Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.839
Cevap
379
Favori
1.610.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3000-4000₺ arası olur diye düşünüyorum ama 3000₺ den fazla olacak gibi adam 300$ dan satıyor yanına sıfır ekliyorsun burada yine kurtarmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

3799 TL tahmin ediyorum satış fiyatını TR de.
    İnsallah hocam full hd tv kullaniyorum ciksin testlerine bakip hemen almayi dusunuyorum x ile s ayni oyunlarda beraber oynanir heralde soru mantiksiz oldu biraz ama 🤔

• Playstation 5 almayı düşünüyordum. Ancak şu anki duruma göre, Xbox series S e doğru kaydım. Ps5 i ancak aynı fiyata bulursam alırım. 1080P 144HZ monitörüm var. Buna göre en iyisi Series S gibi duruyor.
  • ilkbilir İ kullanıcısına yanıt
    En masrafsız, fiyat/performans çıtası yüksek olan konsol oldu sanırım.

Yeni nesile çok ucuz geçiş yolu bu gibi görünüyor.

Benim de kafamı fazlasıyla karıştırıyor. Bütün özellikleri açıklanıp oyun testleri gelsin, kararımızı verelim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazon Türkiye'ye gönderirse çıkar çıkmaz almayı düşünüyorum. O zamana kadar ps5 in durumu da belli olur.

@Hypnosis.
  • 512 gb yerine 1 tb olsa keşke.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    xbox one s suan 3000 lira kusur fiyattan satista bu cikacak olan series s bence en dusuk 4000-4500 civari olarak piyasaya surulur ulkemizde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sata90

512 gb yerine 1 tb olsa keşke.
    Online rekabetçi oyunlar için harici ssd almak gerek. Ben de 512 GB var fakat yeterli gelmeyecektir. Hikayeli oyunlar için ise normal taşınabilir hdd alınabilir diye düşünüyorum. Belki de series x de olduğu gibi özel ssdler de satışa sunulabilir

• Deli_Yaban kullanıcısına yanıt
    4000₺ üstü pahalı bence 300$ lık ürüne 4000₺ istemek vicdansızlık

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

kan emicilik
    one x 5500 tl one s 3300 en ucuzu yeni bir konsola dolanım her ne kadar düşükte olsa 4000 fazla demek ne demektir. series s 5000 en az series x 7500-8000 diyorum en az bak en az ps5 de aynı fiyattan gelecek
  • sata90 S kullanıcısına yanıt
    O zaman da 299 dolarlık bir fiyat göremezdik, daha fazla kapasite isteyen için de Series X yapılmış. Ekstra kapasite için genişletme seçenekleri de sunulabilir.

• 4 teraflops ve 2K..

bence alinmaz.
  • bio technolog kullanıcısına yanıt
    One x 450$ civarına satılıyor arada fark var yeni nesil çıkınca fiyatı düşer

One X üretimi durdu ve satıştan kalktı bildiğim kadarıyla, firmalar sadece ellerindeki stokları eritiyor. Yanlış bilgiyse bilen arkadaşlar düzeltsin

• Fiyat olarak çok iyi ama çıkınca performansını göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Buradan bir toptancı Euro bölgesinden 300 Euro'luk cihazı kdv ve bayi karı düşülmüş şekilde çok kabaca 230 Euro'dan Türkiye'ye getirse , %20 gümrük , %20 ötv ,%18 kdv , en iyi ihtimalle %10 bayi karı koysa fiyat 430 Euro'ya çıkıyor.Bugünün Euro kuruyla 3800 TL civarı yapıyor sonuç.Ki ilk 1 sene %10 bayi karıyla satacaklarını da sanmıyorum talep olacağı için.Vergiler muhtemelen ayrı ayrı işleniyor ben kabaca yaptım.

Vicdansızlık da değil gibi sanki , şartlar o kadar berbat ki , uygun diye milletin sevindiği konsolu minimum 4000 TL'den alacağız.

3-5 ay geçtikten sonra spotçularda falan belki 3500'e alınabilir kur yükselmezse ki zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 8 Eylül 2020; 21:40:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkbilir

Amazon Türkiye'ye gönderirse çıkar çıkmaz almayı düşünüyorum. O zamana kadar ps5 in durumu da belli olur.

@Hypnosis.
    İlker abi bugün kulağını çınlattık İbrahim'le Gears oynarken. Series S tam bizlik olmuş.
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Doğru üretimi durdu. One serisi kasımdan sonra biter elden çıkarmak lazım.
  • wither kullanıcısına yanıt
    Evet kur aşırı yüksek vergiler de üstüne eklenince işin içinden çıkılmaz oluyor. Mağaza da ekstra kar koyunca bu fiyatlara geliyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.