Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2470. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24682469247024712472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de 1050Ti lı laptop var Asus Rog fakat yine de One X aldım.Ana oyun platformum One X multiplatform oyunları One X de oynuyorum 4K HDR TV de var ki bence mantıklı olanı yaptığımı düşünüyorum, exclusive oyunlar içinde PS4 Pro yu kullanıyorum. Diyeceğim o ki iki platformada sahip olup "Fanboy" olmamak muhteşem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de geçen ayin sonunda aldım. Şimdi bakıyorum da fiyatı düşünce satışlar patlamış. İkinci konsol olarak ya da benim gibi bilgisayarın sizi sandalyeye mahkum eden hantalligindan, fan gürültüsünden, evdeki yer isgali ve aile bireylerinden soyutlamasından kurtulmak icin alanlar revaçta. Ben imzamdaki bilgisayari dün sattım. Evde 1. nesil göre i5 (635 di galiba) ve r7 240 (ekran kartının fani bozuk henüz takmadım 😁 ) bir bilgisayar var. Kaç gündür yanına uğramıyorum. Xbox tam benlik bir cihazmış. Monitörü bağladım, kanepeye uzanıyorsun oynuyorum. Ohh missss🤙...

• arkadaşlar xbox one x'i standsız dikey pozisyonda koymak sakıncalı mı? Bu linkdehttps://support.xbox.com/tr-TR/xbox-one/console/using-the-vertical-stand-for-xbox-one-console "Stant olmadan, dikey konumlandırma bir havalandırma deliğini kapatır." deniliyor. Bende One S var standlı, havalandırma deliğini yine kapatıyor. Aksesuar satmak için böyle diyorlar olabilir mi? One X için stand nereden alabiliriz? Aliexpress mi?
  • Arkadaşlar bende taşınabilir harddisk var içi 4k film dolu xbox one x ile bu filmleri izleyebilir miyim usb çıkıştan bağlayıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkancan1993

Arkadaşlar bende taşınabilir harddisk var içi 4k film dolu xbox one x ile bu filmleri izleyebilir miyim usb çıkıştan bağlayıp
    sorunsuz bir şekilde izlersin dostum

• Forza 7, gamepass’e ekleniyormuş ayın 17sinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iam.eren

Forza 7, gamepass’e ekleniyormuş ayın 17sinde.
    Kaynak varmi

• Garantiye gönderdiğim Xbox One X'in (Project Scorpio Edition) yenisini gönderdi Microsoft Bu kadar hızlı değişim beklemiyordum helal gerçekten.

• what_tha kullanıcısına yanıt
    hocam kesin degil arkadas haberi gördü sanırım.

şöyle bi twit attı yapımcısı;

Turn 10 Studios: "@ForzaMotorsport 7 will have a segment in next week’s episode of Inside Xbox, and we’ll have exciting news to share." 👀

17 mayısta dlcde duyurabilirler veya gamepass e de ekleyebilirler diyolar. bekleyip göreceğiz.
  • Source kullanıcısına yanıt
    Hocam peki yine Scorpio Edition mı verdiler yoksa düz sürümü mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Garantiye gönderdiğim Xbox One X'in (Project Scorpio Edition) yenisini gönderdi Microsoft Bu kadar hızlı değişim beklemiyordum helal gerçekten.

Teknik destek olarak Microsoft'u her anlamda tek geçerim öyle tamir vs uğraşmadan en ufak şeydedirler değişim yapmaktalar sorgusuz sualsiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk defa x box kullanmayı dusunuyorum. Ps 4 pro sahibiyim yanina eklemek istiyorum cihazi. En cok oynamayi istedigim oyun simdilik gears of war. Serinin butun oyunlarini bu cihazda oynama sansim var mi?

• bugün yeni one s aldım, red dead redemption almayı düşünüyorum storedan fakat oyunun sayfasına gelince fiyat gör kısmına basıyorum bir şey çıkmıyor. bu eski nesil oyunları nasıl alabiliriz? pc'den marketplace sitesinde gözüküyor fiyatı oradan alsak da olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 16 Mayıs 2018; 17:28:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle_03

hocam kesin degil arkadas haberi gördü sanırım.

şöyle bi twit attı yapımcısı;

Turn 10 Studios: "@ForzaMotorsport 7 will have a segment in next week’s episode of Inside Xbox, and we’ll have exciting news to share." 👀

17 mayısta dlcde duyurabilirler veya gamepass e de ekleyebilirler diyolar. bekleyip göreceğiz.
    F7 için genişleme paketi duyurmazlarsa gömsünler artık bu seriyi. Oyunu saçma şekilde SUV doldurdular eğer toprak pist içerikli bir paket gelmezse iyice kazan kaldırır millet haklı olarak.

• BjKs1903 B kullanıcısına yanıt
    Bende de one x var. Gears of war 1’den 4e game passe dahil zaten. İlk üçünü bitirdim bile

• Scorpio Edition verdiler hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alphi3458 kullanıcısına yanıt
    İlk defa Xbox'ı servise verdim ellerine ulaşır ulaşmaz aynı gün yeni ürün gönderdiler, gerçekten helal olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DeGetBe kullanıcısına yanıt
    Cihazı satın aldıktan sonra fiyati ne kadarsa artik game pass Abonelik alinca, başka bir ücret ödemeden oyunlar indirmeye hazir mi olacak ?

Game pass ucretleri tam olarak ne kadar acaba?

• Source kullanıcısına yanıt
    Benim xbox one'da kullandığım yan sanayi süpürge gibi çalışan adaptörümü, ufak bir ücret karşılığında orijinal ürün ile birebir değiştirmişlerdi. Son bir kaç yıldır servis konusunda gerçekten iyiler.
  • BjKs1903 B kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Şu an hali hazırda 130 adet oyun var. Aylık 29₺. Ama bu aralar zam bekleniyor 😁. Ea acces de alırsınız. Yıllık 65₺. Orada da kaliteli oyunlar var.

• 
Sayfa: önceki 24682469247024712472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.