Şimdi Ara

EDİT:2018 de öngörüm gamepass F/P CANAVARINA DÖNÜŞMESİ (PLAYSTATİON'DA TEKELLEŞME BELİRTİLERİ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
1.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • neden 2.700 oldu yine yahu satamazlar o fiyattan. Hatta teknosa 2.800 yapmış yuh artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LinkX -- 19 Haziran 2018; 0:47:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Niye F/p Canavarı Değil Ne oldu Hala Sony mi Savunuyorsun Hocam Yapma Zaten senin gibiler yüzünden Oldu..Lafı evirip çevirmişsin İçindekini Çok güçlü argümanlara karşı Zar zor çıkartmışsın.Coşan kimse yok Gerçek bunlar gerçek

Alıntıları Göster
    Sony falan savunmuyorum fanboyluk yapıyorsun şu an. Adamlar tekelleşme ile Türkiye için kötü bir hale geldi dedim. Bu Sony savunmak mı? Markaya göre alışveriş yapmak saçma bir şey zaten. Rekabet iyidir ve bunlar güzel hareketler diyorum. Sen ise hala Sony savunan mı var deyip markaya göre hareket ediyorsun.

200 TL oyunlara dahi ucuz deyip atlamaya başlarsanız oyunlardaki bu yüksek fiyatlar düşmeyecek. Talep göstermeyin diyorum. 360 TL veya 200 TL, benim için o aradaki 160 TL olan farkın bir önemi yok. Ülkemizde 120 TL ve üzeri tüm oyunlar pahalı ve alınmasını doğru bulmuyorum. Siz böyle yüksek fiyatlara dahi çok ucuz deyip almaya devam ederseniz, talep olduğu için bu fiyatlar düşmez. Xbox Türkiye 3000 TL ile duyurulan One X'i nasıl 2000 TL ile satıyorsa oyunlarda da bu mümkün. Ayrıca talep artınca çoğu yerde One X fiyatları 2700 TL olarak yükseldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shallow Bay

Sony falan savunmuyorum fanboyluk yapıyorsun şu an. Adamlar tekelleşme ile Türkiye için kötü bir hale geldi dedim. Bu Sony savunmak mı? Markaya göre alışveriş yapmak saçma bir şey zaten. Rekabet iyidir ve bunlar güzel hareketler diyorum. Sen ise hala Sony savunan mı var deyip markaya göre hareket ediyorsun.

200 TL oyunlara dahi ucuz deyip atlamaya başlarsanız oyunlardaki bu yüksek fiyatlar düşmeyecek. Talep göstermeyin diyorum. 360 TL veya 200 TL, benim için o aradaki 160 TL olan farkın bir önemi yok. Ülkemizde 120 TL ve üzeri tüm oyunlar pahalı ve alınmasını doğru bulmuyorum. Siz böyle yüksek fiyatlara dahi çok ucuz deyip almaya devam ederseniz, talep olduğu için bu fiyatlar düşmez. Xbox Türkiye 3000 TL ile duyurulan One X'i nasıl 2000 TL ile satıyorsa oyunlarda da bu mümkün. Ayrıca talep artınca çoğu yerde One X fiyatları 2700 TL olarak yükseldi.

Alıntıları Göster
    Fanboyluk Bende olmaz Hocam Rahat ol. SONY Savunanmı var Nerde dedim Savunmam Zaten.Ama Anlamadığın Hala Yok türkçe oyun Yok Exl Diye diye Sony yi savunup İçindeki sony Ps4 sevgisini ortaya çıkarmışsın.Objektif ol biraz .. 200 Tl şuanki kura göre gayet normal Fiyat Ve bunu Xbox sağlıyor Hatta game Pass ile dahada İlerisini yapıp Yıl içinde 4 kere 1 tl Ye 4000 yl lik kütüphaneyi Oynuyorsun.Şimdi bu F/p Değilmi neden Hak vermiyorsun.İçindeki Sony Fanboyluğunu bırakıp konuyu dağıtmassan sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xbox one x lerde stok azaldıkça eski fiyata çekmeye başladılar. Bugün GittiGidiyor da indirim ve banka kampanyası ile 1900 civarında alınabiliyor. Düşünenler değerlendirebilir.

• Kitle oluşsun diye one x'i kârsız sattılar.Şimdi türkçe oyun yaparak bu kitleye gamepass satarak kazanacaklar.Pc dede gamepass alanlar olacak.Konsol değil oyun kazandırdığı için gayet iyi ilerliyorlar.One s de indirim yapsalar ben de kitleden olacağim inş.

• ErrorVerenHesapMakinası kullanıcısına yanıt
    One s şu anda 1006 liraya GittiGidiyor da alınabilir. 75 lira da Maxi puan var maximum kart ile alınırsa. 931 liraya gelir.

• mbaydogan kullanıcısına yanıt
    1006 liraya aldım maximum kartım yoktu.garantisi ms olduğu için her türlü değer.hepsiburada ms garantisiz 1100'e satıyor.Aynı cihaz garantili teknosada 1500 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 19 Haziran 2018; 17:10:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbaydogan

Xbox one x lerde stok azaldıkça eski fiyata çekmeye başladılar. Bugün GittiGidiyor da indirim ve banka kampanyası ile 1900 civarında alınabiliyor. Düşünenler değerlendirebilir.
    Gün içinde kontrol ettim dediğiniz fiyattaydı ve kartım yanımda yoktu. Şimdi ise 200₺ arttırmış fiyatını aynı satıcı 2 ürün sattıktan sonra alaceğidim hevesliydim, hevesimin üstüne torpah attı resmen ://

Dayanamadım 2000 e aldım 1 adet X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dioksan -- 20 Haziran 2018; 13:44:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErrorVerenHesapMakinası

1006 liraya aldım maximum kartım yoktu.garantisi ms olduğu için her türlü değer.hepsiburada ms garantisiz 1100'e satıyor.Aynı cihaz garantili teknosada 1500 tl.
    Hayırlı olsun hocam. İnşallah memnun kalırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: splinterfalcon4798

ne yapsam şaşırdım yemin ediyorum xbox ım vardı satıp ps4 aldım gel görki adam gibi oyun alıp oynayamıyorum en azından xbox da gamepass ile baya oyun oynuyordum bir taraftan ps4 exclerinde gözüm var ama çıkış fiyatlarıda 300tl den aşşağı olmiyacak muhtemelen oynayamiyacam tekrar xbox a mı geçsem diye düşünüyorum ya
    Hocam eğer biraz imkan varsa her iki konsola da sahip olmak en iyisi. Xbox one x + ps4 slim veya ps4 pro+ xbox one s şeklinde. Oyuncular için en güzel çözüm bu bana kalırsa. Diğer tarafta aklınız kalmaz.

HANgi satıcı hocam syd mi

• evet

Garanti belgesi gonderdiler mi hocam

• Evet baktım kutunun altında da aral yazıyor.Ama gariptir ki kutunun üstünde türkçe dil yazmıyor.Galiba sadece mağazalarda yazmak zorunlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 23 Haziran 2018; 2:17:27 >
  • Xbox sonunda güzel adımlar atmaya başladı tebrik etmek lazım tr dil desteği ve ex oyunlarının artması xbox ı cazip kılacaktır konsol zaten güçlü. Bir de fiyatı 2bin e sabitleselerdi çok güzel olurdu.

• Xbox one s ve ps pro kullanmış biri olarak oyun fiyatlarindan ziyade exl oyun çeşitliği acısından ps daha iyi. Ps online oyunların bir kısmını plus olmadan multi oynatıyor fakat xbox live olmadan oynatmıyor. warframe oyununu konsol fiyatı haricinde 1 tl harcamadan 6 aydır oynamaya devam ediyorum. Mağaza olarak ps önde fakat konsol olarak xbox one s daha iyiydi. Yoğun grafikli oyunlar ps in fan coşuyor one s de ses yoktu. Sonuç olarak konsolun %95 kullanım amacı oyun bunu en iyi ve çeşitlilikle karşılayan ps (mic oyunların çoğunu pc 'ye çıkartıyor konsola özel pek bişey yok)

Hayırlı günler

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfundursun

Xbox one s ve ps pro kullanmış biri olarak oyun fiyatlarindan ziyade exl oyun çeşitliği acısından ps daha iyi. Ps online oyunların bir kısmını plus olmadan multi oynatıyor fakat xbox live olmadan oynatmıyor. warframe oyununu konsol fiyatı haricinde 1 tl harcamadan 6 aydır oynamaya devam ediyorum. Mağaza olarak ps önde fakat konsol olarak xbox one s daha iyiydi. Yoğun grafikli oyunlar ps in fan coşuyor one s de ses yoktu. Sonuç olarak konsolun %95 kullanım amacı oyun bunu en iyi ve çeşitlilikle karşılayan ps (mic oyunların çoğunu pc 'ye çıkartıyor konsola özel pek bişey yok)

Hayırlı günler
    1 tl ye Gamepass olayını neden atladın..Olay Nerden baktığın işe ilgili Sanırım

• quote:

1 tl ye Gamepass olayını neden atladın..Olay Nerden baktığın işe ilgili Sanırım

Alıntıları Göster
    Farkındaysan fiyatlarla ilgili yorum yapmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfundursun

Farkındaysan fiyatlarla ilgili yorum yapmadım.

Alıntıları Göster
    Fortine Diğer oyunları Psn e para vermeden oynadığını yazmışsın Evet farkındayım.

• quote:

Fortine Diğer oyunları Psn e para vermeden oynadığını yazmışsın Evet farkındayım.

Alıntıları Göster
    Fornite değil warframe yazdım. Live gold olmadan xbox multi oynatmıyor. Ps bazı oyunlarda oynatıyor diye yazdım. Ben yanlış biliyorsam aydınlar beni.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.