Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (502. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam 1080p 120 FPS modu var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Knoxwillage kullanıcısına yanıt
    Hayır 120 FPS desteklemiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim kod vardı aktif edemedik kart bilgisi girdim doğrulanamadı dedi başa döndü kodu tekrar girdim bu sefer de bu kod kullanılmış dedi biyerde hata yaptık galiba, müşteri hizmetleri yardımcı olur mu sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan10tr -- 7 Mart 2021; 9:8:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaterialScience

Arkadaslar selamlar. Monitörüm LC32G55TQWMXUF aslında 2k ve 144hz ancak 4k da secebiliyorum 4k60fps te acaba ne fark oluyor ben 2k 120hz kullanıyorum suan ama monitor 2k 4k seçeneği çıkması sacma geldi.. ve hangi oyunun kac fps çalıştığını nasil öğreniyoruz? FreeSync özelliğini monitor de açmaya gerek var mi ? Şimdiden teşekkürler cok sordum ama :)

Bu konuda bilgisi olan arkadaslari bekliyorim :)

• Horizon 4 mü forza motorspor 7 mi arkadaşlar hangisi?
    Horizon 4 indirdim. Diğeri nasıl bilmiyorum.
  • okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Kod konusunda bir bilgim yok hocam ama aramakta fayda var.

• bigbooss kullanıcısına yanıt
    Forza Motorsport biraz daha Gran Turismo serisine benziyor, yani pistte gerçekçi yarışlar yapıyorsunuz. Gerçek bir sürüş deneyimi ve zorluk sunuyor.

Forza Horizon ise açık dünyada geçen ve her yere gidebildiğiniz, araç sürüşlerinin daha basite indirgenmiş olduğu bir deneyim sunuyor. Pistte değil sokaklarda, dağda bayırda eğlencesine yarışmayı seviyorsanız dünyanın açık ara en iyi yarış oyunu diyebiliriz.
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Kariyer olayı GT gibi ise motorspor bana göre. Grafik olarak horizon 4 yeni nesile adapte edilmiş ama diğerinde öyle birşey yok sanırım.

Ayrıca fallout 4 game pass da var diye biliyordum yokmuş sanırım bulamadım.
  • Duracell CEF 14 Şarj Aleti + 2'şer adet AA ve AAA Pil

almayı düşünüyorum 105 liraya amazondan. Başka önerisi olan va rmı? GP şarj cihazı bulamadım. Ayrıca bu duracellin şarj cihazına daha sonra gp pili takılabilir mi?

Edit:

Şu cihazda https://www.amazon.com.tr/GPX411270AAHCEMTB-2EAB4-2700mah-adet-Kalem/dp/B0786FCDWJ/ref=zg_bs_13710035031_2?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=6VFRJ9TN7T7AVK8GC257

sadece kablo var sanırım şarj aletini ekstra mı almak gerek? Yoksa telefon için olanlar kullanılabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Methionine -- 7 Mart 2021; 15:7:45 >

• bigbooss kullanıcısına yanıt
    Evet hocam Horizon 4 yeni nesil güncellemesi aldı ama Forza Motorsport 7 almadı. En büyük sebebi de artık oyun eskidi ve zaten yeni Forza Motorsport geliştiriliyor. Yeni oyun çıkacakken eskisini güncellemek zaman kaybı olurdu sadece, bu yüzden tüm odaklarını yeni nesil Motorsport üzerine vermek istediler. Bence yeni oyunları gelmiş geçmiş en iyi simülasyon oyunu olabilecek potansiyele sahip, umarım çok bekletmezler.

Fallout 4 yakında eklenir, Bethesda alımı resmi olarak gerçekleştiğinde birçok oyunu sırayla kalıcı olarak sisteme ekleyeceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnosis. -- 7 Mart 2021; 15:0:57 >
  • Belki bugdır ama muhtemelen desteklenen oyunları 4k'dan downscale ediyor olabilir. Oride 6k'dan downscale ediyordu mesela. native 2k 120hz ya da 4k'dan downscale 60hz veriyor olabilir.

• Gamepass'teki controlü nextgen update ile oynamanın bi yolu var mı? Bu haliyle grafilkler çok kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Gamepass'teki controlü nextgen update ile oynamanın bi yolu var mı? Bu haliyle grafilkler çok kötü.

Ultimate versiyonu satın almak dışında yok.

• Kubilay S. kullanıcısına yanıt
    Bende büyük umutla soul calıbur 6 indirdim grafikler leş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rektangular

Belki bugdır ama muhtemelen desteklenen oyunları 4k'dan downscale ediyor olabilir. Oride 6k'dan downscale ediyordu mesela. native 2k 120hz ya da 4k'dan downscale 60hz veriyor olabilir.

Hocam selam ekran görüntüsü aldığım zaman destiny 2 ve forza 4 te 4k hdr olarak gözüküyor. Sanirim upscale yapiyor 4k ya. Çoğu monitor 144hz olmasına rağmen 2k 120fps ayari gelmiyorken şanslıyım sanırım:)

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• Dünden beri series s , series x ve ps5 konularına baya bir göz atma fırsatım oldu.En aklı başında üyeler en aklı başında ve tutarlı yorumlar series s konusunda sanırım.Ürünü kötülemeye çalışanlar dışında çok hoş bir kitle var bu konuda.Diğer konularda millet birbirini rakip olarak görüp birbirine laf sokma peşinde.Burada ise series s aynen minnoş beyaz bir kedi gibi sahiplenilip hiçkimseye ezdirilmemiş.Kimseye laf da atılmamış , ezmeye çalışılmamış.

Ben de kendisini yavru beyaz bir kedi gibi sahiplendim artık.Adını da pamuk koydum.Pamukk gel kızım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 27 Ekim 2021; 21:43:28 >
  • Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

Forza Horizon 4' e yeniden başladım. Daha önce One S'de oynamıştım. Series S'de RT yok sanıyordum meğer varmış.

• aterikasedi kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam :)

• Arkadaşlar kutudan çıkan duracell piller şarj edilebilir mi? Dün bi yerde tesadüf görünce 1300 mah duracell şarj edilebilir aldım gerçi 22 TL ye düşmüştü, daha önceden de GP şarj cihazı vardı yıllardır kullanmadığım onu buldum iyi denk geldi

• MaterialScience kullanıcısına yanıt

Bazı cihazlar (ps5 gibi) 2kyı desteklemiyor onun için monitörü üretici 4k sinyali kabul edecek şekilde tasarlıyor gelen 4k sinyali 2kyı düşürüp gösteriyor monitor

• 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.