Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21702171217221732174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısın özür diledim tekrar diliyorum artıladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Of kronik solculuk yapmayın. Ne alaka Davutoğlu şimdi. Onda da arttı ben laf etmiyorum ki. Basit düşünün sizin gibiler insanları onun bunun yancısı diye mimlemeyi iyi bilirler. Utanmasanız etrafa molotof, taş atılmasını cam indirilmesini öveceksiniz. Ben o olayı ateşleyici olarak konumladım. Dava olaylarında zaten uçtu. E yine ABD ama. Dürüst olalım.

Kronik solculuk ne demek ? Haksızlığa ses çıkarmak kronik solculuksa öyleyiz. Bildiğin iteleniyor. Amerika'nın uşağıda olmayıversinler. Ecevit Zamanında öyle yapmıştı. Kronik sağcılarda Amerika'nın dizinden ayrılmıyor ne ilginçtir.

Taş sopa atmak ile solculuk ne alaka. Fransa'da şuan halk, hükümete savaş açtı. Onlardamı terörist ?

Koyun gibi olmayı düzgün vatandaşlık sanıyor Millet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 4 Haziran 2016; 12:09:44 >

• Etrafa saldırma koyun diye. Konuya odaklan. Ben başlattım ben bitirdim. Siyaset konusu olsa cevaplardım yeri değil. Çok uzadı son 2 sayfayı okuyan biri Xbox konusu olduğuna inanmaz. Zaten adminler siler ya da bi uyarı çakarlar bana/size sakin olun ve konuya odaklanın.

'Kronik solcu' terimini de bi yazın google a araştırın. Doğruyu arayan vatandaşla terörizmi destekleyen vatandaş arasında ince bir çizgi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 4 Haziran 2016; 13:01:09 >
  • Bu konunun yöneticisi yok mu arkadaş!Yeni haberler vardır diye giriyoruz konuya bir bakmışsın siyaset meydanına dönmüş Yönetici şu gereksiz mesajları silerse herkes memnun olacak kanımca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Etrafa saldırma koyun diye. Konuya odaklan. Ben başlattım ben bitirdim. Siyaset konusu olsa cevaplardım yeri değil. Çok uzadı son 2 sayfayı okuyan biri Xbox konusu olduğuna inanmaz. Zaten adminler siler ya da bi uyarı çakarlar bana/size sakin olun ve konuya odaklanın.

'Kronik solcu' terimini de bi yazın google a araştırın. Doğruyu arayan vatandaşla terörizmi destekleyen vatandaş arasında ince bir çizgi var.

Bencede ince bir çizgi var. Kendini bilmem güzel bir gelişim senin adına. Kutlarım. Değişimin ilk adımı.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen aynen

• Görünce güzel de umarım tr dil adına iyi gelişmeler olur artık. Bekliyoruz.

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    xbox müşteri kitlesini artırmak istiyorsa artık tr dublaj ya da altyazı işine girmeli bakalım e3 te xbox cephesi ne gibi adımlar atacak.

• Öyle bi adım olmazsa yapıştırıcam bi ps neo artık ya. Pahalı olur ama adam gibi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 4 Haziran 2016; 18:16:18 >
  • Şikayetçi olan arkadaşlar keşke klavyelerini firmaların kendisine mail yazmak için kullansalar... Burada yazılanlardan xbox yöneticilerinin haberi mi oluyor sanki? Tr de ki xbox kullanıcılarının tamamı microsofta mail atsa belki bir degisiklik yaparlar..
    Bilen arkadaşlardan irtibat mail adresi ve örnek bir mail bekliyoruz...

• Türkiye'de Xbox hiçbir şekilde Ex oyunlarına TR desteği falan getirmez. Kaç yıldır ülkemizde resmi olarak satılıyor böyle bir projeyı ağızlarına bile almadılar.

Ben artık TR desteğini falan salladım sadece yeni Xbox'da sağlam bir donanim ve 360'daki bakış açısını istiyorum.

• ARKADAŞLAR CÜMLETEN HAYIRLI RAMAZANLAR BİR SORUM OLCAK BİLEN ARKADAŞLAR CEVAPLARSA SEVİNİRİM YENİ HESAP AÇIP XBOX MY HOME YAPITIKDAN SONRA OYUNU SATIN ALIYORUZ VE OYUNU BİTİRDİK SATICAZ DİYELİM AÇTIĞIMIZ HESAP P2 İSE P1 HAKKI HESABI NEREDE? SONUÇDA OYUNU ALIRKEN BİR TANE HESAP AÇILIYO ANLAMADIĞIM TEK NOKTA BU AÇILAN HESABIN P1 Mİ YADA P2 Mİ OLDUGUNU BİLMİYORUM P1 İSE P2 HANGİSİ MESELA?İKİ HESAPMI AÇILIYO SATMAK İÇİN DURUM NEDİR SAYGILAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: arap2

ARKADAŞLAR CÜMLETEN HAYIRLI RAMAZANLAR BİR SORUM OLCAK BİLEN ARKADAŞLAR CEVAPLARSA SEVİNİRİM YENİ HESAP AÇIP XBOX MY HOME YAPITIKDAN SONRA OYUNU SATIN ALIYORUZ VE OYUNU BİTİRDİK SATICAZ DİYELİM AÇTIĞIMIZ HESAP P2 İSE P1 HAKKI HESABI NEREDE? SONUÇDA OYUNU ALIRKEN BİR TANE HESAP AÇILIYO ANLAMADIĞIM TEK NOKTA BU AÇILAN HESABIN P1 Mİ YADA P2 Mİ OLDUGUNU BİLMİYORUM P1 İSE P2 HANGİSİ MESELA?İKİ HESAPMI AÇILIYO SATMAK İÇİN DURUM NEDİR SAYGILAR

Ohoooo arap nerelerdesin sen ya hayirsiz

P1 P2 falan gec onlari kafan karisir, bi Home yapilan Xbox'ta yuklu olan hesap bir de Home olmayanda yani digerinde yuklu olan hesap vardir.

Bir de niye bagiriyorsun arap? Biz sana ne ettik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinusHuman -- 5 Haziran 2016; 11:45:13 >

• Adamım gelmiş heyt be
    Arapcığım p1-p2 olayı biraz karışık.Konusu vardı forumda.Oradan çözebilirsin kanımca.
    Bir de unutmadan kendini bu kadar özletme.Sensiz çekilmiyor buralar
  • Beyler orjinal adaptorde garantiye dahil degil mi 2 yil

• arap2 kullanıcısına yanıt
    arap seni seviyorum.

• Dahil hocam.

• bu kadar sevildiğimi bilseydim hiç bırakırmıydım peşinizi tüm sevenleriminde sevmeyenleriminde canı sağolsun p2 hangisiydi
  • arap2 kullanıcısına yanıt
    Caps lockdan gözümüz kanıyor kardeş

• 
Sayfa: önceki 21702171217221732174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.