Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (768. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: MichaelMyersSTAB , *Lazrail*
2 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.320
Cevap
788
Favori
3.748.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
93. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 766767768769770
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Beyler monitörde oynayan illa ki vardır . 1080p 120, 144hz mi yoksa 4k 60hz mi alacaksınız ?
    1080p 144hz aldım hocam ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onaylanmış 120 FPS oyunların listesi - Dijital Döküm

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2020-08-01-all-confirmed-120fps-games-for-ps5-and-xbox-series-x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 1 Ağustos 2020; 20:13:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

1080p 144hz aldım hocam ben.

Alıntıları Göster
    Sanırım ben de öyle yapacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams👍👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamikaze_TR_ -- 1 Ağustos 2020; 17:20:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamikaze_TR_

👍👍
    12.2 Traflops kas gücü..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Sizi gördüm daha iyi oldum hocam siz nasılsınız ?

Size da hayırlı bayramlar dilerim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tospik

Sizi gördüm daha iyi oldum hocam siz nasılsınız ?

Size da hayırlı bayramlar dilerim :)
    Çok tesekkürler değerli dostum koşturmaca naparsın,birazdan oyuna geçicem sen iyisin napıyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 1 Ağustos 2020; 20:14:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamikaze_TR_

👍👍
    Desene gözlerimiz boyut değiştiricek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Sanırım ben de öyle yapacağım.

Alıntıları Göster
    Yeni nesil konsollardan alacaksanız eğer, tavsiyem 2k 144Hz bir monitör bakın. Yalnız her 2k 144Hz monitör HDMI portu üzerinden 120Hz FreeSync desteğine sahip değil, monitör alırken buna dikkat edin. Örnek olarak BenQ EX2780Q 1440p 120Hz FreeSync verebiliyor ve bu desteğe sahipken, LG 27GL850-B sadece 1440p FreeSync 100Hz verebilir, bu da xbox tarafında 60Hz olarak size yansır gibi!
  • yıllardır konsol oyunculuğu ile 30 fps alışmış ben için durum kötü 120fps gözümü bozar benim
  • Arkadaşlar monitör alırken bu site üzerinden model kodunu aratarak freesync hdmi dan mı, DisplayPort dan mi gibi bilgilerin yanı sıra freesync aralığını da öğrenebilirsiniz.

https://www.amd.com/en/products/freesync-monitors

• Series X gibi canavar konsola 1080p yakismaz diye dusunuyorum yoksa suan ps4 ten ne farki olacak ki ben sahsen 4k 60hz yi 1080p 144hz ye tercih ederim sirf 2-3 tane 120hz oyun icin 1080p de kalmaya gerek yok bence Eger 1080p alinacaksa en fazla 24 inç kullanilabilir diye dusunuyorum 27-28 inçlerde 1080p bulanik olmaz mi?oyunlarin cogu 4k 30fps cikacagini dusunursek 4k 60hz monitor benim icin daha mantikli secim gorunuyor en kotu ihtimalle 2k 144hz

• Merhabalar iyi bayramlar Donanimhaber camiasi. Oyun laptopu var. Simdilik bir cok oyunu kesintisiz oynuyorum. Xbox one x 1tb 2000tl ye buldum. Yurtdisinda yasadigim icin fiyatlar bu seviyede 2.elde. Xbox Series beklemeli miyim. Ya da pcde bir cok xbox oyunu var ps5 mi beklemeliyim. Ya da ps4 pro mu. Kafam allak bullak. Yeni gekecek konsolun yurtdisi fiyati ortalama ne olacak bilginiz var mıdır? Sizin dusunceleriniz her zmana bana yol gosterici olmustur. Kiymetli vaktinizi ayirip cevaplarsaniz cok memnun olurum. Xbox one x sahibi cevap bekliyor benden. Saygilar hurmetler arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaisersoze81 -- 1 Ağustos 2020; 22:24:19 >
  • kaisersoze81 K kullanıcısına yanıt
    hocam kusura bakmayın ama hem yurt dışında yaşıyorum diyorsunuz hemde Türk Lirasından fiyat yazıyorsunuz.

Yurtdışında yaşadığınızı var sayarak benim size verebileceğim tavsiye yeni nesli beklemeniz olacaktır. Eski nesli almanın bir mantığı yok.

Fiyat olarakta hangi ülkenin para birimini kullanıyorsanız ona göre bir tahminde bulunabilirim

Saygılar,

• hasgok kullanıcısına yanıt
    Hocam katar riyalinden cevirmekle ugrasmayayin diye yazdim. 1050 katar riyaline birakiyor arkadas. Yaklasik 2000tl ye geliyor. Yeni nesil xbox ne kadar fiyattan gelir diye ongörüyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaisersoze81 -- 1 Ağustos 2020; 22:52:18 >
    hocam yeni nesil konsolları 500-600$ yani 1800 - 2200 katar riyali olarak tahmin ediyorum.

bence hiç eski nesil ile uğraşmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Sheva24

Series X gibi canavar konsola 1080p yakismaz diye dusunuyorum yoksa suan ps4 ten ne farki olacak ki ben sahsen 4k 60hz yi 1080p 144hz ye tercih ederim sirf 2-3 tane 120hz oyun icin 1080p de kalmaya gerek yok bence Eger 1080p alinacaksa en fazla 24 inç kullanilabilir diye dusunuyorum 27-28 inçlerde 1080p bulanik olmaz mi?oyunlarin cogu 4k 30fps cikacagini dusunursek 4k 60hz monitor benim icin daha mantikli secim gorunuyor en kotu ihtimalle 2k 144hz
    Bulanıklıktan ziyade pikselleri görüyorsunuz.

• hasgok kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkür ediyorum hocam. Son olarak oyun pcsi icin 2080 super ekran karti alacagim masaustune. Ps5 mi xbox series mi? Zamaninizi aldim. Allah razi olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaisersoze81 -- 2 Ağustos 2020; 0:12:30 >
    benim tercihim Xbox Series X

• - PS4
    - PS4 Pro
    - PS5 (açıklanan haliyle)
    - Xbox One
    - Xbox One X
    - Xbox Series X (açıklanan haliyle)

cihazlarının yaklaşık hangi ekran kartı gücünde olduklarını basitçe yazabilecek birisi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhyNot? -- 2 Ağustos 2020; 0:14:18 >
  • 
Sayfa: önceki 766767768769770
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.