Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (399. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.612.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Warzone FIFA hemen maç buluyor ama pes oynamio kimse yada bana denk gelmedi pes bitmiş . Yayıncılar la da konuştum yabancı kaynaklarada baktım pese has bı durum. Bunun dışında bf olsun cod olsun FIFA division gears vs sürekli oyuncu var sknti yaşamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exhume10 -- 14 Ocak 2021; 12:21:53 >
  • Pes de bende rakip bulamadım. Bu arada harici hdd'de çalışmıyor Pes haberiniz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mucahid_06 M kullanıcısına yanıt

Cihazın güç kıstasını medium'a göre indirgemeniz bence yanlış. Yani en azından beklentinizi bu yönde tutmayın derim şahsi görüşüm.

Sonuçta oyun microsoft studios'tan çıkmıyor, yapımcı Bloober Team diye bi firma. XS güncellemeli geliyor diye uçup kaçacak bi durumu yok, quality mode olacak 60 fps/performance mode olacak ray tracingli. Ayarlarda göreceğiniz muhabbet bunun ötesine geçmez diye düşünüyorum.

Aletin gerçek gücünü, ilerleyen dönemde verebileceklerini merak ediyor ve şu an nasıl deneyimleyeceğinizi kestiremiyorsanız Gears 5, Forza ve Halo'ya bakabilirsiniz. Bu üçü fikir verecektir.

Medium kötü çıkacak vs. için söylemedim bunu tabi yanlış anlaşılmasın, oyun tabii ki 60fps moduyla falan yağ gibi olacaktır. Güzel bir deneyim sunacaktır ona şüphem yok. Cihazın tüm özelliklerini arıyorsanız eğer bu dediğim üçlüye odaklanın sadece, en iyi fikri onlar verir.

• Bahsettiğiniz 3 oyunda muazzam halada oynuyorum bence bunlar Microsoft'a kendi oyunları olduğu için Microsoft kendi konsolunda asla hata yapmadan performansı en üst düzeyde verecektir zaten önemli olan 3 parti dediğimiz firmaların cihazi ne kadar onemseyecegi üstüne düşeceği her firma Microsoft gibi oyunlara abansa tadından yenmez 2kda 144 hz monitorle series s nesil sonuna kadar götürür o zaman the medium su acidan önemli eski nesile çıkmamış bir oyun sadece pc ve series serilerine gelecek o yüzden performansı gers 5 halo forza gibi olursa alacak arkadaşlar tereddüt dahi etmesinler ayrıca fifa 21 nexgen oynuyorum bence harika olmuş fifa 22 ile daha performanslı bir oyun göreceğiz bunu bir guncelleme olarak algılayan eadan patch gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mucahid_06 -- 14 Ocak 2021; 13:6:16 >
  • pes de rakip bulamıyorsanız dns ayarını 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yapın

• quote:

Orijinalden alıntı: Exhume10

Warzone FIFA hemen maç buluyor ama pes oynamio kimse yada bana denk gelmedi pes bitmiş . Yayıncılar la da konuştum yabancı kaynaklarada baktım pese has bı durum. Bunun dışında bf olsun cod olsun FIFA division gears vs sürekli oyuncu var sknti yaşamazsınız.

Cihazin fiyati aciklansin insallah yaza dogru alacagim

• yerdavader kullanıcısına yanıt
    Yaptım daha öncede ne 20 de ne 21 de maç. Bulmuyor malesef.
  • trnzlp kullanıcısına yanıt

TV'nizde clouding var. Bu problemin konsolla alakası olmaz. Paneliniz ile alakalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exhume10

Yaptım daha öncede ne 20 de ne 21 de maç. Bulmuyor malesef.

modem/raouter kendisi dns adresi atamıs olabilir hocam modem arayüzünden bakın bi, bana bunu burdan bir arkadaş soyledi ve bende işe yaradı

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt

Dostum AC: Valhalla dediğin oyun pc'de bile optimizasyon konusunda sorunlu bir oyun ve yeni nesil bir oyun bile değil. 1 sene sonra gerçekten yeni nesil oyunlar çıkmaya başlayınca bu başlığa uğra sen.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Yetimoğlu_

Pes de bende rakip bulamadım. Bu arada harici hdd'de çalışmıyor Pes haberiniz olsun.

Neden ben hariciden oynuyorum hemde 2.0 harici

• Arkadaşlar cod almayı düşünüyoruz arkadaşım ile bende x onda s var.
    S için 120 fps desteği varmı acaba?
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt

Hdd'ye indirip açmaya çalıştım çalışmadı bende. Deneyim bakalım tekrar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bati-Wan_Kenobi

Arkadaşlar cod almayı düşünüyoruz arkadaşım ile bende x onda s var.
    S için 120 fps desteği varmı acaba?

S te yok

• PES 21 20 nin aynısı bu nedenle kimse ne Myclub nede online oynuyor rakip bulamama sorunu bu sebeple. Unreal Engine 5 ile gelecek olan PES 22 yi bekliyor herkes.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    PS5 1200p açarken Series S'in 900p-1080p aralığında çalıştırması bence büyük başarı, o zaman bu düşünceye göre PS5 de 1200p konsolu ama gel gör ki kendi özel oyunları çok daha iyi grafiklerle 4K 60 fps çalışabiliyor.

Spider-Man Miles Morales RT açık şekilde muazzam görünüyor. Yani sadece eski nesile çıkmış ve geriye uyumlulukta çalışan oyunlarla kıyaslama yapmak insanları yanıltmaktan öte gidemez.

Cihazın gücünü görmek isteyen yeni nesil konsollar için çıkan oyunlara bakar, buna da az kaldı merak etmeyin. Bu konsolda özellikle Forza Motorsport Remake, Hellblade II ya da Halo Infinite gibi oyunlar nasıl çalışacak göreceğiz. Yakın zamanda çıkacak olan The Medium da kıstas olabilir ama Jedi Fallen Order asla olamaz.
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Keşke öyle olsa. Ben fifayi oldum olası sevmedim pesle büyüduk o taktuk şut pas sesleri fln. Bu durumda görmek bu fiyat farkına rağmen üzücü.toparlar ins.
  • The medium live action trailer

http://https://youtu.be/6g0LzU9R5m8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypto81 -- 14 Ocak 2021; 17:27:48 >
  • 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.