Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CSHBILAL Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
54.106
Cevap
275
Favori
1.417.132
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★
Giriş
      933 Mesaj
      09 Aralık 2016 02:03:57

4K olabilir ama 4K/60fps olacağını düşünmüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      KalemKolik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4375 Mesaj
      09 Aralık 2016 11:34:23

GTX 1070 ayarında bir ekran kartı donanımından bahsediliyor. Eğer öyleyse bence olabilir. Çünkü konsoldaki donanımın bütün gücü kullanılır oyun programlanırken. Umarım beklemeye değer bir konsol olur çünkü Playstation Pro pek içime sinmedi benim.
      |
      |
      KalemKolik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      11 Mesaj
      09 Aralık 2016 14:23:35
      Herkese merhaba
      Xbox1 ailesine yeni katıldım arkadaşlar ve tabiki de foruma. Sizlere bir sorum olacak
      1- Ea Access aldım denemek için 1 aylık. Şimdi 1 ay boyunca cüzdanda olan oyunlardan indirdiğim benim mi oluyor ve 1 ayın sonunda üyelik bitince oyuna giriş yapamıyoruz değil mi?

Ve gerçekten şanslısınız. Sebebine gelince ps4 çıktığından beri kullananlardanım ve psn de online oyunlarda her ne kadar sorun yaşamasamda storeda kart tanımlamalarında hep sorun yaşadım. Us psn aldım bu yuzden networkü zayıf. Xbox da ise cepte teb banka kartımı tanımladım anında kabul gördü. Gerçekten şanslınız bu zamana kadar boşa harcanan dolarlar :) Bedava oyunlarda cabası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhiteSoul -- 9 Aralık 2016; 14:24:7 >

GT : WhiteSoulsvsLife

• Yüzbaşı
      360 Mesaj
      09 Aralık 2016 14:41:15

1 aylık la 1 ay sürecsince o oyunları oynayabilirsiniz. ama yıllığı 65 tl eyer imkanınız varsa alın derim.
      |
      |
      WhiteSoul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      11 Mesaj
      09 Aralık 2016 15:12:40

şubatta askere gidiyorum ondan dolayı
      |
      |
      rodinb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GT : WhiteSoulsvsLife

• Yüzbaşı
      780 Mesaj
      09 Aralık 2016 15:14:25
      Kredi kartımı ve otomatik live gold yenilemeyi nasıl kaldırabilirim arkadaşlar?
    • Yüzbaşı
      360 Mesaj
      09 Aralık 2016 15:21:26

hesabınızdan aboneliklere gelin otomatik yenilemeyi kaldırın deyin....ya da 0212 375 52 32 arayın

hayırlı olsun :)
      |
      |
      Bahsedilenler: LittleThings kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör WhiteSoul

• Binbaşı
      1086 Mesaj
      09 Aralık 2016 15:26:28
      quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

GTX 1070 ayarında bir ekran kartı donanımından bahsediliyor. Eğer öyleyse bence olabilir. Çünkü konsoldaki donanımın bütün gücü kullanılır oyun programlanırken. Umarım beklemeye değer bir konsol olur çünkü Playstation Pro pek içime sinmedi benim.

Nerde Gtx 1070 ekran kartı donanımından bahsediliyor hocam?RX 480 ayarında bir gpu ile gelecek scorpio.Rx 480 5.8 tflops,scorpio 6 tflops.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4375 Mesaj
      10 Aralık 2016 15:31:21

Trustedreviews sitesinde okumustum. Tabi GTX1070 6.5Tflops gucunde ama konsola özel kullanılacağını da düşünürsek hemen hemen eşit olur diye düşünüyorum. Sitede ayrıca 4K 60Hz olabilir deniyor. Tabi bunlar şimdilik spekülasyondan ibaret. İleriki zamanlarda daha tutarlı bilgiler gelir. Tek istediğim gerçekten de güçlü bir donanımla gelsin ki yapımcıların elini kolunu bağlamasın ve kaliteli yapımlar çıksın ortaya.

http://www.trustedreviews.com/news/xbox-scorpio-release-date-specs-news-rumours-4k-vr
      |
      |
      braVe112 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1086 Mesaj
      10 Aralık 2016 16:13:48

Nvidia kartlardaki tflops değerleri ile amd tflops değerleri performansları doğru orantılı değil,amd kartlarla kıyaslamak lazım,6 tflops'a en yakın kart ise 5.8 tflops ile rx480.Rx 480 ultra ayarlarda native 4K çalıştıramıyot ama yine de Scorpio ile Pc'deki Medium-High ayarlarda denk gelen 4K native AAA oyunlar(Gears of war,Halo vs) çalıştırabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Salvatuon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      12 Not
      10 Aralık 2016 18:09:01

4K için 60fps diyen yok ki 30fps garanti... gpuyu küçümseme...
      |
      |
      Eagle Claw kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

התמודדות עם מותו של לך לרדוף לי כנפיים ...
      ıɯzɐ ʞnɹɐןןɐɹı çöd oןɐu ɟoɹnɯɐ pɥ pǝuıɹ˙˙˙
      pou,ʇ qnʎ ɐddןǝ, ıuʇǝן, ıdɥouǝ˙˙˙
    • Yüzbaşı
      933 Mesaj
      10 Aralık 2016 18:20:50

Konsollara pek güvenemiyorum. Söylenen şeyler olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      tutankenshta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1174 Mesaj
      11 Aralık 2016 18:21:18
      onu bunu boşverinde ps4 te dehşet indirimler var bu aralar bf1'i 119, Uncharted 4'ü 74'e verdi adamlar.
      x1'da bu benzer dip fiyatlar görmemiştim. inşallah yılbaşı indirimlerinde sağlam bi cevap verir x1.

bütün ülke tv8 kafasında...
    • Yarbay
      2007 Mesaj
      11 Aralık 2016 22:44:52
      Merhaba, live gold 12 ay üyelik en ucuz nereden alırım? Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
    • Binbaşı
      1431 Mesaj
      11 Aralık 2016 22:55:20
      quote:

Orijinalden alıntı: yayengec

onu bunu boşverinde ps4 te dehşet indirimler var bu aralar bf1'i 119, Uncharted 4'ü 74'e verdi adamlar.
      x1'da bu benzer dip fiyatlar görmemiştim. inşallah yılbaşı indirimlerinde sağlam bi cevap verir x1.

Live'da TR için baz oyun fiyatları oldukça yüksek olduğundan ve bölgesel indirim gelmediğinden Black Friday'den en fazla biraz daha indirim olacaktır o kadar.

|
      |

• Teğmen
      119 Mesaj
      12 Aralık 2016 15:34:32
      merhaba, arkadaşlar BİM'e Xbox 360 500 GB (forza 2 oyunda dahil) konsol geliyormuş, fiyatı 499 tl. 2 oğlum var, büyüğü 10 küçüğü 5 yaşında,Şu an için öyle yüksek meblağlar vermek istemiyorum. 2-3 sene idare etsin, çocuklar oyunlara daha hakim olsun son model bir konsol alırım diye düşünüyorum. Bu bağlamda size bir kaç sorum olacak. BİM'deki konsol kırılıp oyun yüklenebiliyormu? 500 tl uygun bir fiyat mı sıfır xbox 360 için? Başka bir tavsiyeniz olur mu? Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için

2011 Astra Enjoy Plus 1.4 140 HP AS
    • Yüzbaşı
      360 Mesaj
      12 Aralık 2016 16:34:52
      quote:

Orijinalden alıntı: iserhattan

merhaba, arkadaşlar BİM'e Xbox 360 500 GB (forza 2 oyunda dahil) konsol geliyormuş, fiyatı 499 tl. 2 oğlum var, büyüğü 10 küçüğü 5 yaşında,Şu an için öyle yüksek meblağlar vermek istemiyorum. 2-3 sene idare etsin, çocuklar oyunlara daha hakim olsun son model bir konsol alırım diye düşünüyorum. Bu bağlamda size bir kaç sorum olacak. BİM'deki konsol kırılıp oyun yüklenebiliyormu? 500 tl uygun bir fiyat mı sıfır xbox 360 için? Başka bir tavsiyeniz olur mu? Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için

sanırım son çıkan modellerden biri kırılamıyordu ama hangisi hatırlamıyorum. tam o yaşlarda çocuğu olan biri olarak :)) bence ikinci el hazır kırılmış kinectli bir cihaz alırım sizin yerinize olsam. 360 fiyatlarını tam olarak şu anda bilmiyorum ama ben 1 sen önce 1 tb hard disk + kinectle 700 e satmıştım.
      |
      |

• Binbaşı
      1919 Mesaj
      12 Aralık 2016 16:35:43

Şimdi hocam, piyasada 2. el xbox one konsolu 550, 600, 650 TL. gibi fiyatlara bulunabildiği düşünülürse; sıfır 360 almaktansa 2. seçenek daha cazip görünüyor.
      |
      |
      iserhattan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3404 Mesaj
      12 Aralık 2016 21:35:27

Bim e gelen model kırılmaz.
      Bu saatten sonra kırılmayan x360 alınmaz.
      Aynı paraya Xone bulunur ikinci elde, orjinal oyuna para verilecekse onun oyunlarına verilir.
      Ama sizin çocuklar ufak. Allah bağışlasın bu arada.
      Jtag lı x360 sizin ufaklıklara en uygun cihaz. Hatta kinect ile tadından yenmez x360 çocuklar için.
      Aklınıza takılan birşey olursa pm atarsınız yardımcı olmaya çalışırım.
      |
      |
      iserhattan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      119 Mesaj
      12 Aralık 2016 22:40:16
      Cevaplariniz ve hayır dualarınız için teşekkür ederim. Ben biraz daha düşüneyim

|
      |

2011 Astra Enjoy Plus 1.4 140 HP AS
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
web tasarım
Paykasa
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.