Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2171. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21692170217121722173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nat turu acık yaptım kablolı kablosuz denedım sonuc alamadım resmen oyunda onlıne mod gitti ya
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    artık ole yapıcam oda olmazsa xboxla vedalascam:(
  • en son konsolu bı kapatım acıp bi daha denım dedım oldu valla 5 sn de rakıp buluyo tskler arkadaslar demekkı nat ile alakalı bı durrmmus
  • smtsmt1903 S kullanıcısına yanıt
    Öyle şeyler hep internetle alakalı olur. Yukarıd dediğim sorunu format bile çözmemişti. Ne uğraşmıştım ya format at yeniden yükle vs vs vay be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam zaten , bu ulke kisitlamasi basli basina sacmalik. Tamam kisitlama mi yapacaksin ? Ozaman tum marketlerin fiyatini esitle kimse bu yola basvurmaz yanlis miyim ?
    Ne soylesek bos Ulkemiz oyuncularini dikkate almadiklarini 7-8 senedir biliyoruz . Daha yakin tarihe kadar live icin uk hesap aciyorduk .
    Yapacak bir sey yok

İyi oyunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: stefanel4

Hocam zaten , bu ulke kisitlamasi basli basina sacmalik. Tamam kisitlama mi yapacaksin ? Ozaman tum marketlerin fiyatini esitle kimse bu yola basvurmaz yanlis miyim ?
    Ne soylesek bos Ulkemiz oyuncularini dikkate almadiklarini 7-8 senedir biliyoruz . Daha yakin tarihe kadar live icin uk hesap aciyorduk .
    Yapacak bir sey yok

İyi oyunlar

En genel anlamda konuşursak oyun fiyatları zaten eşittir, yeni oyun 60$ dan çıkar tüm storelara... Birine 40 birine 50 dolar olarak çıkmaz yani... Özel nedenleri dışarda tutarsak, kur farkları ve ülkelerin uyguladığı vergilendirme yüzünden bi storeda ucuz diğerinde pahalı olur. Bunu eşitlemek içinde microsoftun yapacağı bişey yok. E nihayetinde ne döviz dalgalanmasını durdurabilir nede ülkelerin vergilendirme politikalarına karışabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 3 Haziran 2016; 0:34:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• xbox live ı yenilemeyi unutmayın
    iki hafta sonra 180 tl ye çıkacak ben yeniledim 100 TL ye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Ark'da türkçe seçenek var mı xbox da?
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    E3'deki gelişmeleri bekleyeceğim ben, 20'sinde mi değişiyordu fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5150 III

quote:

Hocam zaten , bu ulke kisitlamasi basli basina sacmalik. Tamam kisitlama mi yapacaksin ? Ozaman tum marketlerin fiyatini esitle kimse bu yola basvurmaz yanlis miyim ?
    Yapacak bir sey yok

İyi oyunlar

En genel anlamda konuşursak oyun fiyatları zaten eşittir, yeni oyun 60$ dan çıkar tüm storelara... Birine 40 birine 50 dolar olarak çıkmaz yani... Özel nedenleri dışarda tutarsak, kur farkları ve ülkelerin uyguladığı vergilendirme yüzünden bi storeda ucuz diğerinde pahalı olur. Bunu eşitlemek içinde microsoftun yapacağı bişey yok. E nihayetinde ne döviz dalgalanmasını durdurabilir nede ülkelerin vergilendirme politikalarına karışabilir.

hocam öyle olmuyor işte, keşke abd de 30 dolar olan oyun tr de de 30 dolar olsa ama öyle değil, problem burda zaten......

örnek:

TOM CLANCY'S THE DIVISION abd'de 59.99 dolar, tr'de 88.3 dolar tekrar yazıyorum DOLAR yani 260 tl. Arjantinde 39 dolar :D
    DARK SOULS III abd de 59.99 dolar, tr'de 70.55 dolar, rusya'da 59.88 dolar arjantinde 122 dolar (anlamadım bu oyun arjantinde neden bu kadar pahalı)
    BATMAN AK abd de 29 dolar. tr de 40 dolar...
    hele şuna bak Lego batman abd de 19 dolar tr'de 49 dolar

bu liste uzar gider...
    yani sen yap hesabının bizi nasıl ..... , (Sömürüyorlar desem daha doğru)

not : 2 tane istisna var, far cry 4 ve Metal Gear Solid V: The Phantom Pain en ucuz tr store da...

• Bu Haziran oyunları ne zaman geliyordu yav, ayın 3'ü oldu hala mağazada görünmedi :)
  • Ormanci kullanıcısına yanıt
    Görünüyor

Goat simulator ve meatboy

• oyunlar dandik olduğu için gözüne ilişmemiştir. bana öyle oluyor çünkü 2 aydır....
  • Bolgeye gore fiyatlandirma olsun steam yapiyor da ms mi yapmayacak yapmak istemiyorlar sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jim Gordon

Bolgeye gore fiyatlandirma olsun steam yapiyor da ms mi yapmayacak yapmak istemiyorlar sadece.

+1 180 tl bu ülkenin ekonomik durumuna göre çok fazla umarım microsoft bu hatadan döner ve daha az bir artışa gider

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Doların hangi olaylar karşısında nasıl tepki verdiğinihttp://tr.investing.com/currencies/usd-try-historical-data adresinden biraz araştırıp kendiniz de öğrenebilirsiniz. Doların yükselmesini sadece Mayıs-Haziran 2013 gezi olaylarına bağlamışsınız ama bu dönemde dolar aylık %2,84 artmış. Ancak 17 aralık yolsuzluklarında dolar 2 ayda %11,93 artmış. Yine Ocak-Nisan 2015 arası 4 ayda %14,47 artmış, Haziran 2015 seçimlerinden Kasım 2015 seçimlerine kadar olan 4 aylık dönemde ise %12,83 artmış. Davutoğlunun başbakanlıktan alınmasından dolayı da dolar Mayıs 2016 da %5.51 artmış. Yani demem o ki ülkede bu kadar siyasi kriz ve istikrarsızlık varken dolar her türlü artmaya devam edecektir. Dolar elbette bizim gibi 3. dünya ülkelerine karşı her zaman güçlüdür ve uzun vadede hep kazandırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: yayengec

quote:

Orijinalden alıntı: 5150 III

quote:

Yapacak bir sey yok

İyi oyunlar

hocam öyle olmuyor işte, keşke abd de 30 dolar olan oyun tr de de 30 dolar olsa ama öyle değil, problem burda zaten......

örnek:

TOM CLANCY'S THE DIVISION abd'de 59.99 dolar, tr'de 88.3 dolar tekrar yazıyorum DOLAR yani 260 tl. Arjantinde 39 dolar :D
    DARK SOULS III abd de 59.99 dolar, tr'de 70.55 dolar, rusya'da 59.88 dolar arjantinde 122 dolar (anlamadım bu oyun arjantinde neden bu kadar pahalı)
    BATMAN AK abd de 29 dolar. tr de 40 dolar...
    hele şuna bak Lego batman abd de 19 dolar tr'de 49 dolar

bu liste uzar gider...
    yani sen yap hesabının bizi nasıl ..... , (Sömürüyorlar desem daha doğru)

not : 2 tane istisna var, far cry 4 ve Metal Gear Solid V: The Phantom Pain en ucuz tr store da...

Tam olarak anlatmak istedgim seydi . ornegin us storda kac dolarsa Turkiyedeki magazada da dolarin TL karsiligina satsinlar . Ama hikaye bunlar . Bosuna avutuyoruz kendimizi .

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Of kronik solculuk yapmayın. Ne alaka Davutoğlu şimdi. Onda da arttı ben laf etmiyorum ki. Basit düşünün sizin gibiler insanları onun bunun yancısı diye mimlemeyi iyi bilirler. Utanmasanız etrafa molotof, taş atılmasını cam indirilmesini öveceksiniz. Ben o olayı ateşleyici olarak konumladım. Dava olaylarında zaten uçtu. E yine ABD ama. Dürüst olalım.

Kronik solcu ne demek ya? Merkez Bankası'nın sitesindeki dolar kurlarını paylaşınca kronik solcu mu olunuyormuş yani? Mimleyen sensin, mimlemeyi iyi bilir diyen de sensin.
    Davutoğlu'yla da alakası ortada, aklınca Gezi'ye laf sokmaya çalışmışsın ama 3 yıldır doların uçup gitmesindeki en küçük etkenlerden biri bu.
    Molotof atmayı da övecek halim yok. Gezi'nin de molotof atan tiplerle alakası yok zaten. Molotof atan tiplerle "Gezide Erdoğan'ı ben kurtardım" diyen tipler arasındaki ilişkiyi bir düşün istersen. Gerçi üstteki mesaj düşünme kapasiteni ortaya koyuyor ama neyse, A Haber'e devam.

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Aynen kanka aynen

• Konuştuğunuz konunun yeri burası değil arkadaşlar. Aslında burası, tam olarak o konulardan kaçtığımız yer..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 21692170217121722173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.