Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2293. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22912292229322942295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• mvlt42 kullanıcısına yanıt
    109 liralik olandan 2 tane almistim gondermediler gecen hafta, bu hafta 1 tane aldim belki adet yuzunden gondermemislerdir diye. Onu da iptal ettiler. Saniyorum su an ellerinde yok 109 liralik uyelikten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

quote:

Arkadaşlar geçtiğimiz kasımda xbox one satmıştım şimdi çok uygun fiyata (475tl) bulunca aldım geri live hesabım vardı beleş oyunarı hep eklemeye çalıştım.

Çocuk bana forza 6 keyi verdi eğer elinde başka oyun keyi olan varsa taas yapabilirim. Bunun dışında.3-5 yada.10 dolarlık xbox one oyun önerisi bekliyorum cdkeys sitesi gibi sitelerden

Edit: arkadaşlar xbox one mağzayadan üyeliklere geldiğimde maalesef beni aa ekrana arıyor nedeni nedir acaba.

hayırlı olsun. bim lerde şehir şehir farklı olmak üzere, ortalama 300 liradan aslında kampanya vardı millet saldırıyordu. oradan 2-5 tane alanlardan birinden belki biraz daha hesaplı alabilirdin.

ama 400 küsür liraya konsol , her türlü güzel. hayırlı olsun.

Xbox one aldım ben xbox 360 almam için bir espirisi yok

Hayirli olsun Sizin psn adiniz ne? ekleyim.Ps 4 proda oynuyorum artik,xbox one odanin kosesinde uvey evlat muamelesi goruyor benden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

quote:

Arkadaşlar geçtiğimiz kasımda xbox one satmıştım şimdi çok uygun fiyata (475tl) bulunca aldım geri live hesabım vardı beleş oyunarı hep eklemeye çalıştım.

Çocuk bana forza 6 keyi verdi eğer elinde başka oyun keyi olan varsa taas yapabilirim. Bunun dışında.3-5 yada.10 dolarlık xbox one oyun önerisi bekliyorum cdkeys sitesi gibi sitelerden

Edit: arkadaşlar xbox one mağzayadan üyeliklere geldiğimde maalesef beni aa ekrana arıyor nedeni nedir acaba.

hayırlı olsun. bim lerde şehir şehir farklı olmak üzere, ortalama 300 liradan aslında kampanya vardı millet saldırıyordu. oradan 2-5 tane alanlardan birinden belki biraz daha hesaplı alabilirdin.

ama 400 küsür liraya konsol , her türlü güzel. hayırlı olsun.

Xbox one aldım ben xbox 360 almam için bir espirisi yok

Hayirli olsun Sizin psn adiniz ne? ekleyim.Ps 4 proda oynuyorum artik,xbox one odanin kosesinde uvey evlat muamelesi goruyor benden

Bluefox557 psn kullanıcı ismim.

• xbox live gold üyeliği aldığım **** sitesindeki kod çalışmıyor. Müşteri hizmetleride yok sorun sizde bizimle ilgili problem yok diyor. Saçma bir site arkadaşlar gidin en temizi bilindik yerlerden alın. 20 lira fazla olsun sağlam olsun temiz olsun ürünün arkasında dursunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylak52

xbox live gold üyeliği aldığım **** sitesindeki kod çalışmıyor. Müşteri hizmetleride yok sorun sizde bizimle ilgili problem yok diyor. Saçma bir site arkadaşlar gidin en temizi bilindik yerlerden alın. 20 lira fazla olsun sağlam olsun temiz olsun ürünün arkasında dursunlar

Nerden aldin soyle de bilelim **** sitesi hangi site?

• Yazdım fakat Admin gizlemiş durma play

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylak52

xbox live gold üyeliği aldığım **** sitesindeki kod çalışmıyor. Müşteri hizmetleride yok sorun sizde bizimle ilgili problem yok diyor. Saçma bir site arkadaşlar gidin en temizi bilindik yerlerden alın. 20 lira fazla olsun sağlam olsun temiz olsun ürünün arkasında dursunlar

Kredi kartı ile aldıysan paranı geri çektir hocam

• Biraz kem küm desen üstüne para verebilirmiş:) şaka bir yana gerçektende çok güzel fiyat. Güle güle oyna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 19 Şubat 2017; 16:53:41 >
  • Arkadaşlar merhaba bende bugun araniza katildim. Aslinda cok eski psx'ciyim yas 31. Daha once 2010gibi bi xbox360 deneyimim oldu 1yil kadar cunku korsan oyun oynanabiliyodu. Sonra ps3 kirilinca xboxtaki tum oyunlar hemde sony exculisivleri var diye 360i satmistim.

Suan aradan 6 yil gecti evlendim ps4 pro salonda(lg 55UH770 tv ile:) duruyo ve haliyle tum oyunlar orjinal ki artik bu noktadan sonra ps4 kirilsada kullanmam bi ton orjinal oyun var hesapta.

İnsan evli olunca salonda pek oyun oynayasi gelmiyo bende ayri odam var orda pc den oyun oynuyorum genelde. Sonye ozel oyunlari salonda.

Neyse rumblapadim gumleyince gecende gamepad alayim dedim xboxone controler baktim 250lira falan. Sonra vatanda 899a konsolun kendi kulaklik seti ve gearsofwar ultimate ile beraber gordum.

250bi gamepade vericeğime konsolun kendi yaninda oyun falan ve sifir faturali urun bana mantikli geldi 900lira. Hem konsol kirilirsa ps4proyu kiramayacagimdan bunu kirar bunda denerim yeni oyunlari diye dusundum. Cunku ps4te orjinal oyun almak surekli belimi bukuyo artik.

Neyse 6yildir xboxtan uzak oldugum icin bilgili arkadaşlara birkaç sorum var.

1- yeni konsolda yarim aylik gold uyelik varmi hala xbox live icin.

2- tr magazasi varmi eskiden yoktu. Varsa usa uyeligimi tr uyeligimi daha avantajli

3-aylik bedava oyunlar tum bolge magazalarinda aynimi

4-bir account ban yediginde tum konsol ve hesaplar banlaniyomu

5- henuz kirilmadigi icin oyunlari merden temin ediyosunuz en ucuz nerde hangi bolgede

6- bunun kolunu pc de kullanmak icin kablo yetiyomu wireless kullanmayacam.

7- buna aldigim orjinal oyunu pcde windows 10dada kullanabiliyomuyuz forza mesela

8- eski oyunlardan red deadi falan oynamak istiyorum bunda bi engel varmi

Cevaplayan arkadşlara tesekkur ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exseri -- 19 Şubat 2017; 18:33:10 >

• x box müş hiz ara kod aldım çalışmıyor diyin size yenisini yolluyorlar
  • Arkadaşlar yokmu ilgilenecek biri
  • 1- yeni konsolda yarim aylik gold uyelik varmi hala xbox live icin. ---- evet kod olarak bulabilirsin G2A GG N11 gibi sitelerde

2- tr magazasi varmi eskiden yoktu. Varsa usa uyeligimi tr uyeligimi daha avantajli --- tr mağazası var bölge kodu yok. bizim hesapların ülkesi sürekli değişiyor aldığın ülkeye göre :)) ama daha kapsamlı hesabın bölge değişimi var mı bilmiyorum. yalnız şöyle bir sorun var. mesela abd hesabı tr de açınca hesabın çalındığını düşünüp ban yiyebiliyomuş. xbox müşteri temsilcisi söylemişti. benim bir hesabım böyle gitti..tabi benim olayımda şifreleri peş peşe yanlış girmem etkili olmuştu :))

3-aylik bedava oyunlar tum bolge magazalarinda aynimi - evet aynıdır

4-bir account ban yediginde tum konsol ve hesaplar banlaniyomu - account yediğinde konsola ban yemez.

5- henuz kirilmadigi icin oyunlari merden temin ediyosunuz en ucuz nerde hangi bolgede - singapur genelde vpn olsa idi hindistan ve yeni olarak çin :)

6- bunun kolunu pc de kullanmak icin kablo yetiyomu wireless kullanmayacam. yeter

7- buna aldigim orjinal oyunu pcde windows 10dada kullanabiliyomuyuz forza mesela - evet play anywhere her

8- eski oyunlardan red deadi falan oynamak istiyorum bunda bi engel varmi - evet geriye uyumluluk oyunlarını oynayabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rodinb -- 20 Şubat 2017; 16:30:50 >

• 3 aylık live goldum var saçma sapan sitelerle uğraşmayın. :) 60 tl. sizinde işiniz görülsün benim de :)
  • rodinb kullanıcısına yanıt
    cevaplar için teşekkürler dostum
  • Scorpio 1080p çalıştıracak mı ? Kesin bir bilgi var mı ? Sadece 4k olacak denmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: neczer

Scorpio 1080p çalıştıracak mı ? Kesin bir bilgi var mı ? Sadece 4k olacak denmişti.

Sadece 4k olur mu ya nereleri takip ediyorsunuz siz, hem 1080p hem 4k.hem de ps pro gibi cakma 4k (upscale yukseltme yapiyor ps pro cogu oyunda, tabi resogun gibi arcade indie oyunlari saymazsak;))).

6 tf gucu var makinenin 4k ekrani olan 4kda oynayacak, 1080p tvsi olan 1080pde tas gibi oynayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

quote:

Scorpio 1080p çalıştıracak mı ? Kesin bir bilgi var mı ? Sadece 4k olacak denmişti.

Sadece 4k olur mu ya nereleri takip ediyorsunuz siz, hem 1080p hem 4k.hem de ps pro gibi cakma 4k (upscale yukseltme yapiyor ps pro cogu oyunda, tabi resogun gibi arcade indie oyunlari saymazsak;))).

6 tf gucu var makinenin 4k ekrani olan 4kda oynayacak, 1080p tvsi olan 1080pde tas gibi oynayacak

scorpio da native 4k oynatamicak.Anca minecraft,fifada vs native 4k olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

quote:

scorpio da native 4k oynatamicak.Anca minecraft,fifada vs native 4k olur.

Tamam.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 22912292229322942295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.