Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2254. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22522253225422552256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

En uygun 12 aylık live üyelik nereden alabiliriz ? bilgisi olan varmı ?
  • ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    Cdkeys.comda 40dolar.p1 p2 ile 60-65e gelir adam basi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasım ayı oyunları bellimi gold live'de ? Crew'i verdiklerinden beri düzgün oyun vermediler bir daha @😡

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • I am paris kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsollari dvi'ye baglayabilir miyiz bi araci ile ? Birde ucuz bi 1ms input lagi az full hd monitor onerebilcek var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

Cdkeys.comda 40dolar.p1 p2 ile 60-65e gelir adam basi

Hocam o tür yerlere güvenmiyorum resmi satış kanallarından olupta başka ülkeden alabileceğimiz bir yer varmı ?

Bu arada bende 1+1 aylık gold kodu var ama hata veriyor.müşteri hizmetlerinden telefon bekledim ama aramadılar

Çözümü bilen varmı ?
  • Arkadaşlar Black Friday'de ucuza Gold almayla ilgili lütfen biri beni bilgilendirebilir mi?

• State of decay 22 tl arkadşlar türünü seven kaçırmasın.

• Arkadaşlar Xbox a kutulu olarak taktığım tüm oyunları cihaz interneti kullanarak yüklüyor bunun bir yöntemi yok mudur?
    Örneğin dün Halo 5 i taktım diski yüklemeye başladı fakat 90 GB civarı internetimden yükleme yapıyor.
    Eskiden diski yükle dediğimiz zaman direk data gibi atardı. Yanlış bir ayarım mı var yoksa kutulu oyunda olsa bu şekilde online mı indiriyor?
  • tidus kullanıcısına yanıt
    Konsolu nete bağlama offline olarak hdd'e kursun sonra neti bağla ve güncellemeleri yapsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler cevap için.

2 aydır boşuna AKN bitiyor :(
  • ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    Sanal kartla al, sıkıntı olmaz, 2 senedir oradan alıyorum ben.
  • tidus kullanıcısına yanıt
    Daha önce sordaydın soylerdık dostum(:

• quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

Sanal kartla al, sıkıntı olmaz, 2 senedir oradan alıyorum ben.

Karttan yana korkmuyorum hocam , üyelik alırız kod sıkıntılı çıkar birde konsolu banlarlar ona korkuyorum
  • xbox 360 ta pes 16 49 tl. arkadaşla alıp online oynayalım diyoruz karşılıklı. 16 online oynanabiliyor mu acaba halen bilginiz var mı?
  • Hiç kasayı açmadan fan temizleyen oldu mu? Temizlenme vakti geldi sanırım sesi gür çıkmaya başladı aletin, süpürgeyle filan çekme şansımız var mı ya da kendi bulduğunuz yöntemde olur yeterki şu uğultuyu kesebileyim inanılmaz rahatsız ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xientina -- 27 Ekim 2016; 0:44:28 >
  • Az önce bedavaya Borderlands The Handsome Collectionu aldım uyanık arkadaşlara duyurulur

Edit: Umarım haftasonluk deneme sürümü değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xientina -- 27 Ekim 2016; 4:42:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xientina

Az önce bedavaya Borderlands The Handsome Collectionu aldım uyanık arkadaşlara duyurulur

Arkadaşım sana çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için, bende biraz önce ücretsiz satın aldım. Deneme sürümü değil tam sürüm. İlk başta fiyatı gösteriyordu sonra alttaki dosyalara bakınca "satın alındı" ibaresi gözüküyordu, bende 2 dosyayı ayrı ayrı indirdim. İnşallah bir hata değildir bu ve 2K geri almaz oyunu. Çok süper oldu yaa!

Edit:markette 2 adet borderlands the handsom collection var. Biri 60€ dan 30€ ya düşmüş, öbürü bedava. İlginç!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasgok -- 27 Ekim 2016; 8:41:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

quote:

Orijinalden alıntı: Xientina

Az önce bedavaya Borderlands The Handsome Collectionu aldım uyanık arkadaşlara duyurulur

Arkadaşım sana çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için, bende biraz önce ücretsiz satın aldım. Deneme sürümü değil tam sürüm. İlk başta fiyatı gösteriyordu sonra alttaki dosyalara bakınca "satın alındı" ibaresi gözüküyordu, bende 2 dosyayı ayrı ayrı indirdim. İnşallah bir hata değildir bu ve 2K geri almaz oyunu. Çok süper oldu yaa!

Edit:markette 2 adet borderlands the handsom collection var. Biri 60€ dan 30€ ya düşmüş, öbürü bedava. İlginç!

Reddit'de haftasonu ücretsiz gibi yazılmış. Her halükarda benim ilgimi çekmiyor ama bilgilendireyim istedim.

• S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Haftasonu için deniyor fakat Gold üyesi olmayanlarda oyunu satın alabilmişler yani bu lisansın tam olarak ne olduğu belli değil. En iyi ihtimal bunu aldığımızla kalmamız ya da 10 dolar gift card olur
  • 
Sayfa: önceki 22522253225422552256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.