Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (930. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.612.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aranızda hiç hdmi 2.1 to display port 1.4 adaptörü ile 4k 120hz alabilen var mı? Varsa hangi adaptörü kullanıyor?

Piyasada 4k 60hz'lik adaptorler var ancak 120hz vereni bulamadım. Monitörüm hdmi 2.0 olduğu için 4k 60hz alıyorum. Displayport ile 160hz bile alabiliyorum pc'ye bağlarsam.

Gerçi dp 1.4 olduğu için 4k'da yüksek hz için DSC (Display Stream Compression) sinyali işin içine giriyor adaptor bu işin altından kalkabilir mi bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyaqçocuk -- 21 Eylül 2021; 22:49:48 >
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Ones 1500 den fazla etmemeli SS in fiyatı bu duzeydeyken. SS alın geçin derim başka kelimeye gerek yok .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 👀
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• silverygt kullanıcısına yanıt
    Twitter uygulaması falan mı gelecek :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

1900 Liraya Xbox One S mi almalı yoksa 3400 Lira verip Xbox Series S mi almalı?
    İlk defa oyun konsolu alacak ve ağırlıklı olarak gamepass kullanacak bir kişi için soruyorum.

o fiyat verilmez. series s alın.

• formw3 F kullanıcısına yanıt

Anladım hocam, Ps5 varsa X'e gerek yok.

Gamepass nimet valla. Deneyimlemenizi isterim.

• bugün modemim değişti wifi6 özellikli yeni bir modem takıldı modemi değiştiren kişi tüm cihazlardan ağı unut diyip tekrar bağlanın demiş benim konsolum lan kablosu ile bağlı internete sizce yapmam gereken bir ayar veya değişiklik var mı? kontrol ettiğim zaman konsol internete bağlı gözüküyordu fakat nedense modem lan kablosunun takılı olduğu yerin ışığı da yanmıyor

• Bu nesile kadar ps kullanıcısıydım.hatta 1 ay kadar ps5 te kullandım.2 aydır series s kullanıyorum gayet memnunum.Umarım fifa 22 de istediğim verimi alabilirim.ps5 te ki özel oyunlar çıkana kadar kullanmayı düşünüyorum.Bence casual oyuncular için gayet yeterli bi alet.Co-op oyun sevenler için remnant ı şiddetle tavsiye ederim.bilgisayarla çapraz platform oynama seçeneğide mevcut.herkese iyi forumlar.

• Hayatımda ilk %100 yaptığım oyun Hades oldu. Normalde ana hikayeyi oynar geçerim başarım kasmam ama bu oyun kendini oynattı. 85 saat oynadım ki muhtemelen yine ara ara girer 1-2 run atar çıkarım. Hades'i ilk kez 11. ya da 12. saatimde kesmiştim yanlış hatırlamıyorsam. Üstüne kaç saat daha oynamışım, Hades'i 1 kere kessem yeter diyen arkadaşlara tavsiyem devam etsinler. Aldığı bütün ödülleri hak ediyor bu oyun.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• FIFA 22'yi deneyen varmı, nasıl duruyor Series S de ?

• Helal olsun, Hades i 1000 G yapmak sağlam sabır ve süre ister.

• quote:

Orijinalden alıntı: NUS53EMRE

FIFA 22'yi deneyen varmı, nasıl duruyor Series S de ?

Bende merak ediyorum, beta yı denemiştim çok kötüydü grafikler bulanık oyuncular tırtıklıydı. Tam sürümde düzeldi mi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Bende merak ediyorum, beta yı denemiştim çok kötüydü grafikler bulanık oyuncular tırtıklıydı. Tam sürümde düzeldi mi acaba.

Alıntıları Göster

hala oyuncular ve top tırtıklı malesef geçen seneki gibi çok kötü gözüküyor.

• lonewarrior L kullanıcısına yanıt

Fifa 21 geçiş süreci dedik bekledik. Tam optimize Nextgen 22 çıkacak dediler yine aynısı demek.

Anlaşıldı Series S te Fifa ya özenmeyecekler resmen eski konsollardan daha kötü oyun.

• quote:

Fifa 21 geçiş süreci dedik bekledik. Tam optimize Nextgen 22 çıkacak dediler yine aynısı demek.

Anlaşıldı Series S te Fifa ya özenmeyecekler resmen eski konsollardan daha kötü oyun.

Aynen öyle malesef hayal kırıklığı oldu benim için.

• Tühh, FIFA dan umudum yoktu zaten EA Sports berbat optimizasyona devam ediyor. Neyse ki diğer EA oyunları daha iyi portlanır bu konsola, özellikle Battlefield.

• Master Teknomarket satıcılı hepsiburada üzerinden aldığım ürün geldi. Paketleme fena değildi ancak daha iyi olabilirdi. Etiketleri daha önce açılmıştı, içerisinden priz dönüştürücü adaptör çıktı, daha önce bununla alakalı yorum gördüğüm için yadırgamadım. Ürün Microsoft üzerinde Xbox One olarak Ağustos ayına kadar garantili gözüküyor, bunu da birçok kişi sonradan düzeltmiş. Gamepass üyeliğimi yaptım, şimdi oyunları yüklüyorum, ağırlıklı olarak yarın deneyeceğim. Cihaz beklediğimden küçük ama ağır. Şimdilik bir problem yok.

• quote:

Fifa ya da spor oyunları oynamak için Ss alan hatırı sayılır bir oyuncu kitlesi var , kötü olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa21 kadar olmasa da kötü epey. Bayağı hayal kırıklığı oldu. Oyuncuların sanki yüzleri yok gibi

• 
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.