Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2456. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24542455245624572458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geriye dönük uyumluluk yüzünden böyle saçma birşey yapılmış. iki cihaz 30fps versede x1S ile x1x arasında görüntü farkı var S ile belirli bir mesafeden sonra glow efekti giriyor bulanıklaşıyor grafikler hedefi seçerken, nişan alırken falan dediğin gibi baş agrısı, göz yorgunluğu yapıyor. x1x de en azından glow sorunu ve uzaktaki nesnelerin titreme sorunu yok. az önce one s vs one x pubg karşılaştırması izledim ikiside 30fps ama one s de grafikler CS 1.6 gibi görünüyor.
  • Sizce yeni nesil dediğiniz cihazlar ne zaman satışa sunulur? Ayrıca bu cihaza yeni nesil dememe izin sebebi nedir? Cihaz zaten 4k 60 fps değil mi? Bundan daha hangi yönden güçlü olabilirler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal1363

Sizce yeni nesil dediğiniz cihazlar ne zaman satışa sunulur? Ayrıca bu cihaza yeni nesil dememe izin sebebi nedir? Cihaz zaten 4k 60 fps değil mi? Bundan daha hangi yönden güçlü olabilirler?

Arkadas dogru soyluyor bu cihaz yeni nesil degil Xbox one ailesinin bir konsolu yani ps4 ve pro gibi..yeni nesil cihazlarin sony kanadinda yapimcilara devkit yollandigi soylentiler arasinda..gercek bir 4k deneyimi icin min 8tf lik bir kart gerekli..xbox one x sinirli oyunlarda native 4k veriyor..geriye kalanlarda 1800p den checkboarding yapiyor..yeni nesil cihazlar minimum 10tf gucunde gelecektir..ozaman native 4k da detay seviyesi dusmeden oyun oynayacagiz..

size soyle ornek vereyim..forza 7 native 4k@60fps..oyunun arac secme ekraninda parlak gri bir arac seciyorsunuz detay seviyesi muazzam yarisa bir giriyorsunuz o aractan eser yok :) cunku native 4k@60fps verebilmesi icin detaylar kisiliyor..yeni nesil cihazlar pc gibi olacak 4k da detaylar kisilmadan oynayacagiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Fakat bu teknik donanımla ilgili bir kısmı anlamadım. Sonuçta xboxta gerçek 4k vermiyor mu? Oyundaki detaylardan bahsettiniz de her zaman daha iyisi gelmez mi? Yani yeni konsollarda detayları iyi yaparlar bu sefer ondan sonra gelecek olan konsollarda yeni konsolun eksiklerini kapatırlar gibi... Bu arada yeni konsollar min. 2020 gibi çıkacak diyorlar görüşünüz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal1363 -- 17 Nisan 2018; 19:21:56 >
  • Bu alican a bakmayın ya bi ps bi xbox der.far cry 5 dahil birçok oyun native 4k ve pc’de high ayarlarda görüntü veriyor.yıllardır bu işin içindeyiz böyle manipülasyonlara bakmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Cevap için teşekkürler. Fakat bu teknik donanımla ilgili bir kısmı anlamadım. Sonuçta xboxta gerçek 4k vermiyor mu? Oyundaki detaylardan bahsettiniz de her zaman daha iyisi gelmez mi? Yani yeni konsollarda detayları iyi yaparlar bu sefer ondan sonra gelecek olan konsollarda yeni konsolun eksiklerini kapatırlar gibi... Bu arada yeni konsollar min. 2020 gibi çıkacak diyorlar görüşünüz nedir?
    cok nadir oyunlarda native 4k veriyor hocam her oyunda degil..2020 sony icin soylentiler var,xbox icin 2021 diyorum ben..

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Bir defa next gen bir cihaz asla eski nesil serverlari kullanmaz. One X çıkarken adamlar bu cihaz One ailesinin bir üyesidir dediler tıpkı ps4 ve Pro gibi. Dediğim gibi hepimiz burdayız nasıl olsa Next gen cihazlar yarın tanıtıldığında hepimiz burda olacağız.
    Tüm Kafandaki soru işaretleri Şöyle Kalkar X86 tabanına geçtikten sonra Artık her şey değişti. İlk defa konsollar Donanım güncelleme işine girdiler.Sebebi hem Her çıkan oyunu Bir önceki konsola tekrar yapmak gerekiyordu Hemde Zaman sorunu oluyordu. X86 dan itibaren nesil Farkı değil Sadece çözünürlük Ve grafik detay farkı olur..
    NEXT GEN OLAYI KALMADI X86 TABANINDAN SONRA PC FORMATINDA UFAK DEĞİŞİKLİKLE YENİLENECEKLER.MİSAL YENİ XBOX ONE RYZEN SERİSİ İLE ÇIKACAK E OZAMAN NEXT GEN Mİ OLACAK .HAYIR AMA HER OYUNU NATIVE 4K OYNATACAK YANİ BİR ONCEKİ KARDEŞİ OLAN XBOX ONE X TEN ÜSTÜN OLACAK.YENİ XBOX A ÇIKACAK OYUNU XBOX ONE S BİLE ÇALIŞTIRACAK..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 17 Nisan 2018; 19:49:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Tüm Kafandaki soru işaretleri Şöyle Kalkar X86 tabanına geçtikten sonra Artık her şey değişti. İlk defa konsollar Donanım güncelleme işine girdiler.Sebebi hem Her çıkan oyunu Bir önceki konsola tekrar yapmak gerekiyordu Hemde Zaman sorunu oluyordu. X86 dan itibaren nesil Farkı değil Sadece çözünürlük Ve grafik detay farkı olur..
    NEXT GEN OLAYI KALMADI X86 TABANINDAN SONRA PC FORMATINDA UFAK DEĞİŞİKLİKLE YENİLENECEKLER.MİSAL YENİ XBOX ONE RYZEN SERİSİ İLE ÇIKACAK E OZAMAN NEXT GEN Mİ OLACAK .HAYIR AMA HER OYUNU NATIVE 4K OYNATACAK YANİ BİR ONCEKİ KARDEŞİ OLAN XBOX ONE X TEN ÜSTÜN OLACAK.YENİ XBOX A ÇIKACAK OYUNU XBOX ONE S BİLE ÇALIŞTIRACAK..

Alıntıları Göster
    Göreceğiz hep beraber

• unconc3rn3d kullanıcısına yanıt
    evet iste malesef ister ps4 pro olsun ister xbox one x olsun,, cod ,battlefeild ,pubg vs online oyunlarda bizi 30 fps frame rate e mahkum ediyor eger ergenseniz gencseniz sorun degil oynarsiniz benim gibi orta yasi gecmisseniz göz ve bas agrisini yapiyor ciddi anlamda bunun icin konsol almiyorum elimde oyun laptopu var imzamdaki onunla tv de 60 fps oynuyorum yakinda birde monitor alacam artik oyunlari 1080p de s/n de 100 fps oynarim
  • Red dead yine mi ertelendi 26 ekim diyor şimdide :/

https://www.rockstargames.com/reddeadredemption2/

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Oyunda Türkçe desteği olacak mı

• Başta çıkarmaları gereken konsolları şimdi çıkarttılar. Yeni nesil havası hiç oluşmadı zaten kimse o heyecanı yaşamadı.
  • quote:

Oyunda Türkçe desteği olacak mı
    Rockstar games hocam olacağını hiç sanmıyorum :)

• ayni apartmanda oturan komsum vardi ps4 pro ve xox arasinda gidip geldi sonunda xox aldi oynadigi oyunlar genellikle online türü daha önceden ps3 ü vardi .simdi onun yanindan yaziyorum hangi üyeligi alalim arkadaslar ?online oynamak icin .bïr sürü secenek eklendi gamepass ,ea acces ,gold üyelik gibi yardim ederseniz seviniriz ve gurbetciyiz
  • Bu fifa 18 in onlineında ps serveri ve xbox serveri farklı değil mi? Yani ps4 te ki biri ps4 te ki ile sadece eşleşebilir.

• quote:

Bu fifa 18 in onlineında ps serveri ve xbox serveri farklı değil mi? Yani ps4 te ki biri ps4 te ki ile sadece eşleşebilir.
    Xbox One ile PS4 farklı fakat Nintendo Switch ile tüm platformlar aynı sunucu üzerinden oynayabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreuger

ayni apartmanda oturan komsum vardi ps4 pro ve xox arasinda gidip geldi sonunda xox aldi oynadigi oyunlar genellikle online türü daha önceden ps3 ü vardi .simdi onun yanindan yaziyorum hangi üyeligi alalim arkadaslar ?online oynamak icin .bïr sürü secenek eklendi gamepass ,ea acces ,gold üyelik gibi yardim ederseniz seviniriz ve gurbetciyiz
    Gold üyelik ve gamepass ideal. 10 senedir Live takılırım ea üyeliğine ihtiyaç duymadım.
  • xbox live ile bir sorum olacak
    benim xbox live hesabım var
    ama alacağım oyunları kendi hesabıma degil de başka hesaba alsam 2 hesaplada makinaya giriş yapsam
    oyunları kendi eski hesabımla oynayabilirmiyim ?
    tesekkurler simdiden.
  • Korku oyunlarında indirim vardı, Soma ve Amnong the Sleep'i aldım. Listede birkaç güzel indirim de var.
  • xbox one x ile oyunları korsan oynayabilir miyiz? online oynamak için aylık para mi ödüyoruz ? hayatımda hiç konsol kullanmadım yardımcı olursanız sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 24542455245624572458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.