Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2455. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24532454245524562457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Genelde 1 aylık 1 tl yada 3 aylik 30 tl oluyor. Uzun zamandır 1 yıllıkta indirim görmedim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jamie35 kullanıcısına yanıt
    O zaman TEB ile aylık üye olmak daha mantıklı. İndirim gelince o fiyattan alınır. Teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar PUBG güncellemesini indirmeye çalıştığımda yükleme durdu uyarısı alıyorum..

Oyunu sildim yeniden yğklemek istedim yine aynı hatayı alıyorum.

Yardımcı olabilecek var mı?

• Hızlı başlat moduna alıp cihazı kapatıp indirmeyi denesen. Bende de bazen oyunu indirmiyor yada çok az boyutta indirince öyle yapıyorum normale dönüyor.
  • Akşam dediğin şekilde yapıp yattım.. Sabah kadar 10 defa inmesi lazımdı ama inmedi.

İlginç olan şu 353 mb yükledikten sonra indirmeyi durduruyor. Yani oyunu komple silip yeniden yüklemeye çalışınca 353 mb yüklüyor ama ondan sonra durduruyor.. Acaba sıkıntı ne?

Hard reset ve modem resetlemeyi de yaptım fayda etmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AC4376FA6

Dostlar PUBG güncellemesini indirmeye çalıştığımda yükleme durdu uyarısı alıyorum..

Oyunu sildim yeniden yğklemek istedim yine aynı hatayı alıyorum.

Yardımcı olabilecek var mı?

Aklıma gelenler: Cihazın hafızasında yer kalmamış olabilir.

Harici HDD de kullanıyorsanız, oyunu yükleme yeri ile güncelleme yeri çakışıyor olabilir.

• Battlefield 1 incursions da oyuna başlayamıyorum. Eşleşme de hata veriyor. Tam hatırlamıyorum ama gruptayken giremezsin falan diyor. Ne yapmam lazım arkadaşlar ?

• Hocam bndede var bu sorun ip cakışmasından kaynaklı reset fln işe yaramıyor bazen kendi kendine sürüyor ama cogunlukla takılıyor aynı yerde. Telefonu modem olarak konsola bagla takıldıgı yerde devam edecektir. 15/20 mb ilerledikten Sonra normal modeme al ben öyle çözüyorum. İnternet saglayıcım superonline

• Üretimi mümkün değil. Üzerinde çalışılıyordur. 1 sene içinde çıkması sony hamle yapmazsa imkansız.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Şuanki Xbox one x Next gen Yeni nesil cihaz Zaten .

Yeni cihaz üzerinde çalışması mümkün değil

• ps5 çıkıncada nex gen olmayacak 6 dan önceki ara nesil olacak pro şuanki en yeni teknolojiyi barından cihazdır ps için pro one için x daha iyisi olsa alırdık zaten onu konuşurduk
  • Şahsi fikrim olarak bundan sonra herhangi bir konsol ben yeni nesilim diyerek çıkmayacaktır. Konsollar tamamen bilgisayar oldular farkları sadece iclerindeki donanımın gücü. Eskiden yeni konsol çıkınca herşeyiyle boyut atlardı. (Örn. Ps2 den ps3'e geçen insanın bambaşka bir dunyada hissetmesi gibi.) Ancak bundan sonra böyle olmayacak aradaki fark nesil farki değil de sanki orta seviye pc ile üst seviye pc arasindaki fark gibi olacak. Ps5'de çıksa 9'da çıksa böyle olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamie35 -- 16 Nisan 2018; 11:59:53 >
  • Next-gen Argonu Kalktı arkadaşlar.Şuan Xbox one x En son cihaz Ve bütün cihazlar Artık Birbirinin Biraz güncellenmiş hali ile çıkacak..

• One X next gen cihaz değil ara nesil bir cihaz. Gerçek next gen cihazlar geliştirme sürecindeler. Ve One X ve Pro dan kat kat daha güçlü halde gelecekler. Size One X in next gen cihaz olduğunu kim söyledi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • birde şöyle bir gerçek var alma nasıl olsa yeni nesil gelecek onu alırsın diye düşünenler olabilir isteyen bekler isteyen şimdilik en iyi olanı alır yenisi çıkınca onuda alır ama piyasalardan kurlardan teknolojiden ekran kartı bellek ram fiyatlarının ne yönde olduğu gerçeğini biraz araştıralım unutmayalım ne kadar ekmek o kadar köfte yeni o denilen kat kat güçlü olacak cihazın aynı fiyatı bırak maliyetine bile satılsa çok uçuk bir fiyattan aşağı olmaması gerekir bu fiyatları konsola gömmeye yürek dayanır mı konu o olacak ilerde ama inşallah internet hızımız çok iyi olur önümüzdeki 5 yıl içerisinde de bu ucuza kaliteli grafiklerde oyun oynamamıza zemin hazırlar aksi halde çok uçuk rakamlar görebiliriz.
  • fiyatlar düsmeye basladi ilerde alabilirim bir xox lakin multi oyunlarda coklu oyunlarda diger xbox one ve s dahiplerine haksizlik olmasin diye multi online oyunlarda frame rate s/n de 30 fps frame rate olarak ayarlanmasi bu yeni makinaya hakarettir ayrica x alanlarin sucu ne ? ,60 fps s/n de olmasi lazim sorun su ki orta yasin üstekilerde 30 fps olmasi agri batma kafa agrisi vs yapiyor sonucda 1 avuc para ver ve normal xone gibi online 30 fps s/n de al o zaman gider xo s alirim oda sabit 30 veriyor online oyunlarda diye insan düsünüyor
  • GamePass sahiplerine bir sorun olacak ,
    bugün yakında sistemden çıkacak oyunlar diye ;2K17 , WWE 17 vb. oyunlarını gördüm.
    Gamepass mantığında bu hep olağan bir şey midir yoksa nadir şekilde görülen bir durum mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

One X next gen cihaz değil ara nesil bir cihaz. Gerçek next gen cihazlar geliştirme sürecindeler. Ve One X ve Pro dan kat kat daha güçlü halde gelecekler. Size One X in next gen cihaz olduğunu kim söyledi?
    Microsoft kendi Söyledi phil.
    Peki geliştirme sürecinde Olduğunu Ve Ara nesil olduğunu kim söyledi..XBOX ONE X ÜST NESİL ARA DEĞİL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 17 Nisan 2018; 16:33:20 >
  • Tamam kardeşim dediğin gibi olsun. Nasıl olsa hepimiz burdayız.

• Bir defa next gen bir cihaz asla eski nesil serverlari kullanmaz. One X çıkarken adamlar bu cihaz One ailesinin bir üyesidir dediler tıpkı ps4 ve Pro gibi. Dediğim gibi hepimiz burdayız nasıl olsa Next gen cihazlar yarın tanıtıldığında hepimiz burda olacağız.

• 
Sayfa: önceki 24532454245524562457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.