Şimdi Ara

EDİT:2018 de öngörüm gamepass F/P CANAVARINA DÖNÜŞMESİ (PLAYSTATİON'DA TEKELLEŞME BELİRTİLERİ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
1.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünkü tanıtımdan sonra Gördükki Fiyatlar Ve Game sistemi Ea acsess İle Fifa 19 u 242 Tl ye almak (Ps4 te 369 tl) Gercek vir f/p Canavarı oldu Diyebiliriz.Dünkü Tanıtımda "Ama oyun yok abi Ben ne oynuyum" Diyen Arkadaşlar içinde Bir cevap Oldu Ve mic Artık Türkçe oyun yapmaya Başladı.Forza horizon 4 Türkçe Dublaj Native 4k 60 fps.Ve mic Yeni oyun stutyoları almasıda Exl oyun Yapmak için çaba gösterdiğini Anlıyoruz. XBOX one x Live kalitesi game pass Ea acsess Oyun fiyatları Açısında Artık Rakipsiz bir konsol.

Tomb raider - 209tl
    Hitman 2 - 209 tl
    Just cause 4 - 209 tl
    Anthem - 242 tl

Edit1=Ps Anthemin fiyatı bugün artarak fifa ile aynı oldu
    Anthem'in PlayStation Store üzerinde standart sürümü 269,00 TL ve Legion of Dawn sürümü 319,00 TL ile ön siparişe açılmıştı ancak çok geçmeden fiyat arttırılarak FIFA 19 ile aynı seviyeye getirildi. Şu anda PlayStation Store'da standart sürümün fiyatı 359,00 TL ve Legion of Dawn sürümünün fiyatı ise 449,99 TL.

Edit2 =Bazı objektif gamer Arkadaşlar Xbox un Geriye düşmesinin iyi olmayacağını Ps tekel olacağını Her daim belirttiler Ve haklıymışlar.Ps arkadaşımın Neden fifayı 242 Tl ye Alması gerekirken 369 a alsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 9 Mayıs 2021; 18:25:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu fiyatlandırma ve dublaj çok net Microsoft Türkiye başarısıdır. Umarım böyle devam edip çoğu çoğu oyunu Türkçe yaparlar.

• Beyler yazmayın şöyle şeyler millet ps4'ü satıp Xbox alıcak

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Bu fiyatlandırma ve dublaj çok net Microsoft Türkiye başarısıdır. Umarım böyle devam edip çoğu çoğu oyunu Türkçe yaparlar.
    Gears of war 5'i Türkçe dublaj oynayabilsek keşke.
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    efsane olur o zaman...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Alıntıları Göster
    Oda olur

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Alıntıları Göster
    Bekliyoruz umarım yaparlar.

• Keşke hikaye bazlı bi oyuna türkçe dublaj yapsalardı.

Araba yarışı türkçe olsa ne olur olmasa ne olur.

Umarım bundan sonraki gelecek türkçe dublajlı oyunların referansı forza horizon olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrbyn11

Keşke hikaye bazlı bi oyuna türkçe dublaj yapsalardı.

Araba yarışı türkçe olsa ne olur olmasa ne olur.

Umarım bundan sonraki gelecek türkçe dublajlı oyunların referansı forza horizon olmaz.
    Xbox one x De Türkçe Oyun Yok dersiniz Oyun Gelincede Forzada olsa ne olur Olmasa ne olur dersiniz.Anlamak güç gerçekten Hocam..

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Xbox one x De Türkçe Oyun Yok dersiniz Oyun Gelincede Forzada olsa ne olur Olmasa ne olur dersiniz.Anlamak güç gerçekten Hocam..

Alıntıları Göster
    Hocam ben 10 yıl ps kullandıktan sonra xbox one x'e geçtim.

O yüzden kolay kolay beğenmem

+ Benim demek istediğim yarış oyunu olduğu için pek tercih edilmez (daha spesifik bi tür)

Şimdi türkçe dublaj oyun yaptık satışları iyi olmadı deyip bundan sonraki gelecek türkçe dublajlı oyunlarıda baltalarsa

İyi olmaz. Ben o açıdan söyledim.

• Her zaman çevremdeki arkadaşlarıma söylemiştim; Xbox hala ve hala sistemine deli gibi yenilikler getirip, konsolun altyapısını sağlama alıyor. Microsoft yeni teknolojiler üretip sunan bir firma. Adamların yıllardır politikası bunun üzerine ve haliyle Xbox'a yansıyor. Exclusive oyun olsun olmasın. Bu fiyatlandırmalar ve abonelik sistemlerine güzel oyunlar eklendiği sürece Xbox çok daha güzel işler yapacaktır.
  • Emrbyn11 E kullanıcısına yanıt
    Aslında dublaja gerek yok. Türkçe altyazı olsa kafi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 11 Haziran 2018; 14:18:26 >
  • Emrbyn11 E kullanıcısına yanıt
    Oyun zaten game pass'e eklenmeyecek mi, satıştan yana kaygıları niye olsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrbyn11

Hocam ben 10 yıl ps kullandıktan sonra xbox one x'e geçtim.

O yüzden kolay kolay beğenmem

+ Benim demek istediğim yarış oyunu olduğu için pek tercih edilmez (daha spesifik bi tür)

Şimdi türkçe dublaj oyun yaptık satışları iyi olmadı deyip bundan sonraki gelecek türkçe dublajlı oyunlarıda baltalarsa

İyi olmaz. Ben o açıdan söyledim.

Alıntıları Göster
    Xbox un En çok satan Oyunu Forza 4 olacak hocam Türkiyede

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Xbox un En çok satan Oyunu Forza 4 olacak hocam Türkiyede

Alıntıları Göster
    Fiyat da ayarlanır umarım. Gears4 tr fiyatı içler acısı idi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Yakın zamanda konsol almayı düşünüyorum. Single Player,yayılarak zaman geçireceğim oyunlar tercihim olacak . Hali hazırda yüksek donanımlı PC'ye sahibim ve competitive, multiplayer oyunları oynuyorum.İlk olarak PS4 Pro düşünmüştüm fakat konsolun fiyatı birde üzerine yüksek oyun fiyatları eklenince bu seçenek benim için zora girdi. Şimdi sormak istediğim soru şu,
    PS4 Slim ya da Xbox One S arasında seçim yapmam gerekirse hangisi benim için mantıklı olur. Bildiğim kadarıyla One S'in tam olarak olmasada PS4 ün aksine 4k ve HDR desteği var. Çok kararsız kaldım açıkcası. TV'ninde nimetlerinden yararlanmak istiyorum. Xbox One S alırsam 4k ve HDR den faydalanabilir miyim? ONE X ya da PS4 PRO almamam büyük hatamı olur?
    Not : 4k HDR Tv'de kullanacağım.
  • Xbox resmen tecavüze başladı psn cephesinden ise oyunların fıyatı 369₺ olmaya başladı yakında xbox’a geçerler sony pişmanlıktır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiyarDilimPırasa

Fiyat da ayarlanır umarım. Gears4 tr fiyatı içler acısı idi.

Alıntıları Göster
    Gamepass la oynucaksiz zaten.exc lerin hepsi ayni gun gamepass ta

• quote:

Orijinalden alıntı: hatabo

Arkadaşlar merhaba,

Yakın zamanda konsol almayı düşünüyorum. Single Player,yayılarak zaman geçireceğim oyunlar tercihim olacak . Hali hazırda yüksek donanımlı PC'ye sahibim ve competitive, multiplayer oyunları oynuyorum.İlk olarak PS4 Pro düşünmüştüm fakat konsolun fiyatı birde üzerine yüksek oyun fiyatları eklenince bu seçenek benim için zora girdi. Şimdi sormak istediğim soru şu,
    PS4 Slim ya da Xbox One S arasında seçim yapmam gerekirse hangisi benim için mantıklı olur. Bildiğim kadarıyla One S'in tam olarak olmasada PS4 ün aksine 4k ve HDR desteği var. Çok kararsız kaldım açıkcası. TV'ninde nimetlerinden yararlanmak istiyorum. Xbox One S alırsam 4k ve HDR den faydalanabilir miyim? ONE X ya da PS4 PRO almamam büyük hatamı olur?
    Not : 4k HDR Tv'de kullanacağım.
    Hic s le ps4 le vakit kaybetme fiyati iyiyken xbox x al tv nin nimetlerinden faydalanabilirsin tam olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Spaceman81

Gamepass la oynucaksiz zaten.exc lerin hepsi ayni gun gamepass ta

Alıntıları Göster
    Satın almak istiyorum ben dostum. Gears of War bütün seri var elimde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.