Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1408. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
76.310
Cevap
790
Favori
3.747.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14061407140814091410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BjKs1903

Store a bir suredir giris yapamiyorum sorun var mi sizdede?

Ben girebiliyorum fakat hiç bir şekilde oyun/uygulama yükleyemiyorum. 500 KB filan indiriyor çoğu zaman o da yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt

Simdi acildi benimde

• quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Bu salak oyunun savunulacak hiçbir yanı yok ama bu hareketlerle gülünç durduğunuzu söylemek isterim. Tonla çıkış oyunu sundu en azından adamlar, Xbox tarafında metascore'uyla dalga geçilecek bile bir oyun bulunmuyor. İnsanlar mecburen yıllardır piyasada olan oyunları incelemek zorunda kaldılar Xbox'ta. Canavar gibi donanım, müthiş bir konsol üretip neden bu kadar boşluyorlar oyun üretim tarafını, anlamak mümkün değil.

Alıntıları Göster

Bu nesilde alınabilecek tek konsol Xbox. Ancak oyun yok. Nasıl yok şöyle; exclusive. Ps tarafı boş durmuyor ondan kazanıyor.

Dediğin gibi müthiş bir konsol, servisler müthiş.

Anlamak mümkün değil. Umuyorum aynı hatalar yapılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: wither

Bütün planlarını Halo İnfinite üzerine kurunca ve B planları olmayınca kaldılar böyle işte.Konsol çıkışında 1 adet yeni oyun olmaması ayıptır.Bence Flight Simulator'ü 3-5 ay bekletip o sorunlarını çözüp konsol ve Pc'ye şu an çıkartsalardı baya etki yapardı , konuşulurdu , onu bile yapmadılar.

Gerçekten Flight Simulator, Series X'te nasıl çalışacak çok merak ediyorum. PC'leri inim inim inleten bir oyun, Series X'e 4K - 60 FPS getirirlerse aşırı kıskanırım :o

• S konusuna yazdım buraya da yazayım. S ve X kullanıcıları için ayrı bir kulüp konusu açılsa daha iyi olmaz mı? Oyun paylaşımı falan olur. Sonuçta alıncaya kadar evet fikir alışverişi noktasında konuların ayrı olması daha iyi. Ama kullanıcılar için ortak konu daha mantıklı bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BjKs1903

Simdi acildi benimde

Benim sorunum da kendiliğinden geçti. Herhalde live da problem vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: lextor

Bu nesilde alınabilecek tek konsol Xbox. Ancak oyun yok. Nasıl yok şöyle; exclusive. Ps tarafı boş durmuyor ondan kazanıyor.

Dediğin gibi müthiş bir konsol, servisler müthiş.

Anlamak mümkün değil. Umuyorum aynı hatalar yapılmaz.

Alıntıları Göster

PS tarafına göre sayıca az ama daha sadık ve -bence- PS tayfadan daha kaliteli bir kitlesi olan bir topluluğa ait ürün, bu kadar kötü yönetilebilir. Gerçekten birileri Microsoft'un kaymağını yiyiyor. Adamlar yazılım devi, Xbox'tan elde edilen gelir birden yok olsa Microsoft'a hiçbir şey olmaz. PS'i yok et, Sony batar ertesi sene. "Nasıl olsa kafa rahat" zihniyetiyle yönetilen bir şirket olduğu için global'de, Japon Sony tarafının baskısı burada hiç yok anlaşılan. Hayır, yapınca da muhteşem yapıyorlar ayrıca. Forza, Flight Simulator, Gears vs. çok baba oyunlar. Ama dediğim gibi sıfır baskıyla çalışan bir yönetim var belli ki. Cihazı ve servisleri mükemmel üretip kenara çekiliyorlar, gerisi 3rd party'de.

• Bu eleştiriler için şu an erken ama.İyi bir 3A oyun 3 seneden aşağıya tamamlanamıyor.Stüdyoları da daha yeni aldılar sayılır , hepsinin de ellerinde proje var.Ha bundan 5 sene sonra hala bu eleştirileri yaparsak o zaman batırmışlar demektir tabi.

• Keşke konuya ve sektöre hakim olunmadan böyle iddialı yorumlar yapılmasa ya

• quote:

Orijinalden alıntı: BerkayDrsn

Keşke konuya ve sektöre hakim olunmadan böyle iddialı yorumlar yapılmasa ya

Bakkal hesabıyla şirkwt yönetiliyor sanıyor bunlar

• https://www.webtekno.com/ubisoft-montreal-rehin-alindi-h102085.html
    Millet çıldırmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur5 -- 14 Kasım 2020; 1:34:3 >
  • kör vakitte xbox neden 3 fps daha az gösterdi diye basmışlar dükkanı.

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    Rehin alınma vs olmadı, yabancı kaynaklardan takip edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: badsay

kör vakitte xbox neden 3 fps daha az gösterdi diye basmışlar dükkanı.

Hahahaha :) bence ps5 neden daha yavas aciliyor xboxtan diye basmışlardir

• Beyler, series s aldım ama ps4 de kullandığım kablosuz kulaklığı yeni makinede kullanamıyorum. Steelseries Actris 7 kullandığım cihaz. Elinde kulaklık olup kablosuz kullanabilen var mı

• xbox series x'i laptop'umu satıp almayı düşunüyorum ama bir oyun fiyatına bakayım dedim, acayip korkuttu valhalla standard edition 470 lira, arkadaslar siz bu parayi nasil karsiliyorsunuz gamepass falan onunla bu oynaniyor mu
    yani su an xbox almak icin cok hosuma giden sebebler var ama bu fiyat cok korkunc, pc biraz daha iyi bu konuda sanki

ve yilbasindan sonra gumruk bilmem nesi giderse falan fiyatlar iner mi? bir seylerin fiyatinin inmesi pek fantastik ama yine de sorayim

• Gamepass oyunlarının tamamına internet üzerinden erişip bakabilirsiniz. İlginizi çekmiyorsa oyun fiyatları en az 400-500 lira, kardeşlik yaparak 200-250 oluyor ama bu fiyatta ülkemiz şartlarında uygun değil bence

Ayrıca gamepass ilginizi çekmiyorsa madem oyunların da hepsini satın alacaksanız ps5 digital almaya çalışın sizin için daha mantıklı bir seçenek olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: toomanyj

xbox series x'i laptop'umu satıp almayı düşunüyorum ama bir oyun fiyatına bakayım dedim, acayip korkuttu valhalla standard edition 470 lira, arkadaslar siz bu parayi nasil karsiliyorsunuz gamepass falan onunla bu oynaniyor mu
    yani su an xbox almak icin cok hosuma giden sebebler var ama bu fiyat cok korkunc, pc biraz daha iyi bu konuda sanki

ve yilbasindan sonra gumruk bilmem nesi giderse falan fiyatlar iner mi? bir seylerin fiyatinin inmesi pek fantastik ama yine de sorayim

Ben de Mercedes araba satın alamıyorum kanka, boşver.

• hayat cok zor... :)

• 
Sayfa: önceki 14061407140814091410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.