Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (304. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun böyle olmaması lazım aslında, belki güncelleme ile çözerler.
  • merhaba arkadaşlar konsolu daha kutusundan cikarmadim şu hafiza olayı kafami çok kurcalıyor güç performans falan konusunda sorun yok ama ne bileyim ayni anda 3-4 AAA oyun oynuyorum hatami ettik acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apostel

Arkadaslar pcden konsola geçmeyi düşünüyorum game pass ile kullanacağım genelde rpg fps tarzı oynuyorum monster hunter world demons souls cod düşünüyorum alan arkadaşlar memnun mu?

öncelikle souls serisinden demon Xbox ta yok. Call of için konuşursam Modern warfare ve cold war da klavye/fare desteği var, fakat örnek olarak Bf serisinde yok. 2 sene one x kullandım ve hata ile satarak imzamdaki sistemi aldım ama PC nin yazılım sıkıntıları ile uğraşmaktan bıktım ve series s aldım. Game pad e alışmak zaman istiyor, ben de daha tam alışamadım one x dönemimde de alışmak için uğraşmadım :) ama genel anlamda konsoldan çok çok memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Bunun böyle olmaması lazım aslında, belki güncelleme ile çözerler.

aynen ya böyle çok sıkıntı oluyor

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    guncelleme ile çözüleceğini sanmıyorum çünkü 7 yıldır bu şekilde kullanıyorum eski konsolda da böyleydi.
    hatta kullandığım diski bir gün satmak istedim satmadan önce test yaptım ve binlerce saat çalışmış gözüküyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigerman82 -- 9 Aralık 2020; 13:42:37 >
  • saitates kullanıcısına yanıt

Sıkıntı yok konsol ayrımı yok multiplayer da. Oyun konsola çıktıysa beraber oynayabilirsiniz.

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Hangisi sinir etti hocam :) 3. Bölüm en zevklisiydi. 4’te takılıp kaldım ben şu anda
  • Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    Spoiler vermeyeyim de ilk bölümde adada karşıdan karşıya geçme şeyini yaparken kafam karıştı meğerse basitmiş bulması
  • cnbzkrt kullanıcısına yanıt
    Yükleme hızlarından dolayı S Series'de oynayacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destiny 2 güncellemede sonra çok başarılı olmuş grafik ve o göz alma olayı düzelmiş deneyen arkadaşlar yazarmi izlenimlerini . Ben çok beğendim .
  • Ben expansion card aldım.

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Hocam orası en kolay :) ondan sonra karışıyor işler. Şu anda ben ve hanım resmen simgebilim yapıyoruz :D
  • Ben de Ps4te kullandım harici olarak ama konsol kapalıyken çalışmıyordu harici. Garip geldi bana çok, ben de çıkardım :)
  • kuros kullanıcısına yanıt
    fiyati ne kadar peki
  • bana 233usdye (1800tl küsür) gelecek. kargolatırsan 277usd. (2160tl)
  • Az önce Ps Xbox karşılaştırma konusuna bakayım dedim ne seviyesiz tartışmalar var içeride... PS5ciler saldırıyor adamın üstüne

• Hocam oyun nasıl gözüküyor series sde

• nowo kullanıcısına yanıt
    Hocam yarın oynuycaz, Mtc'den kod gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    Çok daha fena bulmacalar sizi bekliyor..
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.