Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2284. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22822283228422852286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rainbow six siege in son guncellemesinden sonra pingim cok yuksek olmaya basladi.Ayni sorunu yasayan var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ellie_Williams -- 31 Ocak 2017; 0:39:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Arkadaşlar almayan kalmasın. 1.89 dolara Assassin's Creed Unity... Bu fiyata almayanı döverler

http://www.cdkeys.com/xbox-live/games/assassin-s-creed-unity-xbox-one

Bölge olarak amerikayi gösteriyor trde sıkıntı olmaz dimi ?

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Alacak varsa kardes olunur

• quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

arama cubuguna "you" yaz,oradan uygulamalara gir(eger aplikasyonlar TR bölgesinde cikmazsa hemen USA bölgesine gir)

Media Center gold versiyonu : 25 usd dan suan bedava oldu

ya da

Media Player ultra versiyonu : 25 usd dan o da bedava oldu

hemen indir ve iyi günlerde kullan

Merhabalar.

Biraz önce US marketten baktığım zaman Media Center GOLD, 8 saatliğine 5.99$ olarak görünüyor. Sanırım ücretsiz satışı kaldırmışlar. Bir tane de Media Center FREE var ama sanırım o da çok kısıtlı bir program. Bilginiz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

Rainbow six siege in son guncellemesinden sonra pingim cok yuksek olmaya basladi.Ayni sorunu yasayan var mi?

Bende de çok lag var bu aralar. 100 den asagı inmiyor
  • Eric Cartman. kullanıcısına yanıt
    Evet malesef Free versiyonlar kısıtlı. ben daha önceden ikisininde free versiyonlarını indirmiştim daha sonra xbox a mesaj geldi "hemen ücretsiz Gold ve ultra ya yükselt" diye, ben böyle sahip oldum full sürümlere. bence sende indir bekle sonra tekrardan ücretsiz verebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasgok -- 31 Ocak 2017; 14:13:36 >
  • Wildlands davetiyesi gelipte kullanmayacak olan varsa alabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.
  • BorgaXxX kullanıcısına yanıt
    Betaya katılım ücretsiz.

• Arkadaşlar herkese merhabalar, xbox hakkında bir kaç sorum olacak yanıtlarsanız ilk defa konsol almayı düşünen bir kardeşinize yardımcı olmuş olacaksınız.

Öncelikle bu zamana kadar hiç konsol sahibi olmadım, yıllardır düşük-orta sınıf pc'ler ile (oyun pc'si değil) eski yeni oyunlar oynamaya çalıştım. Son zamanlarda gerek boş zamanımın çok olmasından gerek artık oyun oynama isteğimin artmasından pc toplamaya niyetlendim. Ama doların seviyesi ortada, ve 3000 tl gibi rakamlardan aşağı da adam gibi sistem toplanılmıyor şuan. Bahsettiğim rakamlara tekabül eden donanımlarda öyle ahım şahım değil gtx 960 ve i5 ikilisi. Tamam belki güncel ve eski oyunları oynarım ama en fazla 2 sene sonra tıkanmaya başlar sanırım. Ve hiç konsol tecrübem yok bu duyguyu da yaşamak istiyorum birazda. Oynadığım ve sevdiğim oyun tarzlarıda fps türleri ve gta oyun tarzları. Araba yarışları ve futbol oyunlarıyla pek aram yok ama olurda kısmet olursa belki eski fifa anılarımı tekrar hatırlamak için koleksiyonuma ekleyebilirim. Ve multiplayer benim için olmazsa olmaz. Yani bir oyun alıp 3-4 kez senaryoyu bitiren tiplerden değilim. Özellikle call of duty serisinin multiplayer serverları tadında oyunları çok seviyorum.

Konsol donanımlarından ve işleyişlerden neredeyse hiç haberim yok ama gerek uygun fiyatları gözüme çarpmasından gerekse hevesimin olmasından denemek istiyorum. Evde full hd bir tv var. Ekran kaç inç bilmiyorum teknik detaylarınıda bilmiyorum. Şimdi sizlere bir kaç sorum olacak.

1) Farkındayım burası xbox forumu ama dediğim gibi hiç bir bilgim yok. Neden xbox ? Artıları ve eksilerini bu konu hakkında yeni yeni bilgi sahibi olmak isteyen birisine anlatır gibi anlatırsanız sevinirim.

2) Xbox'ta karar kıldım diyelim. Ben gelecek konsolu almak istiyorum yani scorpio'yu full hd tv'de nasıl bir doyuma ulaştırır ? Ya da gereklimidir ? Önerdiğiniz konsol modeli hangisi ?

3) Benim için belki de en kritik soru bu. Oyunlar.. Exc oyunlar vs hiç oynamadım ama sony'nin bu oyunları daha yaygın olarak görüyorum. Bunuda 1-2 günlük forum ve internet ortamında ki araştırmalarım neticesinde elde ettim. Firmaların kendi oyunları var biliyorum. Ama 3.parti geliştiriciler tarafında oyun çeşitliliği açısından xbox ne durumda? Yani sayı olarak, Türkiye'den oyunlara erişim olarak? Ödeme ve kart konularında sıkıntım yok. Beğendiğim oyunu sanal yada fiziksel ortamlardan temin edebilirim. Ama mesela media markt'a gittiğimde ps kategorisinde xbox kategorsinden çok oyun olduğunu görürsem bu beni üzer. Böyle bir durum var mı bunu merak ediyorum ?

4) Multiplayer ortamlar. Benim iki platformda da henüz ne hesabım ne de arkadaş ortamım var. Yakın arkadaşlarımda da konsol namına hiç bir şey yok hepsi hardcore pc oyuncuları. Sıkıntı ya da multiplayer oynamak istediğim oyunlarda yanlızlık çekermiyim ? Örneğin call of duty serilerinin oldum olası co-op yani special ops (2 kişi ile dalga dalga düşmanlara karşı oynamak) bayılıyorum. xbox seçersem çevrimiçi oyuncu konusunda ne tür sıkıntılarla karşılaşırım ? Çünkü ülkemizde sanırım daha çok ps kitlesi var.

5) Teknik servis, satış sonrası parça-ekipman tedarik durumları nasıldır. Kol bozulduğunda örneğin bulunması fiyatları falan ne durumdadır?

6) Genel olarak xbox alırsam pişman olurmuyum ? Multimedia özelliklerinden vs

Şimdiden yanıtlarınız için çok teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.M.G

Arkadaşlar herkese merhabalar, xbox hakkında bir kaç sorum olacak yanıtlarsanız ilk defa konsol almayı düşünen bir kardeşinize yardımcı olmuş olacaksınız.

Öncelikle bu zamana kadar hiç konsol sahibi olmadım, yıllardır düşük-orta sınıf pc'ler ile (oyun pc'si değil) eski yeni oyunlar oynamaya çalıştım. Son zamanlarda gerek boş zamanımın çok olmasından gerek artık oyun oynama isteğimin artmasından pc toplamaya niyetlendim. Ama doların seviyesi ortada, ve 3000 tl gibi rakamlardan aşağı da adam gibi sistem toplanılmıyor şuan. Bahsettiğim rakamlara tekabül eden donanımlarda öyle ahım şahım değil gtx 960 ve i5 ikilisi. Tamam belki güncel ve eski oyunları oynarım ama en fazla 2 sene sonra tıkanmaya başlar sanırım. Ve hiç konsol tecrübem yok bu duyguyu da yaşamak istiyorum birazda. Oynadığım ve sevdiğim oyun tarzlarıda fps türleri ve gta oyun tarzları. Araba yarışları ve futbol oyunlarıyla pek aram yok ama olurda kısmet olursa belki eski fifa anılarımı tekrar hatırlamak için koleksiyonuma ekleyebilirim. Ve multiplayer benim için olmazsa olmaz. Yani bir oyun alıp 3-4 kez senaryoyu bitiren tiplerden değilim. Özellikle call of duty serisinin multiplayer serverları tadında oyunları çok seviyorum.

Konsol donanımlarından ve işleyişlerden neredeyse hiç haberim yok ama gerek uygun fiyatları gözüme çarpmasından gerekse hevesimin olmasından denemek istiyorum. Evde full hd bir tv var. Ekran kaç inç bilmiyorum teknik detaylarınıda bilmiyorum. Şimdi sizlere bir kaç sorum olacak.

1) Farkındayım burası xbox forumu ama dediğim gibi hiç bir bilgim yok. Neden xbox ? Artıları ve eksilerini bu konu hakkında yeni yeni bilgi sahibi olmak isteyen birisine anlatır gibi anlatırsanız sevinirim.

2) Xbox'ta karar kıldım diyelim. Ben gelecek konsolu almak istiyorum yani scorpio'yu full hd tv'de nasıl bir doyuma ulaştırır ? Ya da gereklimidir ? Önerdiğiniz konsol modeli hangisi ?

3) Benim için belki de en kritik soru bu. Oyunlar.. Exc oyunlar vs hiç oynamadım ama sony'nin bu oyunları daha yaygın olarak görüyorum. Bunuda 1-2 günlük forum ve internet ortamında ki araştırmalarım neticesinde elde ettim. Firmaların kendi oyunları var biliyorum. Ama 3.parti geliştiriciler tarafında oyun çeşitliliği açısından xbox ne durumda? Yani sayı olarak, Türkiye'den oyunlara erişim olarak? Ödeme ve kart konularında sıkıntım yok. Beğendiğim oyunu sanal yada fiziksel ortamlardan temin edebilirim. Ama mesela media markt'a gittiğimde ps kategorisinde xbox kategorsinden çok oyun olduğunu görürsem bu beni üzer. Böyle bir durum var mı bunu merak ediyorum ?

4) Multiplayer ortamlar. Benim iki platformda da henüz ne hesabım ne de arkadaş ortamım var. Yakın arkadaşlarımda da konsol namına hiç bir şey yok hepsi hardcore pc oyuncuları. Sıkıntı ya da multiplayer oynamak istediğim oyunlarda yanlızlık çekermiyim ? Örneğin call of duty serilerinin oldum olası co-op yani special ops (2 kişi ile dalga dalga düşmanlara karşı oynamak) bayılıyorum. xbox seçersem çevrimiçi oyuncu konusunda ne tür sıkıntılarla karşılaşırım ? Çünkü ülkemizde sanırım daha çok ps kitlesi var.

5) Teknik servis, satış sonrası parça-ekipman tedarik durumları nasıldır. Kol bozulduğunda örneğin bulunması fiyatları falan ne durumdadır?

Yardımcı olabilecek kimse yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Loras Tyrell

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Arkadaşlar almayan kalmasın. 1.89 dolara Assassin's Creed Unity... Bu fiyata almayanı döverler

http://www.cdkeys.com/xbox-live/games/assassin-s-creed-unity-xbox-one

Bölge olarak amerikayi gösteriyor trde sıkıntı olmaz dimi ?

Cevaplar mısınız? Oyunu alsam trde degisiklik yapmadan kullanabilirim yani ?

• selam xbox one s ile birkaç sorum olacaktı bilgili arkdaşlardan yardım bekliyorum

usb den film oynatıyormu dts ses desteği varmı youtubeden video kalitesi seçilebiliyomu
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.M.G

Arkadaşlar herkese merhabalar, xbox hakkında bir kaç sorum olacak yanıtlarsanız ilk defa konsol almayı düşünen bir kardeşinize yardımcı olmuş olacaksınız.

pm olarak cevaplandı :) yardıma ihtiyacı olan fikri sabit olmiyan arkadaslara yardimci olabilirim :)

• awedon9 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam :)

• https://forum.donanimhaber.com/seagate-xbox-game-drive-4tb--123705415#123705415

seagate game drive ı satıyorum arkadaşlar. 4TB kutusu açılmamıştır. ben yazdım fiyat ama teklif te edebilirsiniz.
  • 3-6 şubat arası olan Beta kapalı beta değil mi hocam ? Kayıt alıp sadece mail alanlar oyunu indirmeye başlamıyor mu ?
  • Ghost Recon Wildlands Beta Key = 46JXW-K9H9H-HK7J9-KMW7K-6W4HZ

Kendi kullandığım üyeliğe gelen davetiyelerden 1 tanesi duruyor. Ubiplay Nickini veren 1 kişiye yollayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BorgaXxX -- 2 Şubat 2017; 12:1:52 >
  • 369W2-QQY4K-QRG4R-HCK3Q-MVT3Z

benden de bir tane alan bildirsin kimse uğraşmasın...oynayanlar yorumda yapsın xboxımız olursa alırız belki oyunu :))))
  • Arkadaşlar Xbox hesabı ile hotmail hesabını ayırabiliyor muyuz? Xbox hesabını, oyunları satmak istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 22822283228422852286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.