Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (1107. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11051106110711081109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SultanApex

Rekabet müşteriye yarar, işte güzel bir örnek;

İngiltere Gamespot fiyatları;

XBO + Kinect + Titanfall - £370
    PS4 + Camera + BF4 veya FIFA veya COD veya NFS - £400

Fiyat gerçektende cok iyi. İşte boyle hamleler yapmaları gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Playing through Thief on PS4 and Xbox One over the past week I'm not so sure 1080p on consoles is a standard that should be set for next-gen. The PS4 version struggles needlessly to try to maintain a 30 frames per second presentation, regularly dipping into the 15-20 range during gameplay. At several points in the journey, it even edges toward the single digits. That isn't even something I remember dealing with on the PlayStation 3 or Xbox 360.

What makes this particularly controversial is the Xbox One version does a much better job of maintaining a steady framerate. I'd go as far as to say because of this, the Xbox One version is better.

So how is it that Thief on Xbox One is able to do this? Well, the short answer is 900p. It's displayed at a lower resolution, requiring roughly 660,000 fewer pixels per image to be rendered. However, the visual clarity would make you think the six-digit figure is in no way accurate. The truth is that's due to diminishing returns. Between 900p and 1080p the images don't look nearly as different as going from the standard definition output of 480i up to 720p. Surprisingly, the pixel difference is the same.

Kaynak nedir?

Edit:http://n4g.com/news/1462349/thief-ps4-s-low-framerate-is-proof-that-1080p-isnt-always-the-answer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F355 Challenge -- 25 Şubat 2014; 15:34:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Rekabet müşteriye yarar, işte güzel bir örnek;

İngiltere Gamespot fiyatları;

XBO + Kinect + Titanfall - £370
    PS4 + Camera + BF4 veya FIFA veya COD veya NFS - £400

Amazon.de de fiyatlarda oynama oldu.

Xbox one +fifa =499 euro
    Xbox one =472 Euro

Daha önce verdiğim siparişi iptal etmiştim, bu sabah yeni fiyatlarla tekrar sipariş verdim

Xbox one+fifa 14 ve 2. kol ile beraber gümrük bedeli içinde toplam 735,39 euro tuttu. Bakalım ne kadar iade yapıcaklar, umarım yaparlar
    Gümrük için 224 euro hesaplamışlar.

Xbox One Wireless Controller EUR 39,49
    Xbox One - Premium Bundle inkl. Fifa 14 (DLC) EUR 419,33

Zwischensumme: EUR 458,82
    Verpackung und Versand: EUR 52,00
    Vorauszahlung der Importgebühr: EUR 224,57
    Endbetrag: EUR 735,39

Amazon hakkında bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim, gümrük vergisi iadesi almamda problem olurmu sizce ve amazondan siparişlere "Gift" olarak yollatsak gümrükte bir avantajı olurmu sizce.

İyi günler dilerim.

• F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    http://www.craveonline.com/gaming/articles/650465-thief-ps4s-low-framerate-is-proof-that-1080p-isnt-always-the-answer

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

http://www.craveonline.com/gaming/articles/650465-thief-ps4s-low-framerate-is-proof-that-1080p-isnt-always-the-answer

Senin mesajdan 3 saniye sonra editledim Sağolasın yine de.

EGM de PS4'de frame daha iyi demiş bu sitenin aksine.

• F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    900p ile 1080p farkı ,720p ile 1080p arasındaki kadar cok olmuyor.Fps daha iyi denmiş XBOX ONE versiyonunda.Bakalım 2 konsolda da deneyeceğim farkları yazarım.
  • Arkadaşlar bende xbox one pal sahibiyim gamertag'ım : TR FATiH 38

Özellikle battlefield 4 oyuncusuyumdur...

birde sorum olacak arkadaşlar: xbox one live gold üyeliğimin ne kadar kaldığını nerden göreceğim bulamadım?
  • fakcakaya kullanıcısına yanıt
    Settingste solda subscriptions kismi var ordan gorebilirsin

• DayZ yapımcısı Dean Hall Microsoft'la ilgili şunları demiş ; "Microsoft'un oyuncular için hazırladığı ilgi çekici ve şaşırtıcı şeyleri var. Bunu açıklama iznim yok ama gördüğümde, 'Vaov! Gerçekten ilginç duruyor. Neden bunu diğer oyuncularla paylaşmıyorsunuz?' gibi bir tepki vermiştim."
    Çok merak ettim ya E3'ü iple çekiyorum valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8DDC600D -- 25 Şubat 2014; 17:19:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahlok

DayZ yapımcısı Dean Hall Microsoft'la ilgili şunları demiş ; "Microsoft'un oyuncular için hazırladığı ilgi çekici ve şaşırtıcı şeyleri var. Bunu açıklama iznim yok ama gördüğümde, 'Vaov! Gerçekten ilginç duruyor. Neden bunu diğer oyuncularla paylaşmıyorsunuz?' gibi bir tepki vermiştim."
    Çok merak ettim ya E3'ü iple çekiyorum valla.

Aynen bende fena heyecanlandım.
  • Illumiroom muydu neydi oyle bir olay vardi noldu hic haber vs yok.

• Dayz eger one a gelirse belki biraz kurtarabilir durumu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mart update'i ile düzene girecek yavaş yavaş Xbox One. Super.

Şuan arkadaşları oyuna çağırmak veya arkadaşın oyununa girmek tam bir işkenceden ibaret malesef.

Friends tabı altında yapılan yeni yenilikleri de görmek ayrıca baya hoşuma gitti ki olması gerekenlerdi.

Bu arada; Plants vs. Zombies Garden Warfare oynamak isteyenleri Live'a beklerim. :)
  • Oyunu aldım live a beklerim :)

• Gelicem ama biraz demleneyim.
  • Demlen bakalım .Party chat olayı sonunda düzeliyor .Artık rahat rahat konusucaz .Ne cektik be :)))

• Oyun çok eğlenceli olmuş. Tam makara.
  • beyler bende BATTLEFİELD 4 oynuyorum hergün hastasıyım, yabancılara karşı 10 kişi bi grup kuralım ne dersiniz dağatalım onları hergün 23.00 te aktifim saygılar Xbox live gamertag x HuNTER TuRK x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xHuNTERTuRKx -- 25 Şubat 2014; 21:59:50 >
  • Su sunset overdrive i cok merak ediyorum bir ciksa bakalim nasil birsey olacak.

• 
Sayfa: önceki 11051106110711081109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.