Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2384. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23822383238423852386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Unlimited_Man

quote:

Orijinalden alıntı: Chirrut Imwe

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chirrut Imwe

quote:

Xbox One: yazılımsal da olsa HDR yapamıyor✔️

PS4 Fat: yazılımsal HDR yapıyor✔️

PS4 Slim: gerçek HDR yapıyor✔️

Peki ya Xbox One S'e 4K konsol diyeni ne yapalım?

PS4 Slim de gerçek HDR sunamıyor

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Yahu arkadaşım PS4 ve PS4 Slim HDMI 1.4,2.0a değil. Yahu saçmalamayın Allah billah aşkına. Neyi ıspatlamaya çalışıyorsun anlamadım

https://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2016/11/09/ps4-pro-vs-ps4-slim-vs-ps4-whats-the-difference/

Bunların yalancısıyım.

http://www.log.com.tr/ps4-pro-ps4-slim-ve-ps4-karsilastirmasi/

http://www.valuewalk.com/2016/09/playstation-4-pro-vs-ps4-slim-vs-ps4-original/

Ayrıca böyle bir kaynakta var...

Engadget'ta 2.0a HDMI portu olduğunu ifade ediyor...

quote:

Above those buttons is a slot-loading Blu-ray drive. The system's two USB 3.0 connections are now spaced roughly 6 inches apart, with one next to the optical drive and the other sitting next to the console's right edge. Along the right side where the "meat" of the sandwich is, there's a threaded hole halfway between the front and back where you can screw in a stand for setting up the console vertically. Around back are ports for the power cable, PlayStation Camera, an HDMI 2.0a socket and an Ethernet jack. If you have an older A/V receiver or are using certain types of gaming headphones, the lack of an optical audio port is going to sting quite a bit
    https://www.engadget.com/2016/09/26/ps4-slim-review/

Yetmez diyenlere...
    http://www.gadgethelpline.com/playstation-4-ps4-slim-ps4-pro-spec-price-comparison/
    https://hwp.com.tr/sony-ps4-ps4-slim-ve-ps4-pro-karsilastirmasi-71239

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 16 Temmuz 2017; 13:19:33 >

• dostlar 3.yeni bir hesabımı açtım 14 günlük trial live alsam 3.hesabımda kullansam diğer hesaplarımda online oynayabilir miyim?
  • Düz gold olursa share with gold diyon ve o hesabı paylaşıp diger kullanıcılarda kullanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    daha önce 2 hesap kayıtlıydı konsolumda ikisindede trial code kullandım şimdi 3.hesabımı açtım bundada çalışır mı çok merak ediyorum.
  • Bi konsolun 1 seferde üc defa besava gold alma hakkı vardır dahada alamazsın git 12 aylık gold al geç

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

XO X de sadece HDMI port var. Monitöre gerek yok tepki süresi düşük 49" 4K tv de alabilirsin. Samsung KS8500 ya da MU8000.

27 inç üstü monitörlerde bile tepki süresi artıyor olarak gözüküyor incelemelerde. Denediğim tvlerde 60-80 ms arası görüntü gecikmesi var. Üzerinde bir de oyunlardaki 100 civarı Türkiye bağlantı gecikmesini eklerseniz handikaplı oyun oynuyoruz. İnterneti değiştirmek elimizde değil ama en azından bu görüntü gecikmesini minimuma indirmek lazım bence. Şimdilik 1080p 1ms 27inç bir monitör almayı düşünüyorum. 4klar iki kat fiyat ve daha ne kadar kaliteli görüntü alacağımız belli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

iyimiş

• Bu ne yav X Y Z, S T U diye her yil yeni bok cikariyorlar. PC gidince bu sefer konsol alayim dedim vazgectim, yine bir oyun laptopi alacagim mecbur...

Gerce PS4 yatiyor ama o da cope donusmus artik, her yil yeni konsol ciktigi icin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calal Arabi Bin Abdullah -- 21 Temmuz 2017; 1:40:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis Kim Jong-un

Bu ne yav X Y Z, S T U diye her yil yeni bok cikariyorlar. PC gidince bu sefer konsol alayim dedim vazgectim, yine bir oyun laptopi alacagim mecbur...

Gerce PS4 yatiyor ama o da cope donusmus artik, her yil yeni konsol ciktigi icin...

PS4'ün alacağın oyun laptopundan daha az çöp olacağına eminim. Laptopta oyun oynamak eziyettir.
  • arkadaşlar en son dün gta online'a girdiğimde sorunsuz oynarken bugün açayım dedim,session sorunu verip duruyor aldığım hatalar:

"There has been an error joining a session"
    "Connection to the session lost due to an unknown network error"

İnternet bağlantım düzgün arkadaşlar,nat açık,xbox'tan kontrol ettim sorun yok,sadece gta online'a giremiyorum.
  • sen koskoca " Microsoft "sun nasıl olurda bu duruma düşersin konsol piyasasında çok uğraştınız sanırım.Pc, yazılım ve donanım uzmanısın neredeyse pc nin tekelisin.Exc lerini neden pc ye çikardin amacın neydi? Bırak pc tarafından parayı zaten kat kat kazanıyorsun.Konsolda çok exc oyunları varmış gibi davranıyorsun ki pc ye de oyunlarını paylaşıma sundun.Ufak fikirlerin ve bu fikirlerden elde edeceğin kazançların peşinden koşmak bu firmaya yakışmaz.Koskoca firmanın CEO su bunları bilmiyor mu diyeceksiniz ki bence yaptıklarının hatalarının farkına varırlar diyordum ama nafile.Yeni konsolun tanıtımında exc leri birbiri ardına göstererek resmen show yapar diye beklerken hatalarından ders almadıklarını görmüş olduk.Bu da benden bir tavsiye pazarlama stratejiniz sınıfta kaldı.Tekel olmanızın arkasına sığındınız tahminim bu yönde.Exc yapacak firmaların çoğunu kapattınız, projeleri iptal ettiniz ya da çalışma koşullarını baskı altında Exc yaptırdınız ki fazla başarılı Exc oyunları pek olmadı.Tavsiyem Microsoft stüdyolarında birden çok farklı kategoride Exc oyun çıkarmak ya da onu da mı yapamıyorsunuz(bu mümkün değil ne maddi ne de bilgi tecrübede yetenek yetersizliği olamaz)Ülkenizdeki oyun yapım şirketleriyle ayri ayri Exc oyun çıkarmasına karşılık sözleşme yapın şirketlerle, oyunlardan kazandıklarının belli bir payı Exc yapan şirketlere pay verin hem siz kazanın hem de kendiniz .Pc yi unutun sonuçta konsol bu .Pc sizin tekelinizde neyin derdindesiniz.Bu şekilde hem konsol rekabeti hem de rakiplerden daha farklı projelerde oyunların çıkmasını sağlar.Böylece fiyatlarda düşüş gerçekleşir oyuncularda bunlardan yararlanır.Bu yazdıklarım Ne Konsol fanatiği ne de Pc yi küçük düşürmeye yönelik bir içerik değildir.Aksine sektöre yararlı bir değerlendirme-tavsiye nitelikli bir eleştiride bulundum.Herkese iyi oyunlar

• CV ni gönder pazartesi CEO olarak başla

• Beyler cumadan beridir gold üyeliğim olmamasına rağmen online oynayabiliyorum... Nette araştırınca da bir haber bulamadım bununla ilgili bi fikri olan var mı acaba...

• pislikgitar kullanıcısına yanıt
    Sanırım Destiny 2 Beta nedeniyle 3 günlüğüne ücretsizdi.
  • Ağustos 2017 GWG

Slime Rancher : Available Aug 1-31 Xbox One

Trials Fusion: Available Aug 16-Sep 15 Xbox One

Bayonetta: Available Aug 1-15 on Xbox 360 & Xbox One

Red Faction: Armageddon: Available Aug 16-31 on Xbox 360 & Xbox One

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasgok -- 25 Temmuz 2017; 20:7:0 >
  • Bu ay da leş halbuki dedikodularda iyidi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Bende bunu yazmaya geldim. Bugün çıkan 530mb lık güncellemeyi sakın kurmayın konsol feci ağırlaştı

düzeldi mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsol son güncellemeden sonra kağnı gibi oldu.Bu microsoftun işine akıl erdiremiyorum arkadaş.Güncellesen ağırlaşıyor, güncellemesen live bağlantın olmuyor.Ne yapacağımızı şaşırdık valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayko05

sen koskoca " Microsoft "sun nasıl olurda bu duruma düşersin konsol piyasasında çok uğraştınız sanırım.Pc, yazılım ve donanım uzmanısın neredeyse pc nin tekelisin.Exc lerini neden pc ye çikardin amacın neydi? Bırak pc tarafından parayı zaten kat kat kazanıyorsun.Konsolda çok exc oyunları varmış gibi davranıyorsun ki pc ye de oyunlarını paylaşıma sundun.Ufak fikirlerin ve bu fikirlerden elde edeceğin kazançların peşinden koşmak bu firmaya yakışmaz.Koskoca firmanın CEO su bunları bilmiyor mu diyeceksiniz ki bence yaptıklarının hatalarının farkına varırlar diyordum ama nafile.Yeni konsolun tanıtımında exc leri birbiri ardına göstererek resmen show yapar diye beklerken hatalarından ders almadıklarını görmüş olduk.Bu da benden bir tavsiye pazarlama stratejiniz sınıfta kaldı.Tekel olmanızın arkasına sığındınız tahminim bu yönde.Exc yapacak firmaların çoğunu kapattınız, projeleri iptal ettiniz ya da çalışma koşullarını baskı altında Exc yaptırdınız ki fazla başarılı Exc oyunları pek olmadı.Tavsiyem Microsoft stüdyolarında birden çok farklı kategoride Exc oyun çıkarmak ya da onu da mı yapamıyorsunuz(bu mümkün değil ne maddi ne de bilgi tecrübede yetenek yetersizliği olamaz)Ülkenizdeki oyun yapım şirketleriyle ayri ayri Exc oyun çıkarmasına karşılık sözleşme yapın şirketlerle, oyunlardan kazandıklarının belli bir payı Exc yapan şirketlere pay verin hem siz kazanın hem de kendiniz .Pc yi unutun sonuçta konsol bu .Pc sizin tekelinizde neyin derdindesiniz.Bu şekilde hem konsol rekabeti hem de rakiplerden daha farklı projelerde oyunların çıkmasını sağlar.Böylece fiyatlarda düşüş gerçekleşir oyuncularda bunlardan yararlanır.Bu yazdıklarım Ne Konsol fanatiği ne de Pc yi küçük düşürmeye yönelik bir içerik değildir.Aksine sektöre yararlı bir değerlendirme-tavsiye nitelikli bir eleştiride bulundum.Herkese iyi oyunlar

Ellerinde patlayacak scorpio özellikle turkiye ve avrupada

Bizim ulkede ps4 ardından nintendo geliyor. 3. Bile değildir one

• 
Sayfa: önceki 23822383238423852386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.