Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (1253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12511252125312541255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

Böyle birşey mümkün mü harbiden beyler ?
    Microsoft olduğu için inanmıyorum aslında ama mantıklıda gelmiyor değil.

Böyle bir şey pek tabii mümkün.

Net Framework'ün über hali bu cloud dedikleri.

Sadece dedicated server için kullanılmıyor. Oyun oynanırken de bazı CPU hesaplaması gerektiren işlemleri, bağlı olduğu servera yaptırabiliyor.

Ve o video buna çok güzel bir örnek.

Yapımcılar bu gücün farkına vardıklarında ortaya muazzam işler çıkacak.
  • 5 yil offline mi ben 1 gun multiplayer online oyun oynamazsam bir bosluk hissediyorum yahu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox One Gameplay!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

5 yil offline mi ben 1 gun multiplayer online oyun oynamazsam bir bosluk hissediyorum yahu..

Aynen ben de. 5 yil offline'a iyi dayanilmis. Artik offline'nin bir anlami yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

5 yil offline mi ben 1 gun multiplayer online oyun oynamazsam bir bosluk hissediyorum yahu..

Valla simdi dusununce 5 yilda ne multi oyunlar geldi gecti, geow 3 te 700 saatim vardi mesela cod serilerinde dahada fazladir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

Valla simdi dusununce 5 yilda ne multi oyunlar geldi gecti, geow 3 te 700 saatim vardi mesela cod serilerinde dahada fazladir.

Hocam sen şimdi söyleyince aklıma geldi bakayım dedim; en çok multi oynadığım Bad Company 2'de 743 saat oynamışım. Önceki Hesabımı da sayarsam 800 Saat eder herhalde.

Oynamayalı 2 sene olmuştur ama Global sıralamada 7149.'yum hala.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

5 yıl offline? Amazon da balta girmemiş ormanlarında mı yaşıyorsun hocam :)

Abi gidip cod da bf de adam peşinde koşamam:)
    En son counter oynardık o kadar.

Eski oyunlarda yok ki şimdi senaryo 30 saat sürsün. 6 saatte bitiyor oyunlar anasını satim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unzerstörbar -- 16 Haziran 2014; 1:40:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Razura kullanıcısına yanıt
    Maşallah hocam:) Bu arada, "en çok" değil sadece BC 2 oynamışsın zamanında:)
  • bluelabel kullanıcısına yanıt
    Eski hesapta MW2'yi çok daha fazla oynamışımdır hocam. Bu hesabı sırf TR'lerle BC2 oynayabilmek için açmıştım. Eski hesaptaki statlar ile pek alakası yok yani.
  • Böyle bir paket gelmemiştir sanırım bu zamana kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi md07tr -- 16 Haziran 2014; 10:16:33 >
  • Daha önce hiç oynanamış biri olarak herhalde bu set beni 3 ay idare eder :) haftada 4 saat oynama ile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: md07tr

Böyle bir paket gelmemiştir sanırım bu zamana kadar

Bence harika bir paket. Ben Halo 4'dan sonra oynadim ve hikayeye tam olarak hakim degilim ve bence super. 60 bucks'dan fazla olmadigi surece, alirim.

• hiç halo oynamamış insanalrın bile sahip olup bu dünyaya giriş yapmları için bulunmaz bir nimet.
  • Tr de kinectsiz paket kaça olur tahminen tr garantili

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.5 ay kaldı fiyatı ne zaman açıklayacaklar acaba..İnşallah gece satışı ve sınırlı sayıda da olsa oyun hediyesi vb. gibi kampanyalar olur..
  • Ben Microsoft'tan o konuda pek ümitli değilim ama yinede Kinetcsiz paket + 1 oyun 1600 TL'den giriş yapacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 16 Haziran 2014; 12:43:51 >
  • benim tahminim 1400 geçmez kinectsiz olarak.
  • Xbox One + 1 Oyun (Ryse, Dead Rising3, Forza 5...) 1.349 lira olacak:)

Kinect'siz olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Xbox One + 1 Oyun (Ryse, Dead Rising3, Forza 5...) 1.349 lira olacak:)

Kinect'siz olarak.

Kaynak pls.

Böyle olursa Kinectli paket 1500-1600'e gelir. Çok iyi olur çokta güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Xbox One + 1 Oyun (Ryse, Dead Rising3, Forza 5...) 1.349 lira olacak:)

Kinect'siz olarak.

Kaynak pls.

Böyle olursa Kinectli paket 1500-1600'e gelir. Çok iyi olur çokta güzel olur.

Tahminde bulunmustum, ama tahminden cok duyum almisim gibi olmus evet. Bence oyle olacak.

• 
Sayfa: önceki 12511252125312541255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.