarların neredeyse hiçbirisinin harici ekran kartı bile yok. Bu insanlar o dizüstü bilgisayarda ne oynayacak?

her evde bilgisayar olması demek her evde oyun oynanabilen bilgisayar olması demek değildir. Bilgisayarda oyun oynamaya ilgi duymayan birisinin evinde oyun oynatacak ekran kartı bulunması da hiç olası değildir.

• brigand35 kullanıcısına yanıt
    Bende iki xbox da açıkken oldu o sorun. Modemin fişini çektim bir süre bekledim. Açtım düzeldi.

• En sevdiğim aracım ve Deadpool

Spoiler Hızlanınca otomatik açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 14 Kasım 2020; 15:39:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kamikaze_TR_ kullanıcısına yanıt
    keske benim ki de o kadar basit olsa eve gidince ilk onu denerim en basit yol o zu anda

• 120fps Warzone Voovvvvvvv..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devmanetihad kullanıcısına yanıt

Enes doğru söylüyor. 30 fps’nin hükmü 60 fps’yi görene kadardır. Oyunun türü fark etmez. Bu nesilde umarım RT şovuyla 30 fps’ye mahkum edilmeyiz.

• brigand35 kullanıcısına yanıt
    Benim modem 7 24 açıkdı dmz den google dns e
    yaptım. Xbox ın sitede yönergeler var.

Türk usulüne döndüm. Yani modemin kapat elektiriğini kes bekle çalıştır. :)

Pc dede oldu fm2020 indircem hesaba bağlanmıyor. Uğraş allah uğraş formata kadar gidiyordum. Sonra dedim diğer wifi ye bağlanayım (2 adet wifi var 5g 2.4hz mı ne ) düzeldi.

• Aksam ilk bu yolu yapicam umarim Türk usulü ise yarar 🤣 hadi gözünü seveyim uğraştırma beni xbox nat türü acik yaz yeter... teşekkürler hocam

• Valla bu nesilde xbox alirken en buyuk tedirginligim digital oyunlarda 2. El pazarinin olmamasi. Ps tarafi inanilmaz hareketli onceki hesinde ama xbox tarafi cok hareketsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bersgurs

Hocam evinizin kapısını da açık bırakabilirsiniz bu herhangi birinin kesin gireceği anlamına gelmiyor. Dediğim gibi UPNP açıksa modem gerekli portları kendi açıyor zaten.

Upnp ve port açmak?okay dostum daha fazla konusmaya gerek yok:D

• fitamino kullanıcısına yanıt
    Baksana cevap bile yok buna:))) valla korktugum basima geldi sanirim. Xbox digital hesap tarafi yine ölü gececek.

Facebook grupları gayet hareketli oralara bak istersen.

Bir çok kişi yurt dışından Series S ve X aldı, kendi gözlerimle şahidim:) Önceki Xbox nesillerine göre ülkemizde ilgi çok daha fazla ama hiç bir zaman PS kadar hareketli bir dijital alım satım olmaz. Ps5 ülkemizde yeni Xbox lardan daha fazla satacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Facebook grupları gayet hareketli oralara bak istersen.

Birkaç örnek yazar mısın girelim o gruplara

• 
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.